|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kje spijo...?
11.6.2009 14:24:26   
maxi133
Pozdravljene! Letos se odpravljamo kampirat z našo enoletno pupiko. Kupila sem prenosno posteljico, a v njej noče in noče spati. Smo bili za prvomajske počitnice v app in je na koncu spala pri naju v postelji, ker v prenosni ni varjante. Tako da me zanima kaj bi ji lahko naštimala za ninkat, da bi bilo najbolj udobno? Mi spimo na teh modrih blazinah user posted image , a se mi zdijo za enoletnico kar malo neprimerne user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kje spijo...?
11.6.2009 15:48:47   
Splišni
Po moje so te blazine čisto v redu. Mogoče edino kakšen kovterček, lahko njen, spodaj daj, da ne bo preveč v kakšno luknjo lezla, ker je še mejhna.user posted image

(odgovor članu maxi133)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kje spijo...?
11.6.2009 15:49:39   
borci
Mi smo lani tudi kampirali s šotorom in smo imeli 2 te temno modre blazine za naphnit. Na eni sva bile midve zEmo (je imela 1 leto), na drugi pa mož z Borutom in  smo kar v redu spali. So pa široke mislim da 90 ali 100cm.

(odgovor članu maxi133)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kje spijo...?
11.6.2009 17:37:13   
Splišni
U, 90 bi bilo meni čisto premalo za 2, tud če je otrkk.

Midva s tamalim (6 let lani) sva imela uno ta široko, 137 cm, se mi zdi, pa dvojno jedro ima, kar pomeni, da je iz dveh delov. Da če se težji obrne, se drugi del ne premika. Tisto je super.

Tole:

user posted image

http://www.nakupovanje.net/coleman-luftbed-comfort-dvojna-zracna-blazina-zracna-postelja-pr-1143988


(odgovor članu borci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kje spijo...?
11.6.2009 21:23:07   
maxi133
Aaaa evo, taka z dvojnim jedrom bi bila super, da ne bi tamalo dol vrglo, ko bi se jst al mož obračala user posted image kje se pa tako dobi? Jst je nisem še vidla oz mogoče nisem bila pozorna na to...

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kje spijo...?
11.6.2009 21:28:57   
Katjusa
Lani je ša naš tavečji (2 leti) spal v prenosni postelji... letos bomo pa tamelemu (4 mesece) dali na tla kr ono penasto blazinico, ki ja za na plažo ker spi na trebušku in mora bit dovolj trdo.....  ostali bomo pa na teh napihljivih blazinah sam vsak svojo ker se nam tiste dvojne niso dopadleuser posted image To bo v šotoru
V apartma bom pa vzela prenosno posteljo pa upam, da bo hotu not spat.... drgač ga bomo pa v vozičku uspaval pa pol prestavl.....

Poskusi prenosno posteljo že doma kdaj pa kdaj koristit al za popoldansko spanje al pa kr da se kdaj igrate in se ona not igra pa seveda si zraven, da ji postelja postane zabavna in domača:)


< Sporočilo je popravil Katjusa -- 11.6.2009 21:31:33 >

(odgovor članu maxi133)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kje spijo...?
11.6.2009 21:35:36   
Katjusa
sem se še nakaj spomnila, če imaš prostor lahko vzameš s samo samo tist zložljiv jogi (če ga imaš), ki se ga da v prenosno posteljo

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kje spijo...?
12.6.2009 8:06:03   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: maxi133

Aaaa evo, taka z dvojnim jedrom bi bila super, da ne bi tamalo dol vrglo, ko bi se jst al mož obračala user posted image kje se pa tako dobi? Jst je nisem še vidla oz mogoče nisem bila pozorna na to...


Ponavadi jo imajo v Merkurju, pa tudi v Obiju sme jo že videla.

(odgovor članu maxi133)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kje spijo...?
12.6.2009 8:34:14   
ksenjak
Naša je lansko leto (11 mesecev) spala kar pri nama na modri blazini in ni bilo nobenih problemov.

