|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   CD na nuhalni
16.5.2005 18:02:59   
cuma
Pozdravček vsem:metulj:
Jaz bi vas vprašala, če ste tiste, ki ste že imele nuhalno, dobile cd oziroma slikice (oboje)? Je tudi na obali taka praksa? Je potreben predhoden dogovor z G?
Pri moji G sem slikico vedno (2x) dobila brez vprašat,za cd pa sem šele pred par dnevi brala tukaj na RR, da ga je ena :nosecka: dobila, sedaj pa več ne najdem ne kje in ne drugih podatkov v zvezi s tem.

Mi lahko katera pove svojo izkušnjo?
Hvala in lepo se imejte:miska:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   CD na nuhalni
16.5.2005 20:00:56   
Pia73
Meni je NS posnela moja G, sicer nima licence, sem potem šla še h G z licenco. Skratka posnela mi je na kaseto in mi snema za vsak, ko imam UZ. Potem pa sem dala to presneti na DVD.

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   CD na nuhalni
17.5.2005 6:15:43   
Anonimen
Cuma, CD je dobila ena punca pri Pušenjaku v Dravljah, ki ima nov 3D UZ. Jaz sem tudi vprašala, ko sem se naročala in mi je sestra rekla, da naj si prinesem prazen CD, ker so resnično nekaj snemali. Me je pa opozorila, da se na NS še ne vidi toliko kot npr. v 20t.

Več pa ti lahko povem naslednji teden.

(odgovor članu cuma)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   CD na nuhalni
17.5.2005 10:07:45   
Andy13
A res ima dr. Pušenjak nov 3D UZ? Uauu, komaj čakam na NS prihodnji teden. :)- Pa CD ne smem pozabiti. ;)

Lep pozdrav vsem, Andy

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Čudovita porodna zgodba, ki jo morate preb...
Nenadoma, prvič v mojem življenju, mi ni bilo pomembno, kaj si mislijo drugi. Ko sedaj gledam za nazaj, mislim da je to ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?