|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   same za volanom?
23.4.2009 12:38:24   
apollo
Živjo! Mene zanima do kdaj ste same vozile avto oz. ce ga se vozite in do kdaj ga boste? Jaz sem v 29.tednu in skoraj vsak teden se parkrat sama peljem slabo uro, po avtocesti. Sedaj sta mi fant in mama zacela govorit, da ni fajn, da bi se vozila in me je kar mal strah postalo in res ne vem, ce naj se grem sama. Krajse relacije po mestu niso problem. Prosim napisite svoje izkusnje. Hvala vsem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: same za volanom?
23.4.2009 12:44:50   
Anonimen
cca. dva tedna pred rokom sem se nehala sama vozit na dolge razdalje.

(odgovor članu apollo)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: same za volanom?
23.4.2009 12:54:23   
Tinko Polovinko iz M
Jaz sem nazadnje vozila 1 teden pred porodom. Moram pa priznati, da mi ni bilo vec prijetno, ker me je zategovalo, ko sem vozila rikverc, ker sem se zelo tezko obrnila s celim telesom.

Jaz bi ti svetovala, da vozi dokler se dobro pocutis za volanom.


< Sporočilo je popravil Tinko Polovinko iz M -- 23.4.2009 12:55:00 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: same za volanom?
23.4.2009 12:55:14   
abi
Sploh nisem razmišljala o tem da bi moral biti kdo zraven.
Res pa je da sem zelo samostojen človek.


_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: same za volanom?
23.4.2009 12:56:43   
rija
No, dva tedna pred porodom sem vsak dan naredila sama po 100 do 200 km na dan.....je sicer res, da mi je potem zvečer malo otrdeval trebuh in sem kar obležala....ampak kar je bilo treba je bilo treba....

Ne kompliciraj, če se dobro počutiš, se vozi. Edino malo bolj previdna in počasna bodi :)

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu apollo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: same za volanom?
23.4.2009 12:58:54   
Ploha
do konca in še čez rok (8 dni čez) sem se sama vozila, še v P sem se sama peljala, res pa je da sem šla samo na pregled pa so me tam obdržali in sprožili porod s svečkami za mehčanje materničnega vratu.

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: same za volanom?
23.4.2009 12:59:31   
suzy85
16.5. sem mela rok in sem se do konca aprila vsak dan vozla na faks 40 km daleč. je blo user posted image  proti koncu že prav strah! user posted image  sem se pa za volanom fajn počutla in mi ni blo nič neprijetno ali odveč!

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: same za volanom?
23.4.2009 13:01:01   
zmajaz
Jaz imam manj kot 2 tedna do roka, pa se še vedno vozim povsod, kamor mi paše. Pa še našo 15-mesečnico vlačim zraven. user posted image  Res pa je, da še nima prek 10 kg.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 23.4.2009 13:02:29 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: same za volanom?
23.4.2009 13:04:57   
nuala
Do poroda. Ni bilo nobenega, da bi me okoli vozil. Je pa vseeno bilo lazje vozit s trebuhom, kot pa na avtobus it.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu apollo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: same za volanom?
23.4.2009 13:05:25   
Anonimen
Prvič sem nehala sama vozit avto v 6. mesecu nosečnosti, ker me je trebuh oviral in sem težko premikala noge. Drugič sem se peljala sama še 12 ur pred porodom.

(odgovor članu apollo)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: same za volanom?
23.4.2009 13:22:03   
Naja31
V obeh nosečnostih sem sama vozila avto do konca.
Nisem niti pomislila, da ne bi. user posted image
Pa saj ne postaneš motorično nesposoben.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: same za volanom?
23.4.2009 13:28:24   
pokica_
Jaz sem zdaj v 36. tednu pa še vozim avto in mislim in upam da ga bom do konca, če bo le z zdravjem vse vredu. Meni je smotano, da me nekdo drug vozi, al pa da moj zaradi tega gre iz šihta ker imam jaz pač pregled ali ctguser posted image .
Se počutim sposobno za vožnjo. Če pa kolebaš...je pa bolje da ne voziš, ane. user posted image  

