|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Majčice?!
23.5.2005 13:01:22   
Anonimen
Ali je katera še sploh tukaj?:zmeden:

Mi še vedno čakamo, počutim se super, tisto kar me je takrat zbadalo je bila verjetno prebava:):ups::)
V nedeljo 29.5 imam rok, stvari pa imam že končno pripravljene!:)-Smo tudi že v novem stanovanju, tako, da zdaj še samo malčka čakamo:sloncek::bravo:9nebesa

Lp, nina:nosecka:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Majčice?!
23.5.2005 13:16:45   
dory
O nina_nana...smo ze sprasvale po tebi..se malo pa bo ane...

pobozaj busija...zdej te do najlepsega trenutka caka le se nekaj dni :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Majčice?!
23.5.2005 13:42:15   
Anonimen
Ja sem vidla pa slišala, da ste me pogrešale:)-
Sma se končno preselila -zdaj pa lahko zopet na rr visim9nebesa

Btw: lepa slikica!:love:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Majčice?!
23.5.2005 13:54:50   
Margareta
Živjo,

jaz sem tudi še ostala, sem že 7 dni čez PDP in sem bila ravno danes na pregledu v porodnišnici. :zmeden:

V glavnem, vse je še zaprto, plodovnice dovolj, pretoki v redu, mali se giblje in bodo se malo počakali na:)-

Tako, da se svaljkam še doma, hodim še vedno po par km na dan, pojem eno banjico sladoleda:bravo:

Pa me to čakanje niti ne moti toliko, kot telefonski klici, zdaj sem jim pa res nehala telefone dvigovat, to je pa višek česa so eni sposobni:(

Drugače je bila pa danes v porodnišnici kar gneča, za sprejemno osebje moram pa reči, da so bili pa tako prijazni, da ostaneš brez besed. Pohvalno res.:bravo:


lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Majčice?!
23.5.2005 14:22:53   
zi&mm
Živijo,
jaz sem tudi še vedno tukaj:zmeden: in sem danes bila na pregledu v porodnišnici a pregleda ginekolog sploh ni opravil :grrr: so mi nardili CTG, pregled urina in zmerili pritisk; glede na to, da sem mu rekla, da me fajn tišči pod trebuščkom in da me boli ko hodim, ležim, počivam sem pričakovala, da bo vsaj otipal plod al karkoli, on pa nič; še v soboto mi je ena druga gin.rekla, da me bodo spet pregledali, ker postaja vse tako mehko in morajo bit pozorni. Ja, sem vidla; zelo so pozorni. Ta gin.danes pa nič, niti v materinski knjižici se ni znašel kaj šele da bi me pregledal. Jooj, kako sem jezna; moram klicat svpjga gin.v ZD, da me vsaj potolaži, če ne že naroči da pridem...sem :nosecka: 40t po UZ oz. 41t po zadnji :hudicek:
Sicer sem pa že nestrpna in bi rada čimpej :duda: ob sebi...

Margareta, torej nisem edina,ki poje ogromno sladoleda; meni je tako dober da enostavno se mu ne morem upret in bi ga kr papcala, pa še papcala :)-
Glede telefonov: pri meni so aktivni SMS-i in še to bo kmalu nehalo, ker sem rekla da javim ko bo kaj novega in naj ne bodo sitni, da bodoimeli visoke tel.račune pa naj raje tisti denar meni dajo za :duda: kaj kupit in mi ne sitnarijo več :)- razen če jaz koga pokličem al mu pošljem sms.

NO, drage majčice, dajmo uživat še zadnje dni :nosecka: in se seveda naspat.

