|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   panika
10.11.2009 10:24:38   
krilena
po rojstvu drugega otroka sem na kontracepcijskih tabletah Harmonet. V četrtek 29.10. se mi je iztekel ovojček, po dveh dnevih sem dobila menstruacijo, ki je trajala skoraj cel teden. Na dan, ko bi zopet morala začeti z novim ovojčkom smo imeli nenadno smrt v ožji družini. Vse nas je presenetilo in enostavno sem pozabila na tabletke. V soboto 7.10. je mož v vsej žalosti izražil željo po seksu. Torej sva imela nezaščiten spolni odnos, po katerem sva zaspala. Nato je sledil pogreb,... Včeraj zvečer pa sem se spomnila na tabletke. Kakšne mislite , da so možnosti zanositve? Naj jem tabletke naprej?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: panika
10.11.2009 10:28:45   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: krilena

po rojstvu drugega otroka sem na kontracepcijskih tabletah Harmonet. V četrtek 29.10. se mi je iztekel ovojček, po dveh dnevih sem dobila menstruacijo, ki je trajala skoraj cel teden. Na dan, ko bi zopet morala začeti z novim ovojčkom smo imeli nenadno smrt v ožji družini. Vse nas je presenetilo in enostavno sem pozabila na tabletke. V soboto 7.10. je mož v vsej žalosti izražil željo po seksu. Torej sva imela nezaščiten spolni odnos, po katerem sva zaspala. Nato je sledil pogreb,... Včeraj zvečer pa sem se spomnila na tabletke. Kakšne mislite , da so možnosti zanositve? Naj jem tabletke naprej?

jst bi se na tvojem mestu s čim drugim zaščitla za ta mesec pol boš pa vidla al si user posted image al pa ne.....
možnosti so 50 : 50 mogoče mičkano bolj ne kot ja ampak nikol ni odveč počakat s tabletkami....

(odgovor članu krilena)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: panika
10.11.2009 11:43:42   
Sreča in ljubezen
Kot je katjusa napisala možnosti so 50:50.  Zdej za naprej KT, mislim da je boljše da jih ne piješ ker, če si slučajno noseča KT lahko škodujejo otroku (moje mnenje). 

Nardi test, boš vidla, ali pa pokliči G. Ona ti bo verjetno dala najbolj pameten odgovor!

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nujnoooooooooo !!!
21.5.2010 19:48:18   
kemrg
mene pa zanima naslednje; predenj sva se z fantom odločila za splolni odnos, mu je prišlo in za tem si je spolni ud in roke obrisal z robčkom, nato sva imela nezaščiten spolni odnos... ali je možnost zanositve?

(odgovor članu krilena)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nujnoooooooooo !!!
21.5.2010 19:54:35   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: kemrg

mene pa zanima naslednje; predenj sva se z fantom odločila za splolni odnos, mu je prišlo in za tem si je spolni ud in roke obrisal z robčkom, nato sva imela nezaščiten spolni odnos... ali je možnost zanositve?

user posted image

drugace pa....moznost je v vsakem primeru vedno in povsod....ampak sorry, ti ne morem povedat al je ta moznost 0,0001 % (saj se tako pise,a?) ali 99,99999 %

ti si pa stara?


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 21.5.2010 19:56:07 >

(odgovor članu kemrg)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nujnoooooooooo !!!
22.5.2010 10:35:18   
kemrg
aha, hvala za odgovor :) stara pa sem 16 let in pol

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nujnoooooooooo !!!
22.5.2010 10:41:27   
BabyKitty
kemrg nočem ti soliti pameti, ampak ne se še iti nezaščitenih spolnih odnosov... pojdi k ginekologinji po KT, če vama že kondom ne odgovarja in ne igraj se preveč... 

(odgovor članu kemrg)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nujnoooooooooo !!!
22.5.2010 10:45:04   
kemrg
hvala za nasvet, saj to je trajalo kakšno minuto, dve, drugače se vedno zaščitima, ampak vedno mislim na najslabše :)

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nujnoooooooooo !!!
22.5.2010 10:48:10   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: kemrg

hvala za nasvet, saj to je trajalo kakšno minuto, dve, drugače se vedno zaščitima, ampak vedno mislim na najslabše :)


Sekunda je dovolj, kaj šele minuta. Pa še nekaj...namen spolnega odnosa ni v tem, da fantu pride prej, preden se sploh spravita med rjuheuser posted image Pa pohvalno, da tako razmišljata in uporabljata zaščitouser posted image

Srečno pa resno pojdi h G po KT!

(odgovor članu kemrg)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?