|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   do kdaj v košku
24.6.2009 9:54:34   
mojčika
Mi imamo najmlajšo, tri in pol mesečnico, za spanje v košku, kratkomalo ga obožuje.

Zanima me, do kdaj naj bi bilo primerno imeti dojenčka v njem, velik je še zadosti, živahna še ni toliko, da bi me bilo strah.

Vaše izkušnje prosim :-)

Hvala

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: do kdaj v košku
24.6.2009 10:22:28   
maca m
Jaz sem ga preselila v posteljico, ko je bil star 4m. Pa ni bilo nobenih problemov.user posted image

_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: do kdaj v košku
24.6.2009 10:27:24   
mojčika
Zakaj pa si selila, meni je na primer v košku lažje, ker v svoji sobi nimam ravno velik prostora za posteljico. Si selila kar tako ali si imela nek razlog za selitev???

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: do kdaj v košku
24.6.2009 10:47:12   
ly117
Moj je strar 2 meseca in ga bom mogla počasi preselit v postelco ker bo košarico prerastel. Mi je pa bed ker tudi jaz nimam veliko prostora v sobi.

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: do kdaj v košku
24.6.2009 10:49:27   
Katy78
Mi smo imeli zibko in sem ga preselila takrat, ko mu je postala premajhna oz. preozka - ko se je kar tresla, ko se je premikal. To je bilo pri kakšnih 3,5 mesecih.

(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: do kdaj v košku
24.6.2009 11:56:56   
Onasiss
Naša 4 mesečnica pa je v postelji že od vsega začetka. Mere postelje pa so 70*140 in prav fino spi. Sedaj jo imam še v najvišjem položajo vendar jo bomo čez kake 3 tedne spustili za eno stopnjo nižje. V njej pa bo spala zagotovo do 4 leta potem pa gre v ta veliko.

_____________________________

So what....

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: do kdaj v košku
24.6.2009 12:26:09   
lollypop
mi smo našo preselili v posteljico pri 3 mesecih, ker je ful brcala z nogicami in se je v košku butala z glavo v stranice in seveda posledično zbujala cele noči.... v posteljici v svoji sobici spi brez problemov (sicer v spalni vreči, ker je še vedno pribrcala do zgornje stranice - od takrat spi celo noč user posted image  )

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: do kdaj v košku
24.6.2009 13:26:46   
pipi
Ojla,

jaz sem ga imela v košku do 4.meseca, ker mu je bilo udobno. Ko sem ga prestavila v posteljico, je bilo konec celonočnega spanja in od takrat spi kar pri meni. Nama tako odgovarja, ker ni treba vstajat.

Lp

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: do kdaj v košku
24.6.2009 14:34:29   
Ploha
naša je spala v košku do 2 mesca, svakinji pa do 10 mesca v istem košku user posted image

(odgovor članu pipi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?