|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
23.5.2005 8:48:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   le kje ste oktobrčice?
23.5.2005 8:52:36   
soncek&luna
dobro jutro nalin,
tudi jaz sem dobre volje, vstala pa pol ure prej ;)...
evrovizije nisem gledala razen polfinala...se strinjam, omar je dobro zapel samo koreografija bi lahko bila boljsa...skoda...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   le kje ste oktobrčice?
23.5.2005 9:13:14   
soncek&luna
in kaj ste poceli cez vikend? jaz sem v petek bila na koncertu :zaspan:, v soboto na pikniku :)-, dan je bil nalasc za to, vceraj pa nabirala moci za nov teden :muca: ;)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   le kje ste oktobrčice?
23.5.2005 9:15:42   
Udb
Jutro!!

Jaz sem že nazaj iz malice!! Pa mi ni nič kaj dobro v želodcu!! A imate kaj problemov skislino in zgago? Meni sta kar začeli nagajati!! :grrr:

Evurosonga nisem gledala! Itak sem zmeraj nezadovoljna z uvrstitvijo!

In drugače?

Sonček, kaj je s stanovanjem??

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   le kje ste oktobrčice?
23.5.2005 9:36:22   
soncek&luna
ojla udb, meni kislina in zgaga ne delata problemov, izogibati se moram samo cvrtja :(....

za stanovanje zvem jutri :zmeden:...sem v petek poslala e-mail, kjer sem opisala svojo situacijo in se je lastnica odlocila, da me spozna...je pa se vedno v dvomih...ufff...so eni neizprosni:(

imam pa jutri G...upam, da bom videla pikico

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   le kje ste oktobrčice?
23.5.2005 9:38:32   
nana 27
Punce, mene pa tako matra špikanje spodaj na levi in desni pa spim tudi bolj tako tako :(( Ginekologinja pravi, da je to normalno. Jest se pa nikakor ne morem navadit na bolečine. Strah me je. Na zadnjem pregledu pred enim tednom me še ni tako bolelo pa tudi nič ni bilo ultrazvoka, da bi videla svojo pikco/a. Kako so potekali vaši pregledi okrog 17., 18. tedna?

Gibov še ne čutim. No ja, mogoče kot eno "šumenje" ali mehurčke pod kožo. A je to to?

Lepo se imejte, punce!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   le kje ste oktobrčice?
23.5.2005 9:45:34   
Udb
NANA, glede bolečin - če so hude, pokliči G in povej!!! Drugače je razno špikanje normalno!

Pregled sem imela v 18.tednu. Dala sem urin, se zvagala, pritisk smo zmeril, pa srček sem slišala (samo slišala), potem sem se pa z G pogovarjala. In to je to!! G me ni niti pregledala, ne nič!

Gibi - meni se je zdelo podobno, kot, ko imaš prebavne motnje in se ti nekaj po črevesju pretaka!! No, ne čisto enako!! :)-

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
23.5.2005 9:57:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   le kje ste oktobrčice?
23.5.2005 10:10:43   
chips
Ojla jaz pa imam 31.5. pregled ,na tisti dan bom:nosecka: glih 18t in 2dni.Moram mu omeniti bolečine v levem koncu trebuščka in nad popkom.
Sicer nevem kaj bi to bilo,upam pa da ni kaj narobe.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   le kje ste oktobrčice?
23.5.2005 10:22:47   
MojcaG
ojla!

jaz pa imam jutri pregled, počutim se odlično in imam tudi odličen apetit!:)-:)-:)-

do zdaj sem se namreč zredila že sedem kg. paše mi tudi veliko gibanja, sprehodi. včeraj sma jaz in :love: šla na piknik v naravo, v dvoje. :) in sma se imela super. uživam v sončku in v nosečnosti in vsem pošiljam lepe pozdravčke!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   le kje ste oktobrčice?
23.5.2005 10:40:25   
soncek&luna
meni je trebuscek zrastel v zadnjih 14 dneh9nebesa..je ze prav luskan...lacna nisem skoraj nic...se moram kar prisilit, da jem vsaj 2xna dan...drugace pa tudi meni disi sladoled...vseeno kaksen samo da je..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   le kje ste oktobrčice?
23.5.2005 10:51:18   
NINA78
:) Tudi jaz se vam javljam, po nekaj dneh. Vstala sem pred dobrimi dvemi urami :zaspan: in od takrat že 2x zajtrkovala. Vmes sem malo ponovila dihalne vaje (hodim na mat. šolo pa danes imamo spet in je priporočala naj si malo ponovimo, če bomo želele danes še kaj vprašati).
Sicer sem OK, na pregledu sem bila prejšnji teden in moja G pravi, da naj kar še kar naprej lepo počivam. Dobila sem zopet tudi svečke proti vnetju (2 škatlici) Tako da 'uživam' dalje.
Tudi jaz čutim neko špikanje oz. PRITISKANJE, TIŠČANJE in to spodaj v jajčnikih (predvsem desnem). To izrazito bolj ko grem na WC (razlagam si tako kot da bi mi maternica pritiskala na mehur). Ne vem pa kaj je? In tudi G ni nič omenila, ker sem jo pozabila vprašat.
Sicer pa se mi zdi da komaj sedaj malo občutim to mojo nosečnost in da počasi postaja resničnost (me pa še vedno spremlja strah zaradi spontanega splava prvič).
Komaj čakam dan poroda in da bom lahko svojo pikico držala v rokah. Tako mi je lepo ko se mi kaj oglasi, to je res božansko. Pravi čudež!
No pa lepo se imejte vse skupaj in vse uživajte ob svojih malih čudežih :duda:!
LP, NINA. :racka:


