|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Marela Lemi Bini ali Herlag Siena
26.4.2009 20:54:15   
blemma
Pozdravljene,
še enkrat odpiram temo marele. Za morje in krajše opravke potrebujem marelo, čeprav trikolesnik ostaja glavni voziček, dokler se bo mala hotela vozituser posted image . Odločam se med naslednjima marelama:
Lemi, ki je trenutno v akciji BC za 55 evrov(znižan iz 90 evrov)

user posted image

in Herlag Siena, ki se prodaja za 56 evrov na http://www.igrarija.com/trg/index.php?ime=%20Športni%20otroški%20vozički%20-%20MARELE&hid=18&sid=78
user posted image

Lemija si bom šla ogledat, me pa zanima kako je vodljiv na kakem makadamu, so kolesa OK? Kako je stabilen? Ali je sprednje varovalo odstranljivo? Ali se da prevleka dol in se lahko opere?

Herlaga še nisem nikjer videla in me zanima, ali je stabilen (ogrodje je aluminijasto?), ali so sprednja kolesa vrtljiva in se lahko fiksirajo, ali se naslonjalo poleže do konca? Kako je z makadamom?

Se zahvaljujem za pomoč in lp



_____________________________

... in končno je prišla moja princeska Emma, 8.5.2008 ob 16.43.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Marela Lemi Bini ali Herlag Siena
26.4.2009 22:23:07   
tana-2
Jaz poznam Herlaga in je odličenuser posted image . Je dobro vodljiv, zelo stabilen in kompakten, poleže se do konca, po makadamu pa je vodljiv tako kot vsi vozički z malimi kolesi. Jaz sem bila zelo zadovoljna, sploh zaradi razmerja med kvaliteto in ceno. Tu jih res ni veliko, v Nemčiji so pa zelo popularni.

(odgovor članu blemma)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Marela Lemi Bini ali Herlag Siena
26.4.2009 22:24:03   
tana-2
Aja, ogledaš si ga lahko v trgovini Enim v Mariboru. Tam je Herlahov voziček kupila moja prijateljica.

(odgovor članu tana-2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Marela Lemi Bini ali Herlag Siena
26.4.2009 22:26:05   
kajajaka
Lahko ti le odgovorim kako je z makadamom- katastrofa... kot vse marele oz. vozički z malimi vrtljivimi kolesi.
Mi imamo kot drugi voziček marelo Peg perego Pliko P3. ki je sicer ok voziček, ampak na makadamu tudi ta zataji, pa nima tako majhnih koles. user posted image
Ali smo pa samo razvajeni, ker imamo sicer vodljive vozičke z velikimi napihljivimi kolesi. user posted image


sem slikco limala, pa mi ni ratalo... sorry

< Sporočilo je popravil kajajaka -- 26.4.2009 22:29:17 >

(odgovor članu blemma)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Marela Lemi Bini ali Herlag Siena
26.4.2009 22:28:07   
glen
Mi smo imeli oz. jo še imamo marelo lemi pri noni,ko je tamalo občasno peljala v vrtec pa da ne hodita peš,pa smo jo pol včasih še kam vzeli,sam jaz nisem bila preveč zadovoljna z njo.
Taka švoh je, da o makedamu negovorimo.
Če je par kmenčkov še še,po makedamu pa sprednja kula zablokirajo in je katastrofa,tako da jaz ti priporočam drugo, čeprav je nepoznam

(odgovor članu tana-2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Marela Lemi Bini ali Herlag Siena
29.4.2009 7:52:55   
blemma
Hvala za nasvete, sem se odločila za Herlaga, ki mi je tudi vizualno bolj všeč. Lep dan

_____________________________

... in končno je prišla moja princeska Emma, 8.5.2008 ob 16.43.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Marela Lemi Bini ali Herlag Siena
29.4.2009 17:14:40   
m*t*?
Herlag Siena
IZVIRNO SPOROČILO: blemma

Hvala za nasvete, sem se odločila za Herlaga, ki mi je tudi vizualno bolj všeč. Lep dan


Ga že imaš doma?
So v različnih barvah?

(odgovor članu blemma)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Marela Lemi Bini ali Herlag Siena
29.4.2009 17:33:20   
blemma
Dobim ga že jutri, tako so mi rekli. Upam, da mi ne bo žal, ker ponavadi take stvari vedno prej sprobam. Bom poročala jutri user posted image
Obstajajo pa tri barve: Bordo-roza, temno modra-roza in črna-bež. So slikce na igrarija.com.

_____________________________

... in končno je prišla moja princeska Emma, 8.5.2008 ob 16.43.

(odgovor članu m*t*?)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Marela Lemi Bini ali Herlag Siena
29.4.2009 21:07:22   
m*t*?
Super, javi.

Čer bo vredu ga bom šel drug teden iskat.

(odgovor članu blemma)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Marela Lemi Bini ali Herlag Siena
4.5.2009 18:18:33   
m*t*?
IZVIRNO SPOROČILO: blemma

Dobim ga že jutri, tako so mi rekli. Upam, da mi ne bo žal, ker ponavadi take stvari vedno prej sprobam. Bom poročala jutri user posted image
Obstajajo pa tri barve: Bordo-roza, temno modra-roza in črna-bež. So slikce na igrarija.com.


Si ga že dobila?

(odgovor članu blemma)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Marela Lemi Bini ali Herlag Siena
5.5.2009 8:31:39   
blemma
Ne še, niso dobili naročila po spletu, sem ponovila naročilo, tako da upam, da bo danes ali jutri. user posted image

_____________________________

... in končno je prišla moja princeska Emma, 8.5.2008 ob 16.43.

(odgovor članu m*t*?)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Marela Lemi Bini ali Herlag Siena
7.5.2009 13:32:16   
blemma
No pa sem ga končno dobila in opravila probno vožnjo. Je sicer razlika s trikolesnikom, ampak ni slab. Je lahko vodljiv, tudi z eno roko gre, dovolj stabilen, lahek, se lepo zloži, se poleže do konca, sprednja kolesa so lahko fiksna ali vrtljiva, celo po makadamu (takem brez hudih kamnov) gre kar ok. Mala uživa, ker bolje vidi naokoli.
Edino, kar me moti, so plastična kolesa, pričakovala sem gumijasta. user posted image  Ne vem pa, kake imajo običajno marele in kako hitro se lahko polomijo. Pa širina sedeža je le 30 cm, se mi zdi malouser posted image . Navadit se moram še na to, da je treba naslon regulirat z obema rokama, no na obeh straneh je treba pritisnit gumb, da se spusti.

Končna ocena, za morje in hitre šopinge po mestu bo odličen, za treking pa ostaja Jane user posted image .





_____________________________

... in končno je prišla moja princeska Emma, 8.5.2008 ob 16.43.

(odgovor članu blemma)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Marela Lemi Bini ali Herlag Siena
7.5.2009 18:12:17   
blemma
Popravljam, niso prav plastična, ampak iz ene take čudne gume, mi ne zgleda trpežnauser posted image

_____________________________

... in končno je prišla moja princeska Emma, 8.5.2008 ob 16.43.

(odgovor članu blemma)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?