|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aptimil, Novalac ali milumil
22.6.2009 21:07:28   
Mami26
Pozdravljene,

glede na to, da se nisva mogla dojiti, smo začeli s stekleničko. Kupili smo Aptimil in je bilo vse o.k. nato sem kupila Aptimil comfort in imam občutek da mu ne odgovarja (krči, vetrovi), zato smo ponovno na navadnem, čeprav se mi vse skupaj zdi čuno, saj je comfort proti krčem - ne vem kaj si naj mislim.
Zanima pa me kakšna je razliika med otroškim mlekom Aptimil, Novalac in Milumil. Če morda katera ve.

Hvala za odgovor.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aptimil, Novalac ali milumil
23.6.2009 7:22:18   
salcka
jaz uporabljam Novalac IT.
aptamil jo je zapiral. tudi comfort.
milumil pa ima preveč dodanega sladkorja.

(odgovor članu Mami26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aptimil, Novalac ali milumil
23.6.2009 8:37:12   
Katy78
Tudi našega je zapiral tako navaden Aptamil kot tudi Aptamil Comfort. Razlike med vsemi temi mleki niso velike, saj tudi ne morejo biti. Meni so že v porodnišnici rekli, da Aptamil in Milumil, ki sta od istega proizvajalca, kar pogosto zapirata. Mi smo potem kupili Novalac in je bilo v redu. Sicer pa vsakemu dojenčku odgovarja drugo mleko, tisto, ki ene zapira ali imajo po njemu krče, je za druge super. Tako da boš morala sama ugotoviti, katero mleko odgovarja tvojemu. Moraš pa na enemu mleku vztrajati vsaj en teden, ker šele potem lahko rečeš, da mu mleko odgovarja ali ne. Pri nas se je prebava ob pitju Novalaca uredila šele po enem tednu. 

(odgovor članu salcka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aptimil, Novalac ali milumil
23.6.2009 18:52:38   
naia
ne poznam razlike, ampak prisegam na Novalac

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aptimil, Novalac ali milumil
23.6.2009 18:59:57   
Anonimen
Tudi jaz imam Novalac in sicer čisto navadnega. Vse ostale različice se mi zdi da so tržna niša. Pa še v Avstriji je skoraj še enkrat cenejši.

(odgovor članu naia)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?