|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   no da vam povem....
20.5.2005 11:55:40   
kajča
Danes zjutraj sem bila na cepljenje proti klopnemu meningoencefalitisu in sem zdravnico vprašala, če cepivo lahko kakorkoli vpliva na plod, če se izkaže da sem noseča. Svetovala mi je, da naj raje počakam do M (30.05), če jo slučajno dobim in se potem cepim, ker ni raziskav kako to vpliva na plod, čeprav je to mrtvo cepivo in naj ne bi.

Vse ok in prav, če ne bi vsak dan hodila v hribe in tečt in sem zato zelo izpostavljena tem malim žvercam.

Moj :love: me sedaj ne pusti več nikamor, dokler ne bo jasno, če sem noseča, ker pravi, da ne bo dovolil, da staknem kakšno borelijo ali meningitis.

Po mojem malo pretirava in me je kar malo prestrašil, meni se bo pa zmešalo brez svežega zraka.



Neposredna povezava do sporočila: 1
   no da vam povem....
20.5.2005 12:22:27   
baguSka
Na debel se namaž s kremo, pa pošprici se s sprayom, pa po možnosti ovratnico s sabo vzem, pa se sigurn ne bo noben klop prjel. K pridš domou se pa še 2x preglej.;)

(odgovor članu kajča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   no da vam povem....
20.5.2005 12:30:40   
Jančika_
Al pa še bolje - naj te dragi natančno pregleda:).

(odgovor članu kajča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   no da vam povem....
20.5.2005 12:32:08   
Anonimen
Ne, to pa raje ne, Jančika, ker potm se pa spet ne mogla cepit...

(odgovor članu kajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   no da vam povem....
20.5.2005 13:39:54   
girly
:)- ah, malo pa res pretirava. ti kr pejt ven. obleč svetle obleke, namaž se s kremo in pogumno ven :)- . lej, jst sm mela borelijo in zdej kljub temu hodim v naravo in nism samo doma....kam bi pa pršla, sej bi se mi zmešalo! pa sm mela zlo hudo obliko!

tko, da ti kr trenirko gor in adijo zaprti prostori, pozdravljen sveži zrak! :bravo:

(odgovor članu kajča)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   no da vam povem....
20.5.2005 13:41:04   
baguSka
ja sej bele hlača so zdej IN ;)

(odgovor članu kajča)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   no da vam povem....
20.5.2005 13:58:19   
kajča
hvala punce za mnenja

sej razumem da se boji, da ne bi bilo kaj narobe z najim bodočim :duda:, ampak to je pa pretiravanje

lep dan vsem

Klavdija

(odgovor članu kajča)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   no da vam povem....
21.5.2005 13:00:40   
Majdi
malo je pretiravanje saj vsakega skrbi da bi bilo z njegovim :duda: kaj narobe. le hodi v naravo pa ko prideš domov se dobro preglej in takoj hodi pod tuš pa ne bi smelo bit nič. Pa še s čim se namaži, da te neprijetne žverce ne napadejo.
Pa upam, da si srečka:nosecka:

(odgovor članu kajča)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?