|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Polna luna
5.8.2009 18:40:22   
kea
Že pred leti sem prebrala, da polna O (pa tudi ko je prazna O) vpliva na število porodov!
Za 1. porod ne vem kakšna je bila luna, pri 2. pa sem rodila 6 dni pred PDP na prazno luno in je bila v P velika gužva, tako da sem bila ob 3.zjutraj tam 16 v tisti noči.user posted image Sedaj pa čakamo tretjega, PDP je jutri user posted image pa še luna je polna, zato upam, da bo kakšen vpliv, ker komaj že čakamo prihod našegauser posted image !
Ali ima še katera takšne izkušnje, da ji je "pomagala luna?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Polna luna
5.8.2009 19:23:34   
Anonimen
za prva 2 se ne spomnim....
danes pa polagam vse svoje upe na polno luno. sicer imam rok sele 21.8.....ampak upam, da bo dost mocna, da mene tuddi potegne, samo za 1x nic ne kaze na to!

(odgovor članu kea)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Polna luna
5.8.2009 20:49:43   
Menta
Izkušenj še nimam, sem pa slišala, da so porodnišnice bolj polne ob polni luni. user posted image Držim pesti, da boš čimprej cartala svojega dojenčka.

Srečno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Polna luna
5.8.2009 21:02:11   
tailor
jaz sem moji pikici obe  rodila na polno luno za tretjega pa ne vem.pravijo da otroka nosiš 9 lun? ne vem če je kaj v tem...kdo ve

(odgovor članu Menta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Polna luna
5.8.2009 22:03:35   
luan
Ženske nosimo deset lunarnih mesecev in ne deveuser posted image t.Saj je 40 tednov, deset lun.

Je pa res večji naval na porodnišnice začasa polne in prazne lune, vidim pri nas takrat komaj dohajamo z delom.

(odgovor članu tailor)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Polna luna
5.8.2009 23:09:01   
TjasaJ
Glede na to, da je jutri polna luna, potem pa 20. šele prazna, se jaz javim za polno - PDP 16.8.user posted image ! Miška, ti tudi, a neuser posted image

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Polna luna
6.8.2009 7:16:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TjasaJ

Glede na to, da je jutri polna luna, potem pa 20. šele prazna, se jaz javim za polno - PDP 16.8.user posted image ! Miška, ti tudi, a neuser posted image

no, mi2 sve se tukaj.....Tjasa, itak. sam, kaj ni prazna sele 20???? takrat je ne bom vec  rablauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TjasaJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Polna luna
6.8.2009 7:49:50   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: kea

Že pred leti sem prebrala, da polna O (pa tudi ko je prazna O) vpliva na število porodov!
Za 1. porod ne vem kakšna je bila luna, pri 2. pa sem rodila 6 dni pred PDP na prazno luno in je bila v P velika gužva, tako da sem bila ob 3.zjutraj tam 16 v tisti noči.user posted image Sedaj pa čakamo tretjega, PDP je jutri user posted image pa še luna je polna, zato upam, da bo kakšen vpliv, ker komaj že čakamo prihod našegauser posted image !
Ali ima še katera takšne izkušnje, da ji je "pomagala luna?


dan pred rokom je bila polna luna in sem bila ziher da bom rodila...žal se je takrat vse ustavilo in so mi morali 5 dan po roku sprožiti porod...jaz mislim, da je to vse v glavi...če je pač vse tam spodaj "zrelo" boš rodila pa če bo polna, prazna, leva, desna...itd luna, in če boš skoz seksala ali nikoli, če boš pila malinov čaj ali navadno vodo....če pa ne bo pripravljeno pa ne bo nič pomagalo...


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu kea)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?