|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Peg perego
20.5.2005 18:16:05   
kimi
zanima me nekaj glede vozičkov peg perego Pilko P3 Completo in Pramette v čem je razlika in kateri je boljši? Sm,o se odločili za novi voziček
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Peg perego
20.5.2005 19:38:01   
Anonimen
Pri Completo imaš trdo košaro in otrok gleda k tebi v košari, brez košare ne more gledati k tebi. Pri Pramette pa lahko v osnovi gleda proti tebi in boljše je podložen. Kasneje pa pač gleda vstran od tebe. Meni se košara ne dopade, ker če se kam pelješ z avtomobilo ti ta košara zavzame zelo veliko prostora.

http://www.soncek.si/shop/page/detail/id/1847/

http://www.soncek.si/shop/page/detail/id/2489/

Upam, da je bilo kaj v pomoč!

Bojana

(odgovor članu kimi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Peg perego
21.5.2005 8:28:31   
kimi
Saj nebi vzela s košaro. Samo smo mislili vzeti rabljenega samo se pramette še ne dobi rabljen na žalost

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Peg perego
21.5.2005 8:42:29   
Anonimen
Potem je pa odvisno, če boš vozila dojenčka ali pa že malčka. Če dojenčka bo pač gledal vstran od tebe (pri Completo).

Malček, ki sedi pa itak ne more gledati k tebi. V takem primeru je vseeno katerega boš vzela.

Bojana

(odgovor članu kimi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Peg perego
21.5.2005 10:21:04   
kimi
Hvala Bojana sem kar bolj nagnjena k Comleto:bravo::bravo::bravo: samo še najti ga moram da ga katera prodaja ker novi model je težko dobiti:rozica:

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Peg perego
22.5.2005 16:19:20   
teta beta
kimi, tule je en malo starejši oglas (9.5.), če je to sploh pravi voziček.

http://www.velenje.com/OGLASI.php?stran=8

(Sem ga komaj našla, ampak sem zaje..., ker vem, da sem ga nekje videla.)

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Peg perego
23.5.2005 16:54:32   
kimi
teta beta hvala samo mislim da je to še stari model glede na ceno:zmeden:

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?