Ko pa je bil sin star tam nekje okoli 1 leta sem pa enkrat s sabo vzela kar njegov jogi iz kinderbeda in je v šotoru na tistem spal (smo šli samo za 3 dni in napihljivih blazin nismo s sabo trogali). Naš jogi je namreč zelo lahek.

lp

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kje spijo...?
12.6.2009 9:48:05   
Splišni
Drugače uno blazino lahko tudi po netu naročiš, npr. tukaj:

http://www.nakupovanje.net/coleman-luftbed-comfort-dvojna-zracna-blazina-zracna-postelja-pr-1143988

Sem pa jaz najprej premišlejavala, da bi dve ti ta modri ožji blazini nekako skupaj spela. Se milsila, d abi kupila une ježke, pa jih raztrigla na 10 cm in potem dva konca prilepila s sekundnim lepilom na eno blazino, druga dva pa na drugo. Da bi se potem to skupaj prijelo, da ne bi blazini narazen lezli. Pa še jogi rjuho čez obe skupaj, pa je.
Ker zdaj če že imate te blazine, pa že presnosno posteljico ste kupili ... no ja, saj vem, včasih je pač tako, ampak je to s temi nalepllejnimi ježki tudi ena od možnosti.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kje spijo...?
12.6.2009 15:41:53   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Drugače uno blazino lahko tudi po netu naročiš, npr. tukaj:

http://www.nakupovanje.net/coleman-luftbed-comfort-dvojna-zracna-blazina-zracna-postelja-pr-1143988

Sem pa jaz najprej premišlejavala, da bi dve ti ta modri ožji blazini nekako skupaj spela. Se milsila, d abi kupila une ježke, pa jih raztrigla na 10 cm in potem dva konca prilepila s sekundnim lepilom na eno blazino, druga dva pa na drugo. Da bi se potem to skupaj prijelo, da ne bi blazini narazen lezli. Pa še jogi rjuho čez obe skupaj, pa je.
Ker zdaj če že imate te blazine, pa že presnosno posteljico ste kupili ... no ja, saj vem, včasih je pač tako, ampak je to s temi nalepllejnimi ježki tudi ena od možnosti.

te enojne blazine lahko, če znate šivat tudi zašijete tako veliko rjuho oz preobleko, da grejo obe not..... no mi nimamo nič imamo kr vsako v svoji pa se ne odmikata je pa res da pr nas noben ne spi na sredini.... al pa nardite ene 3 trakove pa jih skupi zvežete lahko tud s kako vrvico bo isti užinek pol čez pa eno rjuho pa bo

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kje spijo...?
14.6.2009 8:12:21   
mala zirafa
Jaz bi na tvojem mestu vzela tisti zložljiv jogi iz prenosne pojstle, ker je fajn da nima premehke podlage.

(odgovor članu maxi133)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kje spijo...?
14.6.2009 11:38:40   
Rožica I
Jutri se začne akcija samonapihljivih blazin v LIDLU user posted image :

www.lidl.si

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kje spijo...?
14.6.2009 17:32:43   
mala zirafa
Kaj pa glede spalnih vreč?recimo jaz pa ta mala bi imeli eno, raztegnjeno za se pokrit.Bo dovolj velika?Mož bo imel eno zase.Kampiramo pa seveda samo poleti.Veste koliko gramsko mora biti polnilo in te reči?Se ne spoznamo kaj dosti.
Evo link.
http://nakup.merkur.si/

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kje spijo...?
14.6.2009 17:33:41   
mala zirafa
user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kje spijo...?
14.6.2009 17:47:04   
Splišni
Mala zirafa, bolje,d a imata z otrokom vsaka svojo. Vsaj jaz bi tako naredila, ker mi je smotano še na to mislit, da ne bom otroku nehodet kovtra spulila.user posted image

Glede debeline, jaz sem vzela tele (pa tudi nisem imela pojma):

http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_vrece/scout.htm
user posted image
 
za 30 evrov, te imam 2, zame in za otroka,

mož ima pa to:
http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_vrece/ranger.htm
user posted image
 

za 15 evrov. Pa mu je čisto dovolj, saj moškim je ponavadi itak ves čas vroče.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kje spijo...?
14.6.2009 17:51:21   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

user posted image


Po moje morajo tele biti čisto O.K, glede na to, da imajo moje 1.600 gramov (une za 30 evrov), tele pa imajo 1.500 gramov.

Meni je bilo pomembno to, da ima znotraj bombaž. Ker vse res nimajo, večina pa.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?