|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Abrazija
16.5.2005 16:35:38   
Leni72
Evo mene ˝srečnico˝!
Po porodu s CR sem po dveh mesecih šla na poporodni pregled. Sem si mislila, da me bo doletelo čiščenje, ker sem začela kr precej krvavet in evo ti ga na sem že pristala v bolnici! :(
Zdaj pa mene zanima kak dolgo ste še krvavele in ali vas je kaj bolelo v spodnjem delu trebuha. Čiščenje sem imela v četrtek in še vedno kr krvavim (4. dan), pa tudi precej me boli. Je to normalno al bi morala go ginekologa. :zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Abrazija
16.5.2005 18:57:12   
Jančika_
Jaz sem imela abrazijo po spontanem splavu, krvavela sem kakšen teden, 5 dni me je bolelo. Težko ti svetujem, zase vem, da sem takrat že razmišljala, če je to OK, pa sem si dala rok 1 teden - no, takrat je bilo pa že čisto vredu.

(odgovor članu Leni72)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Abrazija
17.5.2005 9:52:22   
pupika
Jaz sem krvavela po abraziji po ss 14 dni. Bolelo me je pa kaki teden.

(odgovor članu Leni72)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Abrazija
17.5.2005 10:00:37   
Leni72
Uff! Torej samo brez panike! Hvala.

(odgovor članu Leni72)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Abrazija
17.5.2005 10:09:43   
darjatimci
Bolečine so zaradi krčenja maternice,to bo minilo.

(odgovor članu Leni72)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?