|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hrana za na pot
30.3.2009 16:58:44   
monika1
Pozdravljeni!Jaz pa imam eno vprasanje in sicer,kako ste si tiste mamice,ki ne dojite pripravile mleko za dojencka,ko ste kam sle?Se da kupit kaksna torbica oziroma posodica v kateri lahko vzames s sabo loceno vodo in prasek za mleko oziroma aptamil,pa seveda,da voda pri tem ostane topla?Pa kje tako torbico oziroma posodico kupim?Najlepsa hvala ze v naprej za vase odgovore.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hrana za na pot
30.3.2009 17:06:13   
AinB
Termo torbic je ogromno. Bolj pa ti svetujem nakup temoske, ki jo lahko ravno tako uporabljaš doma. Drugače pa torbice prodajajo vse otroške trgovine in večji trgovski centri.

(odgovor članu monika1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hrana za na pot
30.3.2009 17:06:43   
Peli
Nuby ma prav tako posodico k v flaško ločeno daš mleko in vodo.

Drugače lahko daš vodo v termovko in jo potem naliješ v flaško, al pa se dobi torbica oz. termo tulec v katerega daš vročo vodo (samo tam ne zdrži prav dolgo), mleko pa si pač nameriš v eno posodico.

Jest pa sploh nikol nism komplicirala sm v ful vročo vodo dala aptamil, pa v termo torbico, po treh- štirih urah je bla ravno prava temperatura za jest.

(odgovor članu monika1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hrana za na pot
30.3.2009 17:13:19   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: AinB

Termo torbic je ogromno. Bolj pa ti svetujem nakup temoske, ki jo lahko ravno tako uporabljaš doma. Drugače pa torbice prodajajo vse otroške trgovine in večji trgovski centri.


Imam Mam termo torbico, ki ne drži nič temperature (pol ure, več ne)... Tudi jaz priporočam navadno termosko. Mleko si pa lahko v suho flaško nasuješ ali pa kupiš dozirno posodico- jaz imam Aventovo s tremi prekati- za tri obroke.

(odgovor članu AinB)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hrana za na pot
30.3.2009 17:14:29   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: Peli

Nuby ma prav tako posodico k v flaško ločeno daš mleko in vodo.

Drugače lahko daš vodo v termovko in jo potem naliješ v flaško, al pa se dobi torbica oz. termo tulec v katerega daš vročo vodo (samo tam ne zdrži prav dolgo), mleko pa si pač nameriš v eno posodico.

Jest pa sploh nikol nism komplicirala sm v ful vročo vodo dala aptamil, pa v termo torbico, po treh- štirih urah je bla ravno prava temperatura za jest.



...Peli, s tem si uničila večino (če ne vseh) vitaminov v mleku... user posted image

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hrana za na pot
30.3.2009 17:24:29   
Spark
Jaz sem kupila termovko, in preden sem kajm šla sem skuhala frišno vodo dala v termovko in to je to. Včasih se mi je zgodilo da sem bila odsotna cel dan, kadar smo šli na kak daljši izlet, in mi je vode iz termovke zmanjkalo (imam neko malo pomojem 0,5l ali 0,75ll) sem pa v lokalu kjer smo spili kavico, prosila za prekuhano vodo, dala v flaško malo počakala, potem pa stresla tist prahek not in je bil obrok pripravljen. 

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hrana za na pot
30.3.2009 18:14:15   
Splišni
Če sem šla za par ur ven, sem v stekleničko nalila vročo vodo, ki se je potem do uporabe shladila na primerno temperaturo. Imela sem tudi ekspanzijsko posodico za mleko, ki je imelo tri prekate in si vanje naštimal potrebno količino mleka za po en obrok. Potem pa to samo strešeš v vodo.
Če pa greš za dlje, pa lahko daš v termovko vodo.

Ampak ta ekspanzijska posodica za mleko v prahu je pa res zakok. Tudi za ponoči. jaz sem nasploh vedno v njej imela že pirpravljeno količino mleka v prahu, pa če sem bila doma ali na poti, ponoči ali podnevi.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hrana za na pot
31.3.2009 19:35:05   
Peli
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

IZVIRNO SPOROČILO: Peli

Nuby ma prav tako posodico k v flaško ločeno daš mleko in vodo.

Drugače lahko daš vodo v termovko in jo potem naliješ v flaško, al pa se dobi torbica oz. termo tulec v katerega daš vročo vodo (samo tam ne zdrži prav dolgo), mleko pa si pač nameriš v eno posodico.