Lp z :morje:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Majčice?!
23.5.2005 15:32:02   
Margareta

Zi&mm, kje pa si bila na pregledu?
Jaz sem bila v Ljubljanski porodnišnici in so si res vzeli čas, da o prijaznosti sploh ne govorim čista desetica:rozica:

Drugače pa, da ti povem včeraj sem tako hlastno jedla sladoled, da se je kornet kar prelomil in je vse padlo na tla:(
v denarnici sem imela pa samo še 150 tolarjev in sem šla z dolgim nosom domov.
Sem pa danes že nadoknadila.:bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Majčice?!
23.5.2005 16:46:38   
zi&mm
Margareta, v izolski porodnišnici sem bila na pregledu; sej tista sestra na CTG-ju in ostalih izvidih je bila prav prijazna; me je tudi prišla večkrat vprašat, da kako se počutim, pa da če mi ne paše na levem boku naj se dam na desnega za kratko in spet nazaj; potem pa nek starejši ginekolog na pregledu ni komentiral ničesar; niti CTg, niti zatečenih nog, niti ko sem pojamrla da me kr fajn boli spodaj, še posebej med spanjem, ko se želim obrnit...
V soboto pa je bilo kot v 9nebesa in če bi šla takrat rodit, me ne bi bilo prav nič strah; saj tista babica pri CTG-ju in ginekologinja sta bile čudovite; kar za današnjega gin.ne morem reč.
No, sem že klicala svojga gin.v ZD in je rekel, da se mu zdi malo čudno, da ni pogledal vsaj plodne vode in beljakovin v urinu in da če me bo bol bolelo, da naj pridem k njemu oz.naj grem pa čez noč nazaj v iz.por., mal mu je tudi čudno, da sem naročena komaj čez 3dni, ko naj bi naročali vsak drug dan. Skratka moram počivat in obvezno noge v luft.
Jooj, jaz sem tudi zvečer šla z mojim :love: na sladoled in mi je tako pasal; danes pa še nisva šla, mogoče kasneje samo kaj ko pa gre v nočno smeno; prej sva pa spala, ker ponoči ni šlo.

Kolko pa si ti čez rok? :zmeden2:
Jaz sem kao po zadnji :hudicek: v 41t, po UZ (tistih, ki jih delajo do 20t) pa v 40t :nosecka: po kasnejših UZ pa v 41t2d...tako da sem čisto :zmeden2: :zmeden2: :zmeden2: saj izvidov mojga gin. (ta dela v Zdravstvenem domu) v iz.porodnišnici niti ne gledajo.

Jooj, grem pogledat, če je kakšna banjica sladoleda v zamrzovalniku, mogoče bo kej sreče :sloncek:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Majčice?!
23.5.2005 17:49:17   
Margareta
Rok sem imela točno pred enim tednom 16.05., in sem šla danes prvič na pregled v porodnišnico.

Sem pa spet naročena čez dva dni:bravo:, če se do takrat ne zgodi čudež. Ampak imam občutek, da se ne bo, ker delam čisto vse, kar naj bi sprožilo porod.

Sem ravno prišla s sprehoda (ene 4 km), zdaj pa spet lavfam s sestro na sladoled.

Se slišimo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Majčice?!
23.5.2005 19:14:58   
zi&mm
Margareta,
kako pa bomo potem shajale brez sladoleda :zmeden2: :zmeden2:
jaz ne vem kako bo, ker že zdaj dneva ne zdržim brez vsaj ene kepice sladoledka ;)

Javi, kako je bilo na pregledu oziroma če se zgodi čudež kot ti praviš...vsekakor pa javim jaz kaj se dogaja.

Grem malo :love: nagajat :)-:)-:)- preden gre delat, pol pa kej popapcat, mal tv, mal RR in spat, če bo šlo kaj bolje kot zadnje 2noči.

uživaj, se "bereva"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Majčice?!
24.5.2005 8:07:11   
Amoss
Jaz še tudi nič.Še 7 dni pa se nič ne dogaja:((:((
Danes imam Ctg in bomo vidli če je že kaj na poti?
Malo sem računala na polno luno pa nič.:((:((
JAZ BI ŽE ŠLA!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Majčice?!
24.5.2005 11:07:53   
Margareta

Polna luna na mene ni delovala:(, ampak zdaj mi je pa res že vseeno, ker več kot en teden pa itak ne morejo več čakati, če sem danes že 8 dan čez.

