|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pranje posteljnine
20.5.2009 10:37:31   
sabsa
Pozdravček!

Upam, da mi bo katera pomagala z nasvetom. Kupila sem posteljnino Aljaž (6 delno torej z obrobo), sedaj pa me zanima, ali ste posteljnino oprale v celoti ... torej tudi obrobo in kovter? In ali ste prale na 40?

Hvala za odgovor.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pranje posteljnine
20.5.2009 10:54:24   
Netopirčy81
Lahko daš samo na splakovanje. Lahko pa tut na 40 in to je to. Pa vse oper pa je.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu sabsa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pranje posteljnine
20.5.2009 10:57:01   
Lunca1
Odejo midva nisva prala, ker je tako ali tako skoz pod prevleko. Prav tako ne blazine.

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pranje posteljnine
20.5.2009 11:11:50   
Hator
jaz sem tudi samo prevleke oprala

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pranje posteljnine
20.5.2009 12:09:34   
meta21
Jaz imam sicer od galeba ampak skoz perem na 40 in ni nič narobe. Če te je strah, daj pa na 30...

(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pranje posteljnine
20.5.2009 15:56:53   
Želvi
Tudi jaz imam za posteljnino od Galeba in sem jo noramlno prala na 40 in je bilo vse ok. Prala sem pa vse v kompletu, preveke in obrobe, s tem, da  takoj ko sem prevleke vzela iz stroja sem jih raztegnila (zaradi pene) in normalno posušila. In je vse user posted image in lepo čaka na najino user posted image .

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pranje posteljnine
20.5.2009 16:09:54   
malaMravljica
Konkretno tvoje posteljnine ne poznam, samo jaz jo perem vso na 60 st. Tako perem recimo tudi zgornji del od jogija - imam na zadrgo in dam zg. del dol, pa koutre in blazine tudi dajam prat, ceprav so pod prevleko. Vidim kaj se nabere vse v jogiju, imam eno zascitno folijo pod prvo plastjo jogija in tam se lepo vidi kaj se vse nabere recimo v enem mesecu. Sicer pa ti zagotovo kje pise na koliko se pere.

(odgovor članu Želvi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pranje posteljnine
20.5.2009 20:36:42   
Najaa
Jaz vse perem na 60 ali 40. Tudi kovter.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pranje posteljnine
20.5.2009 22:28:05   
sabsa
Hvala punce. Sem že oprala.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
27.5.2009 19:41:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sabsa)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pranje posteljnine
28.5.2009 7:03:34   
Anonimen
Tudi jaz sem oprala čisto vse, pa še večino stvari lahko sušiš v sušilcu. Ravnaj se po navodilih, pa ne boš nič zgrešila.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pranje posteljnine
31.5.2009 8:40:59   
fusia
Jaz perem vse - kovter, povšter, prevleko od jogija, prevleke pa itak. Saj mora na vsem pisati, na koliko se lahko pere. Jaz perem na 60.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?