Jest pa sploh nikol nism komplicirala sm v ful vročo vodo dala aptamil, pa v termo torbico, po treh- štirih urah je bla ravno prava temperatura za jest.



...Peli, s tem si uničila večino (če ne vseh) vitaminov v mleku... user posted image

Ja vem, pa sej to ne delaš karnaprej.
Pa če smo že pr vitaminih, potem dobro premisli predn boš otroku dala trajno (Alpsko) mleko!

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hrana za na pot
3.5.2009 16:06:22   
črticaa
Imam Mam termo torbico, ki ne drži nič temperature (pol ure, več ne)... Tudi jaz priporočam navadno termosko. Mleko si pa lahko v suho flaško nasuješ ali pa kupiš dozirno posodico- jaz imam Aventovo s tremi prekati- za tri obroke.

 
enako, a je kera že najdla kakšno termo torbico, k bi mal dl zdržala, tko da saj čaj ostane topu, če greš na sprehod

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hrana za na pot
3.5.2009 16:12:31   
rija
jaz imam aventovo termo torbico, ki je vredna....NIČ! to je eden najbolj zgrešenih nakupov...če se želi katera sama prepričati v to, ji jo prodam za 5 eur user posted image

ker smo bili bolj ali manj vedno nekje na poti, se je najbolje obnesla termosica, pa dobiš take posodice, v katere daš dva do tri porcionirane obroke AM in to je to....nobene velike modrije.



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hrana za na pot
3.5.2009 20:11:32   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

IZVIRNO SPOROČILO: Peli

Nuby ma prav tako posodico k v flaško ločeno daš mleko in vodo.

Drugače lahko daš vodo v termovko in jo potem naliješ v flaško, al pa se dobi torbica oz. termo tulec v katerega daš vročo vodo (samo tam ne zdrži prav dolgo), mleko pa si pač nameriš v eno posodico.

Jest pa sploh nikol nism komplicirala sm v ful vročo vodo dala aptamil, pa v termo torbico, po treh- štirih urah je bla ravno prava temperatura za jest.



...Peli, s tem si uničila večino (če ne vseh) vitaminov v mleku... user posted image


Samo tako se pa res ne dela AM - da bi dala po štirih urah malemu pit zmešano mleko. Na navodilih piše največ 1 ura. Jaz ne bi dajala mali 4 ure starega mleka, ker se že skisa.


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: hrana za na pot
3.5.2009 22:01:03   
črticaa
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

IZVIRNO SPOROČILO: Peli

Nuby ma prav tako posodico k v flaško ločeno daš mleko in vodo.

Drugače lahko daš vodo v termovko in jo potem naliješ v flaško, al pa se dobi torbica oz. termo tulec v katerega daš vročo vodo (samo tam ne zdrži prav dolgo), mleko pa si pač nameriš v eno posodico.

Jest pa sploh nikol nism komplicirala sm v ful vročo vodo dala aptamil, pa v termo torbico, po treh- štirih urah je bla ravno prava temperatura za jest.



...Peli, s tem si uničila večino (če ne vseh) vitaminov v mleku... user posted image


Samo tako se pa res ne dela AM - da bi dala po štirih urah malemu pit zmešano mleko. Na navodilih piše največ 1 ura. Jaz ne bi dajala mali 4 ure starega mleka, ker se že skisa.



se strinjam z obema

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: hrana za na pot
3.5.2009 22:10:45   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Če sem šla za par ur ven, sem v stekleničko nalila vročo vodo, ki se je potem do uporabe shladila na primerno temperaturo. Imela sem tudi ekspanzijsko posodico za mleko, ki je imelo tri prekate in si vanje naštimal potrebno količino mleka za po en obrok. Potem pa to samo strešeš v vodo.
Če pa greš za dlje, pa lahko daš v termovko vodo.

Ampak ta ekspanzijska posodica za mleko v prahu je pa res zakok. Tudi za ponoči. jaz sem nasploh vedno v njej imela že pirpravljeno količino mleka v prahu, pa če sem bila doma ali na poti, ponoči ali podnevi.


jaz tudi!

vedno pri roki user posted image ...pa voda prekuhana tudi...zjutraj sem prekuhala in dala v termosko...zvečer sem odlila kar je ostalo in naredila svežo za ponoči.


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?