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   le kje ste oktobrčice?
23.5.2005 10:55:48   
Udb
nalin, moja maternica se tudi čuti, ampak je ene 2 cm pod popkom!???!!? Kako pa to? Mogoče je pa moj bolj zvit!:zmeden:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   le kje ste oktobrčice?
23.5.2005 11:50:14   
sonček*
Ojla mamice! Jaz sm bila prejšni teden na pregledu, pa je bilo tud vse v redu. Sem misla, da bom vidla kako se giblje moja :duda:, pa sem slišala sam srčka. Komaj čakam naslednji UZ bo šel očka z mano. drugač se pa počutm fajn, zredila sem se za 3 kg, brcike pa tud že dobr čutm, pa tud špika me mal. Lepo se imejte, pa mal se pocrklajte.9nebesa

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   le kje ste oktobrčice?
23.5.2005 13:09:34   
Udb
Še eno uro pa grem domov!! ;) komaj čakam!!! Ful mi je težko 8 ur sedeti za rač.!! Pa vam?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   le kje ste oktobrčice?
23.5.2005 13:14:38   
soncek&luna
jaz sem rac.navajena...sem pa danes ze bila na soncku, vzela sem si cas za :kava: in sploh nisem hitela nazaj v sluzbo :ups:...je prav lustno zunaj...ti mal zavidam udb, ker bos uzivala, ko bomo me se delale...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   le kje ste oktobrčice?
23.5.2005 13:15:59   
Udb
Ja, soncek, nekatere smo pridne, ko drugi pijejo :kava: in lahko potem malo več uživamo popoldne!! ;)

Do kdaj pa ti delaš?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   le kje ste oktobrčice?
23.5.2005 13:18:37   
soncek&luna
delam do stirih...jutri pa imam dopust :bravo: zaradi pregleda..pa ravno jutri bo dezevalo:((...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   le kje ste oktobrčice?
23.5.2005 13:31:41   
Udb
saj ne bo cel dan dež!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   le kje ste oktobrčice?
23.5.2005 13:49:19   
cmokec
Ojla,

Jaz pa prihajam od sp. zdravnika. 3 ure sem čakala, da sem oddala papir za podaljšanje bolniške. Da bi znorela. Pikico že fino čutim, jedla bi skoz. Sem pa boljše volje, ker grem lahko na sonček.

A je katera že naročena na morfologijo in kje je dobro?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   le kje ste oktobrčice?
23.5.2005 13:54:27   
Udb
cmoki!!!! Te že kar pogrešamo v naši družbi!! Kako počutje?? Do kdaj imaš bolniško?

Na morfologijo sem naročena 7.6. kar k svoji G - a se da to izbirati??

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   le kje ste oktobrčice?
23.5.2005 19:31:51   
smrkec
Vse lepo pozdravljene!
Sem prvič na forumu in moram priznati, da je kar zabavno.
Sem v 18t in trenutno polna energije (še kakšne tri tedne nazaj je bilo ravno nasprotno).
Drugače pa so mi ponedeljki najbolj zoprni, ker je seveda treba iti v službo (se tolažim, da ne več dolgo).
Lep dan še naprej vsem skupaj

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   le kje ste oktobrčice?
23.5.2005 20:36:25   
Udb
smrkec, lepo pozdravljena med nami oktobrčicami!!

Iz katerega dela SLO pa si?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   le kje ste oktobrčice?
23.5.2005 20:43:08   
Nik&Taja
Pozdravljene,

Tudi jaz bom imela svojega otročička oktobra in komaj čakam. Sem v 18t in se odlično počutim. Imam pa malo več časa za sebe, ker sem še študentka, ampak se moram pa učiti za izpite, dokler imam še čas. Sem sicer v zadnjem letniku faksa.

Komaj pa čakam, da moj mali kej kmalu začne brcati. Doma smo že malo nestrpni.

Vsem skupaj želim lep večer

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   le kje ste oktobrčice?
23.5.2005 20:50:21   
smrkec
Zdravo Udb, hvala za dobrodošlico, drugače pa sem iz LJ.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?