|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   T2 - ali totalni nesposobneži ali jim gre tak...
15.5.2009 20:27:19   
rija
MIslim....čakam na priklop telefona od začetka aprila!!!!!!!!!!!

Potem ugotovijo, da so založili pogodbo in se kao opravičijo, da bo v najkrajšem času. Potem naključno zahaklam gratelove delavce na cesti in ker so fantje ful prijazni, pridejo kar tak in v 15 minutah namontirajo neko škatlo...in potem ceremonije z dejanskim priklopomuser posted image

Kličem non stop, ker je to trgovina in rabimo telefonsko linijo za pos terminal...in vsak klinček, ki dviguje telefone mi pravi, bom sporočil, bom poslal mail....

In še vedno nič.....

Tako da svetujem vsem, da se ne odločate za T2 ker so totalno neresni in neodgovorni.


< Sporočilo je popravil rija -- 15.5.2009 20:32:30 >


_____________________________

...vox populi...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: T2 - ali totalni nesposobneži ali jim gre...
15.5.2009 20:29:54   
Anonimen
user posted image
ej, pri nas je bilo narejeno v enem tednu vse in dela bp že dve leti  user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: T2 - ali totalni nesposobneži ali jim gre...
15.5.2009 20:31:59   
rija
Očitno si bila v prvem paketu, ki jim je moral narediti dobro reklamouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: T2 - ali totalni nesposobneži ali jim gre...
15.5.2009 20:32:37   
Belika
Ne govori, mi smo čakali na priklop neta točno 1 leto.... koliko enih izgovorov in vsega... Joj še zdaj, ki jih imam kaj za poklicati, najraje storim, ko imam grozno slab dan user posted image ...

No ampak po vseh mukah in izgovorih, sedaj dela vse tipi - top. 1x na leto crkne modem, pridejo takoj naslednji dan in zrihtajo...

Smo imeli pa take štorije - nikoli nimam navade, da bi se drla na kakega operaterja, če s čim nisem zadovoljna (saj vem, da dejansko ni nič kriv), ampak oni so me pa prislili... in na koncu, ko sem se le drla in grozila in kaj vem kaj še, smo imeli vse zrihtano v rekordno hitrem času. Pred tem se je zadeva vlekla točno 1 leto.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: T2 - ali totalni nesposobneži ali jim gre...
15.5.2009 20:36:00   
Anonimen
Mi sploh nimamo možnosti priklopa, pa smo od centrale 50m.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Je kao prezasedeno, pa poslali so nam dopis, da v primeru, da dobimo možnost priklopa od drugega operaterja, da podpišemo pogodbo in jo pošljeno kar njim, da jih iztožijo.
Na bivši lokaciji pa imam zelo dobre izkušnje iz T2. Zamenjava adapterjev in ostalih zadev v 2 dneh. user posted image

(odgovor članu Belika)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: T2 - ali totalni nesposobneži ali jim gre...
15.5.2009 20:36:02   
nanč
Mislim,da e pri vseh ponudnikih več ali manj isto.Živa katastrofauser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: T2 - ali totalni nesposobneži ali jim gre...
15.5.2009 20:36:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Očitno si bila v prvem paketu, ki jim je moral narediti dobro reklamouser posted image user posted image user posted image


se mi zdi, da res. user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: T2 - ali totalni nesposobneži ali jim gre...
15.5.2009 20:41:25   
Anonimen
Ah, ja.... pri siolu smo čakali 4 mesece. Najprej klicarili vsak teden, potem vsak dan, dokler mož en dan ni pop... in njihovemu oddelku za stike z javnostjo napisal eno pisemce, napisano v humorističnem ali bolje rečeno, satiričnem stilu, kaj vse se je dogajalo. Saj po takih in drugačnih klicih itak ne veš več, ali bi se smejal ali jokal. Pa je vse obrnil na smeh. Z zaključkom, da je počasi čas, da se obrne na medije. In glej ga zlomka, naslednje jutro me kliče monter, če lahko pride čez en dan, ker ima tisti dan že vse termine zasedene. So res prišli, zmontirali, od takrat dela brez napakice. In seveda je oddelek za stike z mediji dobil eno lepo zahvalno pismo za posredovanje user posted image .

