|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lignano za 1. maj
19.2.2010 23:57:16   
tajš@
Letosse navdušujemo, da bi za prvomajske praznike šli za nekaj dni v Lignano v Italiji. Ali je katera od vas že kdaj tam preživela ta čas - zanima me predvsem, ali so zabaviščni parki že odprti in ali mi lahko priporočite kakšen apartma. Z našimi tremi otroci nas namreč ponavadi ne spustijo v sobo v hotelu, ker jih je večina registrirana za do 4 osebe (pa čeprav naša dvoletnica spi pri nas). Za apartmaje pa sem slišala,da znajo biti tudi bolj bogi.
Prosim za izkušnje!
Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lignano za 1. maj
20.2.2010 12:34:06   
viv_
Mi gremo zelo velikokrat v Lignano, je fletno... Enkrat smo šli v živalski vrt, enkrat v Gulliverlandijo, pa v Gradež, zelo prijetno mestece...

Kako je z odpiralnimi časi na pamet ne vem, google ve... Običajno pa Italijani zalaufajo stvari za veliko noč, tako da bi moglo bit odprto.

Mi vedno prenočujemo v kampu Lignano Sabbiadoro. V kampu oddajajo tudi mobilne hišice, preveri, je fajn varianta.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu tajš@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lignano za 1. maj
20.2.2010 18:06:08   
tajš@
Na spletu sem našla podatek, da se nekateri parki (npr. Unior park) odpira šele 15.5., pa upam, da ti podatki niso ažurni, zato sem upala,da je bil kdo od vas tam že v prvomajskih počitnicah. Za Gulliverlandijo piše, da se odpre 1.5. - takrat bi še žebili tam, vendar se bojim gužve na prvi dan. Še kakšne izkušnje (parki, apartmaji)?
Hvala!

(odgovor članu tajš@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lignano za 1. maj
23.2.2010 13:18:36   
moja malenkost
Mi smo preko te spletne strani našli apartma lansko leto s katerim smo bili več kot zadovoljni....ni bil ravno v Lignanu, ampak 10 minut vožnje stran

http://www.hellotourist.net/kereses.php

LP

(odgovor članu tajš@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lignano za 1. maj
24.2.2010 20:55:43   
livia
Hotel prav v centru, kjer smo mi enkrat dopustovali. Prav prijazni, še posebej do otrok. Imajo igralnico in hrano prilagojeno najmanjšim. Od lani tudi bazen. In imajo tudi družinske sobe.
http://www.lapergolalignano.it/

(odgovor članu moja malenkost)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lignano za 1. maj
24.1.2011 10:15:58   
PC Baby
Koliko pa je ta pergola daleč od plaže? Z njihove karte se namreč ne ta prav natančno razbrati.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lignano za 1. maj
24.1.2011 13:36:03   
livia
500m oz 2 minuti
Dej njihov naslov v google maps, pa boš videla kje je morje.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lignano za 1. maj
26.1.2011 8:14:21   
naja17
Da ne odpiram nove teme, kako pa je tu v poletnih mesecih? Gužva? Morje?

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lignano za 1. maj
26.1.2011 16:42:32   
latris
Mi smo bili lani poleti. Je bilo zelo slabo vreme, tako da za na plažo ni bilo, ampak ko smo videli tiste vrste ležalnikov na plaži, nas je itak minilo, da bi se ški tja kopat. Bili smo v kampu in smo se enkrat kopali v njihovem bazenu. Ogledali smo si živalski vrt, bili v Guliverlandiji in Junior parku in sem bila presenečena da ni bilo nobene gužve, je bilo pa sredi tedna.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.
Kam na počitnice (ideje Ringarajinih starš...
Ste že rezervirali letošnje poletne počitnice? Če niste in še kar ne veste, kam bi se odpravili, smo na Facebooku povpra...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?