|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   obkladki po prvem cepljenju
19.5.2009 13:30:50   
PetraSkok
mene pa zanima, kako dolgo ste dajale obkladke (ce seveda ste) po prvem obveznem cepljenju?

Ali ste pustile obkladek tudi cez noc, cez dan pa ste ga dajale vsake koliko casa??

Vsem hvala za odgovore. Pa se to, ali morda katera ve, kaj se zgodi, ce obkladkov ne bi dajali oziroma bi bili ''preslabi''?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: obkladki po prvem cepljenju
19.5.2009 13:36:17   
Naja31
Če se prav spomnim, sem dala nov obkladek ko se je stari posušil. Prvo noč po cepljenju tudi zvečer,ampak saj se itak hitro posuši, tako da ga potem ponoči ni imel.

Kaj se zgodi če ne? Mogoče lahko bolj zateče, lahko ga bolj boli mesto vboda,....

(odgovor članu PetraSkok)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: obkladki po prvem cepljenju
19.5.2009 13:45:01   
pipic
Nisem dajala

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: obkladki po prvem cepljenju
19.5.2009 13:45:37   
end1
nič obkladkov, nič opazne bolečine, mal sem pazla, da nisem tikala mesto, kjer sta bila cepljena. nič panike, bo vse OK.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: obkladki po prvem cepljenju
19.5.2009 13:52:53   
Hope2
Dala oz menjala obhladek 2-3x na dan (čez noč ne), čeprav ni bilo čutit, da ga boli, ni bilo niti zatečeno ali rdeče.

Ni panike s temi obhladki, če ne daš

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: obkladki po prvem cepljenju
19.5.2009 13:57:46   
poli*
Samo po prvem cepljenju sem menjala obkladek do drugega dneva. Verjetno malo ublaži bolečino in prej vplahne trda bulica okoli uboda.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: obkladki po prvem cepljenju
19.5.2009 14:00:35   
Lunanai*
Prvič dala alkoholnega, potem prebrala, da naj ne bi dajal alkohola, drugič dala fiziološko, tretjič nič. Rezultat: vedno enakuser posted image .

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: obkladki po prvem cepljenju
19.5.2009 14:05:51   
poli*
Res ni neke opazne razlike. Jaz sem opazila samo to, da ji je po prvem cepljenju z obkladki trd občutek okoli nogice minil po nekaj dnevih, ko pa ni bilo obkladkov je imela trdo bulico skoraj mesec dni.

(odgovor članu Lunanai*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: obkladki po prvem cepljenju
19.5.2009 18:03:10   
Čebel@
tudi pri nas smo se danes 1. cepili in mi je p rekel da naj ji dajem obkladke na 3 ure/2dni......jaz sem dala fiziološko na zloženec in žabice čez da drži.......ampak zaenkrat ni videti da bi jo bolelo(cepili so jo ob 14.00)

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: obkladki po prvem cepljenju
19.5.2009 20:49:15   
Anonimen
2 dni sem ji ob vsakem previjanju zamenjala obkladek, ki je bil po nasvetu P gazica pokapana z alkoholom.

(odgovor članu Čebel@)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: obkladki po prvem cepljenju
20.5.2009 16:46:13   
Taddy78
našemu je P vedno preventivno stisnila svečko v ritko, nisem pa dajala nobenih obkladkov po nobenem cepljenju.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?