Škoda edino, ker tistega pisma nimam več.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: T2 - ali totalni nesposobneži ali jim gre...
15.5.2009 20:55:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

MIslim....čakam na priklop telefona od začetka aprila!!!!!!!!!!!

Potem ugotovijo, da so založili pogodbo in se kao opravičijo, da bo v najkrajšem času. Potem naključno zahaklam gratelove delavce na cesti in ker so fantje ful prijazni, pridejo kar tak in v 15 minutah namontirajo neko škatlo...in potem ceremonije z dejanskim priklopomuser posted image

Kličem non stop, ker je to trgovina in rabimo telefonsko linijo za pos terminal...in vsak klinček, ki dviguje telefone mi pravi, bom sporočil, bom poslal mail....

In še vedno nič.....

Tako da svetujem vsem, da se ne odločate za T2 ker so totalno neresni in neodgovorni.



no, pri nas imamo t2 že dve leti in smo zadovoljni.

problem je bil pa tudi v fazi priklapljanja. na kraj pameti mi ni prišlo takrat, da bi se pustila čakat, kdaj se bodo gospodje izvolili primajat. ali pa da bi čakala na par obljub, da mi bodo poslali nek mejlček kot ga čakaš ti. no, in je bil dogovor, pa so nekaj zeznil, pa sem prvič neke izgovore poslušala in je padel nov dogovor. pa so spet zamočil. sem vzela telefon in sem jim napela strune na ošter, a prijazen način. pa so imeli na drugi strani mal težav z oliko, pa sem vzela tipkovnico in napisala pisemček direktorju in jih še njemu napela na ošter, a prijazen način. hja, so potem prišli čez dva dni in smo imeli tip top zrihtano. s tem, da sem po direktorju še enkrat poklicala in povprašala, če dogovor drži. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: T2 - ali totalni nesposobneži ali jim gre...
15.5.2009 21:15:42   
aprilčica07
Pri mojemu doma imajo T2 en lep cajt že, pa jim vse dela super. Pri nas doma je pa druga zgodba, ampka ni kriv T2 temveč SIOL.. Ampak to je druga zgodba:( 

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: T2 - ali totalni nesposobneži ali jim gre...
15.5.2009 21:20:44   
rija
melodie, daj ti meni pošlji mail od direktorja....da mu še jaz eno ljubezensko pismo napišemuser posted image

no, meni je tudi danes dekl dvignilo in sem čisto ven padla....zagrozila z odvetnikom in mediji....me zanima kak učinokovito bo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: T2 - ali totalni nesposobneži ali jim gre...
15.5.2009 21:29:44   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: rija



Tako da svetujem vsem, da se ne odločate za T2 ker so totalno neresni in neodgovorni.


nama je crknalo vse, Tv, telefon in mail... kliče moj iz službe, da ne dela, pa rečejo, ja če pa še popoldne ne bo nič pa pokličite ali pa pošljite mailuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: T2 - ali totalni nesposobneži ali jim gre...
15.5.2009 22:18:40   
mojcaziga
Pri mojih doma imajo t-2 že dobro leto in vse dela tipi topi. Jaz pa imam t-2 dober teden in sem bla prav pozitivno presenečena kako hitro in brez problemov je šlo. 1 dan pred prvomajskimi prazniki sem podpisala pogodbo, čez 7 dni so naredili preboj in po še 3 dneh mi je majster stvar priklopil in dela ko urca user posted image user posted image user posted image user posted image

lp, mojca

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: T2 - ali totalni nesposobneži ali jim gre...
16.5.2009 8:04:07   
alička
Mi imamo T-2 skoraj eno leto. Priklop je bil narejen skoraj cez noč.  Je pa res pa smo bili poskusno mesto in so po celem Kr položili optične kable in jih pripeljali do stanovanj od tu naprej pa je bolj enostavno.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: T2 - ali totalni nesposobneži ali jim gre...
16.5.2009 8:41:53   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Očitno si bila v prvem paketu, ki jim je moral narediti dobro reklamouser posted image user posted image user posted image


