|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   shranjevanje hrane
6.5.2009 23:04:25   
sanelaa
Pozdravljene pupe,

mene pa zanima sledeče:

ko se z malim odpravima na sprehod, bi mu rada doma sama naredila sdno kašico in jo vzela s sabo. Npr. jabolko in banano. Pa me zanima če katera mogoče ve, ali obstaja kakšna posoda, v kateri bi naribano jabolko ostalo sveže, prav tako tudi banana. Da ne bi sadje porjavelo.

Iščem nekaj takega, v čemer bi kašica zdržala vsaj ene dve uri. če se ob osmih odpravima od doma da je pripravljena sadna kašica ob desetih še vedno sveža.

Bom vesela vsakega pametnega nasveta, predloga...................
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: shranjevanje hrane
6.5.2009 23:24:56   
Anonimen
Jaz sem v Müllerju kupila plasticni set posodic s pokrovom,jih uporabljam vedno na poti,pa je hrana v redu.Tudi banano in jabolko dam,se najveckrat kuhano zelenjavo.

(odgovor članu sanelaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: shranjevanje hrane
7.5.2009 8:10:48   
sanelaa
Pa ostane jabolko sveže, ne porjavi?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: shranjevanje hrane
7.5.2009 8:29:09   
Hope2
Kaj pa komplicirašš? Vzami celo banano in celo jabolko s sabo. Banane sploh ne rabišš tlaččit, moj jo od 5 meseca naprej je sam celo, ali pa mu jaz koššččke trgam in mu dajem v usta. Jabolko pa z žžliččko strgam in mu dajem.

Postano jabolko in banana zapirata


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 7.5.2009 8:30:27 >

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: shranjevanje hrane
7.5.2009 9:54:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sanelaa

Pa ostane jabolko sveže, ne porjavi?


Nikoli ni samo jabolko,vedno skupaj z drugim sadjem+jogurt ponavadi.Se raje vzamem skuhano zelenjavo,namesto sadja pa jogurt.

(odgovor članu sanelaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: shranjevanje hrane
7.5.2009 11:27:47   
josephine27
jaz s sabo največkrat vzamem jogurt, skuto, frutek. če vzamem sveže sadje pa vzamem kar celo.

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: shranjevanje hrane
7.5.2009 21:10:11   
sanelaa
ja no, saj vem da postano sadje zapira, pa vseeno. SEm pač misla doma pripravit sadno kašico in jo odnest s sabo. Stari smo namreč 6 mesecev pa zdaj že imava dopoldanskpo sadno malico, za kosilo pa jeva zelenjavo, tako tako. Drugače pa itak imam namen mu dat jogurt navaden za poskusit, pa če bo vse okej bo potem itak jedel jogurt + kakšno sadje. 

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: shranjevanje hrane
8.5.2009 10:59:58   
Pika Nogavička*
Po moje ni načina, da bi sveže sadje, če ga nastrgaš ostalo sveže, ker v stiku z zrakom začne oksidirat.
Če že hočeš vzet doma narejen sadni obrok, je veliko bolje da mu pripraviš domačo čežano. Jabolka, al pa hruške (olupljene in narezane) samo čisto malo pokuhaš v vodi, vzameš ven in zmiksaš...to pa brez problema daš v lonček in vzameš s sabo...jaz včasih jabolkom dodam še kakšno suho slivo ali pa suho marelico in skupaj pokuham.
Aja, pa jaz sem se prou potrudla in sem kupla ekstra sladka jabolka, tako da ni treba dodajat nobenga sladkorja. Jabolka sorte Fuji, al neki tacga.

_____________________________

Nisem debela......sem ženska in pol!

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: shranjevanje hrane
8.5.2009 11:22:50   
sanelaa
ja saj tko bo, bom čežano delala. Danes sem jo že naredila; hruške sem skuhala in pretlačla doma, zunaj sem pa samo še banano dodala in je blo kul. 

(odgovor članu Pika Nogavička*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?