|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Glsba za razvoj otroka?
20.5.2009 9:31:32   
jezna mama
A kej verjamete temu? Kolegica me prepičuje, da dejansko glasba vpliva na razvoj dojenčka, otroka.. Še psoebej Rajmond Lap naj bi ustvarjal tako glasbo, menda.

Sama se sicer ne morem opredeliti, malce neumno pa se mi vseeno zdi, zdaj otroku nekaj vrteti glasbo, on se mi pa dere zraven user posted image

Kaj pa če mu ni všeč? a bo to zavrlo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Glsba za razvoj otroka?
20.5.2009 9:39:14   
Splišni
Moj ni nič kaj posebno razvituser posted image , pa sem mu vrtela eno klasiko za dojenčke, ko je bil majhen. Ampak seveda ne takrat, ko sej drl, ampak pač preden je zaspal.

(odgovor članu jezna mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Glsba za razvoj otroka?
20.5.2009 9:42:40   
tanikaa
Moj je čisto normalno razvit, pa mu nikoli nisem vrtela neke muzike. Edino to je pač poslušal, kar smo mi vsi ostali.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Glsba za razvoj otroka?
20.5.2009 10:57:57   
Netopirčy81
Tut naša že od malega (pa tut ko je še bla v trebuhu), posluša to kar jest user posted image  - MTV, VH1... In se ji pozna - je pri 7ih mescih zibala svoje boke v posteljici, danes se pa nalima na TV al pa kr obstane ob komadu od Lady Gaga - Poker Face user posted image user posted image

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Glsba za razvoj otroka?
20.5.2009 11:13:46   
3jeMi
kaj pa vem... našemu 10-mesečniku je pa še vedno najbolj všeč, če mu jaz kaj zapojem... če je pri volji še sam malo zagode... user posted image

joj koliko enih stvari, da bo otrok kao čimbolj popoln user posted image ... vsi smo gor zrasli tako ali drugače... user posted image

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Glsba za razvoj otroka?
20.5.2009 13:40:42   
bskrle
Seveda je koristna, jaz priporočam Mozarta, MI  jo poslušamo v avtu

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Glsba za razvoj otroka?
20.5.2009 17:29:52   
kajajaka
Glasba že glasba...
Ampak kakšna je pa odvisno od otroka.

Naša pleše in poje na domačo (po atiju) in na rock (po mamici). Stara je 10 mesecev.
Sem ji pa enkrat kot malemu dojenčku Mozarta navila, pa je rjovela kot zver. Prav histerična je ratala. Glede na to, da mene tudi ta muzika nervira, jo čisto zastopim. Seveda od takrat ni Mozarta pri nas user posted image .

No hočem reči, da tudi otroku ena zvrst glasbe bolj prija kot druga in da je potrebno poskusit. Sicer pa pri nas največkrat poslušamo radio, kjer je vsega po malem in smo vsi zadovoljni. user posted image

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Glsba za razvoj otroka?
20.5.2009 20:40:57   
Najaa
V nos. sem poslušala malo Mozarta, ja... ker sem verjela v to. Tudi Raimonda Lapa sem dala tamali za poslušat. No, taprva se je pol nekako "ogrela" za Siddarto in Tošeta. Ja vem, čisto kontra stil muzike, ampak posluša pa res rada. user posted image  Tamičkena je pa ravno zadnjič bila čisto mirna, ko sem ji naštimala Balkanika muzik na tv-ju. user posted image  Kaj čmo, različni smo. Nismo vsi za klasiko. user posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Glsba za razvoj otroka?
20.5.2009 22:27:56   
aprilčica07
Naš je roker po mamiuser posted image user posted image kadar ima svoje trenutke pa pride prav tudi tv golicauser posted image user posted image user posted image Mozarta smo provali, pa se ni obneslo,  očitno tudi našemu klasika ne sedeuser posted image Star pa je 2 leti..

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Glsba za razvoj otroka?
7.6.2009 10:15:14   
Maj_taj
Seveda ima tudi glasba vpliv na otroka, to ni nič novega. Ampak to sploh ne pomeni, da če mu boste kot čisto majhnemu dojenčku dali za poslučat Mozarta, da bi pol moral tudi ko bo malo večji to poslušat. Kasneje si pač sam izbere kateri stil mu je všeč. Klasična glasba dojenčke pomirja. Statistično je dokazano, da tisti, ki so že v trebuhu in čisto od rojstva vsaj nekaj minut na dan poslušali Mozarta, so bili v povpečju bolj inteligentni kot tisti ki tega niso poslušali. Saj čisto majhen dojenček še ne izraža volje kakšna zvrst mu je všeč, njemu je glavno da nekaj posluša. Pri večjih pa je že drugače.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?