Mi smo pred kakšnim letom prešli na T2, pa tudi vse dela BP.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: T2 - ali totalni nesposobneži ali jim gre...
16.5.2009 9:44:36   
ZARA
Jst sem ene trikrat klicala, že pred kakimi 2 leti, potem pa obupala, ker mi nihče ni znal pojasniti kaj in kako je s priklopi in odklopi. Totalno neprofesionalni. Zdaj sem tam kjer sem že 15 let.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: T2 - ali totalni nesposobneži ali jim gre...
16.5.2009 9:59:30   
bskrle
Naši so imeli 14. 5., prišli in dela bp.

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: T2 - ali totalni nesposobneži ali jim gre...
16.5.2009 12:29:36   
Anonimen
rija, ne vem, kje sem takrat zbrskala, kdo je direktor, nisem poslala po mejlu, ampak kar v fizični obliki. če podatek sedaj drži, je direktor Matevž Turk. sem pa poslala tja v maribor, na sedež družbe.

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: T2 - ali totalni nesposobneži ali jim gre...
16.5.2009 12:36:36   
LoCa
js sem moje peripetije že opisala v tehniki. ko so pršli na trg leta 2005 se mi zdi sem takoj na t2 šla in nisem imela noenih problemov. tudi kar se tiče finkcioniranja, PO TEM, ko sem bla priklopljenja, nimam niti zdej komentarjev, sam sistem ko je priklopljen, delje. je pa da se pride to tega katastrofa. meni zdej vsak mesec že trtjič napačen račun pošljejo (seveda prevelik) in imam že pouhn kufr nekih posredovanj in pisarjenj dopisov, imam s tem samo denarne in časovne stroške.
sem pa na tv zdej šla na t2 samo zato k imajo italjanske kanale.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: T2 - ali totalni nesposobneži ali jim gre...
16.5.2009 21:20:41   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Mi sploh nimamo možnosti priklopa, pa smo od centrale 50m.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Je kao prezasedeno, pa poslali so nam dopis, da v primeru, da dobimo možnost priklopa od drugega operaterja, da podpišemo pogodbo in jo pošljeno kar njim, da jih iztožijo.
Na bivši lokaciji pa imam zelo dobre izkušnje iz T2. Zamenjava adapterjev in ostalih zadev v 2 dneh. user posted image



Enako je pri mojem očetu, je ravno dobil dopisuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: T2 - ali totalni nesposobneži ali jim gre...
18.5.2009 13:07:32   
Zanica
Tudi mi v podjetju že od februarja čakamo na priklop dodatnih številk. Klicala sem ene 10x. Dvakrat pošiljala po faksu zahtevek za priklop dod. št..... Za popi***!

Tudi jaz bom malo zagrozila z mediji...

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: T2 - ali totalni nesposobneži ali jim gre...
20.5.2009 17:23:45   
LoCa
ajej, neverending story.....sploh ne vem več ka kak način komunicirat z njimi, zdej mi preosttane samo še da kličem direkt v maribor, če sploh obstaja kaka druga telefonska od une splošne user posted image
včasih imam občutek da so permanentno zadeti. sem zadnje 3 dni v mesecu imela tv, torej od 30 dni samo tri in so mi zaračunali kar polno. pol sm klicala plus šla v poslovalnico, kjer so mi obojni dali prou, napisaliugovor bla bla, zdej pa spet dobim neko čudaštvo po pošti, kjer imam spet zaračunan poln mesec. sploh ne vem na koga se obrnt, a kr direkt na vodjo reklamacisjke službe, al kako? user posted image

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?