|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Noče lulat
19.6.2009 18:38:26   
Avita
Pozdravljeni!

Do sedaj sem forum samo prebirala, sedaj pa tudi jaz potrebujem vašo pomoč.

Naš triletnik je nekje tri mesece čez dan brez pleničke (rabi jo samo še ponoči). Vedno lepo pove ko mora lulat, doma gre celo sam. Problem pa nastane, ker noče lulat z nikomer drugim kot pa z mano ali z možem. Če je recimo sam pri babici in dediju sploh noče it lulat, ampak je sposoben zadrževati več ur, dokler ne pride kdo od naju. Naj povem, da je pri babici in dediju zelo rad, samo lulat ne. Trenutno sem še na porodniški in sem ponavadi kje v bližini. Ne vem pa kaj bo po poteku porodniške. Poskušali smo že (po mojem mnenju) vse: od pogovora do podkupovanja, ampak ničesar ne deluje. Upam, da ima kdo kak pameten nasvet. Hvala že v naprej


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Noče lulat
19.6.2009 21:13:46   
zband
pusti fantu,da doraste do tiste meje,,,bolj ga bosta prepričevala slabše bo.


veliko uspeha

(odgovor članu Avita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Noče lulat
19.6.2009 21:24:21   
Splišni
Pojdite enkrat, ko boste tam na obisku, skupaj lulat ti, on in babi. Potem pa naslednjič ti samo pred vrati npr. stojiš (lahko odprtimi), pa gresta onadva z babi lulat. Pa smejte se zraven. Malo heca s tega naredite.

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Noče lulat
19.6.2009 21:30:10   
zband
samo,da ne bo kot pri nas.sedaj veselo lula 5 letnik vse okoli vikenda a kaj ko 2 letna pupika takoj uleti zraven in si začne odpirat gumbe da bi lulala,,seveda tako kot lulajo fantje in se zraven še veselo dere JAZ JAZ JAZ JAZuser posted image user posted image user posted image user posted image

je pa res,da se lahko nasmejiš iz srca

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Noče lulat
19.6.2009 21:49:47   
čebelica01
IZVIRNO SPOROČILO: zband


je pa res,da se lahko nasmejiš iz srca



namreč jaz sem se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Noče lulat
21.6.2009 9:26:22   
Avita
Najlepša hvala za odgovore. Silili ga res nikoli nismo. Bomo poskusili kot je predlagala Splišni in upam, da nam uspe.

Zband, vi pa imate pestro user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Noče lulat
21.6.2009 10:42:22   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Pojdite enkrat, ko boste tam na obisku, skupaj lulat ti, on in babi. Potem pa naslednjič ti samo pred vrati npr. stojiš (lahko odprtimi), pa gresta onadva z babi lulat. Pa smejte se zraven. Malo heca s tega naredite.



Se strinjam, take za otroke neprijetne stvari je treba narediti hecne in zabavne in otrok mora dobiti občutek, da se je sam za to odločil.


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?