|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hotel Delfin Poreč
5.5.2009 15:30:33   
TomTaylor
A je že katera bila tam?  Kako se vam je zdelo? Kako je z animacijami za otroke?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hotel Delfin Poreč
5.5.2009 16:39:33   
norge
Ja, enkrat sem celo bila (med vojno v Slo), drugač pa hodimo v kamp tam zraven že skoraj 30 let user posted image ! Mislim, da je bolj tak tak, tam ene 2 - 3 zvezdice, za preživet, je pa eden najslabsih oziroma mislim, da edini neprenovljen hotel v Zeleni Laguni. Sicer pa počakajmo koga, ki je bil tam v bližnji preteklosti!

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hotel Delfin Poreč
5.5.2009 16:51:46   
lukec
Jaz sem bla pred kakimi desetimi leti. To je hotel z dvema zvezdicama in oprema v sobah je dokaj skromna, klime ni, je pa ogromen hotel, mislim, da ima čez 700 sob. Na njihovi strani piše, da je za animacijo otrok poskrbljeno. Torej sam hotel je dokaj skromen, ampak hrana je bila pa takrat enkratna, boljša od vseh hotelov, v katerih sem letovala pa sem letovala od Poreča do Dubrovnika. TUKAJ  pa je nekaj slik.

< Sporočilo je popravil lukec -- 5.5.2009 16:52:45 >


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu norge)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hotel Delfin Poreč
5.5.2009 16:53:16   
lukec
Uf, link ne dela, ne vem zakaj : http://www.uniline.hr/index.php?lang=si&pid=611&oid=21207010438853564

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hotel Delfin Poreč
5.5.2009 20:58:26   
Jaguarka
Jaz sem bila ene 2x ali celo 3x.
Sam hotel je ogromen, sob ima zelo dosti.
Ne smeš pa biti "haklik", ker je vse skup bolj bogo (komunistično jaz pravim haha)
Sobe zelo majhne, skromno opremljene,... toliko za prespat je...
je pa samopostrežni zajtrk in prav tako samopostrežna večerja. Hrana je super
in veeeelikoooo izbire (kar je značilno za hotele v Poreču).

Glede animacij za otroke pa nimam pojma, ker (še) nimam otrok in nisem polagala
pozornosti na to...

V glavnem, za tisti čas, ko sem bila še študentka je bilo ok, zdaj pa več ne bi
šla v ta hotel.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hotel Delfin Poreč
6.5.2009 8:02:40   
jar
ta hotel bom vedno imela v dobrem spominu, ker sem se tam naučila plavat. ja, to je bilo pred več kot 30. leti



(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?