|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Naročilo iz anglije
12.5.2009 15:07:06   
blanč
V angleških spletnih trgovinah sem našla nekaj stvari, ki bi jih rada naročila, vendar niti ena ne pošilja v SLO, tudi na e-buy uk nihče k nam ne pošilja. A je katera naročala od tam in ima kak link trgovine, ki pošiljajo tudi v SLO. Lepo prosim.


_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Naročilo iz anglije
12.5.2009 16:13:14   
tecka
Kaj pa kupuješ?
Jaz sem npr. na ebayu zasledila tile dve trgovini, ki pošiljata k nam:
varuške: http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=200332069003#paymentmethods),
sobne dekoracije:  http://stores.ebay.co.uk/The-Global-Megastore_Wallpaper-and-Borders_W0QQcolZ4QQdirZ1QQfsubZ19QQftidZ2QQpZ3QQtZkm
Ma, ni hudič, da na ebayu ne najdeš kakšne trgovine zate.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Naročilo iz anglije
12.5.2009 18:47:22   
blanč
V bistvu bi rada naročila dva gracotova ležalnika, ki sta lahko samostojna z melodijo in vibracijo ali pa jih obesiš na stojalo in služi kot gugalnica. Pri nas jih ni, na nemškem ebayu so po 140 evrov, samo morajo skos biti na stojalu v angliji pa so po 80 funtov.
Če še ima katera kakšen link bi res lepo prosila...


_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Naročilo iz anglije
12.5.2009 19:47:02   
zmajaz
Jaz sem TULE naročila avtosedež - ne vem pa, če imajo ta ležalnik, ki ga želiš,

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Naročilo iz anglije
12.5.2009 20:44:33   
Klaudia
Veliko je trgovin ki na internetu nimajo napisano da pošiljajo tudi v slovenijo. Piši jim na mail in povprašaj če bi poslali. Sama sem tako naredila na eni trgovini in so mi poslali za 30Ł na paket.

Drugače pa sem naročila tukaj: http://www.olivers-baby-care.co.uk/

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Naročilo iz anglije
13.5.2009 9:09:04   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

Veliko je trgovin ki na internetu nimajo napisano da pošiljajo tudi v slovenijo. Piši jim na mail in povprašaj če bi poslali.



Točno tako, kontaktiraj in povprašaj. Mi smo kar nekaj stvari naročili iz anglije brez problema

Vijolična pošat, kaj se že bliža dan Duser posted image user posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Naročilo iz anglije
13.5.2009 9:20:26   
blanč
Ja hope, cajt kar teče. Še ni dolgo, ko sem prišla na RR, nevedna kot bi celo življenje glavo v pesek tiščala, ti pa že polna informacijuser posted image
Pa naju zdaj poglej-ti že cartaš, jaz pa še malo in bom tudi. Ja, ja mi obračamo, življenje pa obrne...user posted image
Sem ugotovila, da iz angleškega amazona pošiljajo v avstrijo in bom kar tja naročila, ker imam tam tanajboljš frendico. Ampak zaenkrat imajo samo en tak stolček na zalogi, tako da čakam...


_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Naročilo iz anglije
13.5.2009 20:03:21   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Ja hope, cajt kar teče. Še ni dolgo, ko sem prišla na RR, nevedna kot bi celo življenje glavo v pesek tiščala, ti pa že polna informacijuser posted image
Pa naju zdaj poglej-ti že cartaš, jaz pa še malo in bom tudi. Ja, ja mi obračamo, življenje pa obrne...user posted image
Sem ugotovila, da iz angleškega amazona pošiljajo v avstrijo in bom kar tja naročila, ker imam tam tanajboljš frendico. Ampak zaenkrat imajo samo en tak stolček na zalogi, tako da čakam...



Pa še kak res je, en dva tri in je že leto naokoli, mali pa rastejo ko gobe po dežjuuser posted image . In ti kar dvauser posted image user posted image , naj ti še zaželim srečo in zdravja za vse vasuser posted image .

Super za frendico v avt, tudi jaz sem se takega načina hotela poslužit (prijateljica v nemčiji), ampak smo na koncu kar v Sloveniji našli zadevo.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?