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: same za volanom?
23.4.2009 13:58:12   
ninocka
Pomoje tam do enega 7-8  meseca? Pa ne zaradi tega, da bi mi blo neugodno, ampak sem mela tolk velik trebuh, da sem mogla zic dat ful nazaj, pol pa vec stopalk nisem dosegla user posted image
Pa mal sem se pustila razvajat user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: same za volanom?
23.4.2009 14:00:25   
bskrle
Že v 7. mesecu nisem šla več v LJ (20 km) sama, predvsem zaradi gneče in parkiranja. Sem se pa skoraj do zadnjega vozila na krajših relacijah ene 3x na teden.


_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: same za volanom?
23.4.2009 14:04:06   
EMILY 3
jaz sem se vozla še dan pred porodom.user posted image res pa je da ni blo daleč,enih 20 km od doma.

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: same za volanom?
23.4.2009 14:06:40   
Hope2
Do zadnjega dne sem se vozila. Nič me ni oviralo, sem pa včasih opazila, da sem mogoče malo manj bila skoncentrirana na samo vožnjouser posted image

(odgovor članu EMILY 3)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: same za volanom?
23.4.2009 14:50:58   
melanija
V vseh 3 nosečnostih in tudi sedaj v četrto, sem se oz. se vozim še sedaj.
Vozila sem do konca, sploh nisem pomislila da se ne bi, pa tudi nobenega nisem imela da bi me vozil okoli.

Sedaj sem 5t pred rokom, pa mi sploh ni problema, grem na nujne vožnje in pa tudi na ne tako nujne (kakšni obiski, ki bi jih konec koncev lahko izpustila).

Edino na dan ko sem šla rodit, se pravi s popadki me je mož peljal v porodnišnico in če ga ne bi bilo bi najbrž mogla kar sama ituser posted image .

(odgovor članu apollo)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: same za volanom?
23.4.2009 14:54:27   
tinaaja
39t5d .. odpeljala ta velko v varstvo, sebe na pregled, od koder so me poslali rodit. dolge voznje pa mi niso pasale od sredine 8m, pa ne glede na to, kdo je vozil. 

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: same za volanom?
23.4.2009 15:19:20   
Anonimen
Do konca. Ne vem zakaj kompliciratuser posted image

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: same za volanom?
23.4.2009 15:27:28   
analucija
prvič sem se še v materinsko pripeljala pol pa direkt u porodnišnico drugič pa sem se še en dan prej vozla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: same za volanom?
23.4.2009 15:31:37   
mayflower
Sem v 38.tednu in vozim vsak dan, tamalega v  vrtec, pa v trgovino. Niso pa to velike razdalje. Težave imam edino pri vzratni vožnji.

_____________________________

Ko se mi nasmehneš, s soncem napolniš moj dan.

(odgovor članu analucija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: same za volanom?
23.4.2009 16:16:25   
anci banci
jaz sem 28 tednov noseča in se vsak dan vozim sama 40 km daleč v službo

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: same za volanom?
23.4.2009 17:47:19   
AKP
V drugi nosečnosti sem vozila do konca avto, zdaj v tretji nosečnosti pa že od 4 meseca dalje ne vozim, ker se nisem mogla skoncentrirat na vožnjo zaradi hudih bolečin v rokah in trebuhu. Nazadnje ko sem vozila avto sem komaj pripeljala do doma takšna sila mi je bila. Je pa to zelo nepraktično, ker moraš imeti vedno nekoga na razpolago, da te pelje. 

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: same za volanom?
23.4.2009 17:50:53   
Anonimen
Do dneva, ko sem sla rodit.

(odgovor članu apollo)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: same za volanom?
23.4.2009 18:25:56   
Anonimen
Jaz sem se sama vozila okrog do 37. tedna, potem sem šla v P, 38. teden pričakala v P in rodila ... tak da lahko rečem da sem vozila do konca. Samo res pa je, da jaz nisem imela velikega trebuha in me ni v nobenem pogledu oviral pri vožnji ... niti v rikverc.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?