|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   naša tjaša pa smrči
11.5.2005 21:58:11   
piščanc
kot star ded, vedno huje je, včasih je tko luštno glasno dihala, zdaj pa že smrči, da jo včasih z možem premikava, seveda se skor pololava od smeha

revček moj bodoči zet :)-
Neposredna povezava do sporočila: 1
   naša tjaša pa smrči
11.5.2005 22:20:00   
Anonimen
Zakaj pa si ti zdaj piščanc, ko sem se te komaj navadila??:zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   naša tjaša pa smrči
11.5.2005 22:24:50   
Skabi
Veš, to se ni samo za smejat. Rajši jo pelji k zdravniku, da ti da napotnico za ORL, kjer jo bodo pregledali. Moj sin tudi smrči huje kot njegov didi. Ima povečano žrelnico in gre na operacijo.
Mimogrede: A katera ve, kako ta operacija poteka?

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   naša tjaša pa smrči
11.5.2005 22:31:12   
sanja k
Ja jaz se tudi ne bi preveč smejala. Naša je tudi smrčala tako glasno, tako da se mi ni zdelo normalno za otroka. Nakar sem jo peljala k zdravniku, ki nama je dal napotnico za ORL in tam so naju tudi napotili na operacijo. Sedaj čakama na datum za sprejem v bolnico. Menda tam ostane 3 dni kaj več pa ne vem a ker druga ve kaj več o tej operaciji. Rekel je da bodo skrajšali tudi oz. ali odstranili nosno kost al neki takega. Povečane ima tudi mandeljne zato tudi težko diha in ima ponoči odprta usta.

Upam, da bo vse OK - če ve katera kaj več je dobrodošla:bravo:

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   naša tjaša pa smrči
11.5.2005 22:39:20   
piščanc
sory blacky, ampak sem se naveličala, tamala dva kličemo piščanca, tako da sem tud jaz zdaj piščanc, pa slikca se tud zamenja

glede smrčanja pa mislim, da se še ni pozdravila od prehlada in ima zamašen nos ali pa sinuse. ker tole je zdaj kakšen mesec, prej ni bilo tako hudo. če pa prej neha kašljati, boa pa tud stopile do zdravnika. poročajta kakšna je operacija :((

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   naša tjaša pa smrči
12.5.2005 10:33:00   
karmy
moj ponavad smrči, k ma zamašen nos.. prov posrečen je :)-:)-

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?