Za včeraj imam pa kar slabo vest, s sestro sva šli na sladoled, pa sva raje zavili na pivo:zmeden: in sem spila ta veliko pivo, kar nisem naredila nikoli v nosečnosti.
In seveda se me je takoj prijelo, groza. Upam, da nisem naredila kakšne škode svojemu miškotu.

Jutri imam spet pregled v porodnišnici, potem pa ne vem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Majčice?!
24.5.2005 12:12:58   
zi&mm
Margareta, Margareta,
kr na veliko pivo :ups: ; no sej ni nič narobe; jaz sem med :nosecka: mislim, da kr ene 3x ruknila ta veliko in mi ni blo prav nič še pasalo mi je...
Glede čakanja: če se porod sam ne sproži, ti ga gin.sproži med 7 in 14 dnevom po PDP, sem vprašala svojga ginekologa včeraj...jaz upam, da se čimprej kaj zgodi, ker enostavno ne morem več in bi že rada objela in držala v naročju :duda:
Pregled pa imam šele čez 2 doooolga dneva :((

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Majčice?!
24.5.2005 20:02:55   
Amoss
Margareta, polne lune še ni konec, traja do 22.18 min.
Baje pa da najbolj deluje dan prej in po polni luni.
Ctg je bil vredu, vse super.:grrr::grrr:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Majčice?!
24.5.2005 22:17:25   
zi&mm
Amoss,
a tudi vajin :duda: se je odločil, da še malo počaka?

Najinemu je očitno všeč v trebuščku in še noče nikamor čeprav sem jaz čisto na koncu z močmi; danes me boli čisto vsaka koščica, noge so mi otekle kljub počivanju tako da ne morem čisto nič obut, roke imam tudi zatečene (prstan ne gre ne gor ne dol), na wc hodim več kot ponavadi in me kr neki ščipa spodaj v trebuhu, :duda: pa veselo :sloncek: ; jooj, ko bi se le kaj zgodilo to noč, me že nekakšen strah grabi čeprav ga do sedaj ni bilo...

In kako ste kaj ostale :nosecka: majčice?

LP z :morje:

:nosecka: Mili (7dni čez PDP)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Majčice?!
25.5.2005 9:02:19   
Amoss
zi&mm kot bi opisovala mene.Ampak zgleda da se je :duda: odločil da še ne pride ven.Oba z :duda: sva že nervozna v ponedeljek imam PDP pa še kr nič.Včasih mam že občutek da hoče :duda: not ostat :)-:)-:)-
Groza včeraj sem cel dan spala in še celo noč, tuširala pa sem se 6 krat, ker sem mislila da bom umrla.Pa noge sem imela tak otečene da nisem mogla na njih sploh stopit:((:((
Mogoče pa si že šla.:bravo:Vso srečo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Majčice?!
25.5.2005 10:08:01   
Amoss
Uppss, se opravičujem oba z :love: sva nervozna.
Me že daje:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Majčice?!
25.5.2005 11:21:03   
zi&mm
Amoss,
še sem doma:ups:; jutri imam komaj pregled in bomo vidli kako in kaj; ti imaš do PDP še par dni, jaz sem že 7dni čez PDP in je hudo :((:((:((
Noge pa imam tudi danes kot dve žogici in me bolijo čim stopim nanje;le kaj bom obula jutri na pregled? :(
Da ne govorim o bolečinah tam okoli :miska: ; kaj bi dala jaz da lahko tolko spim kot ti; si misliš, da greš spat ob 22:30 in ob 23:15 se zbudiš čisto naspan kot da bi spal 10,12ur in pol se samo kobacaš po postli in ne veš kaj nardit :zmeden2: tako je z mano zadnje 3,4noči...
Zdaj si pa res želim, da bi čimrej rodila :duda: saj sva oba z :love: čisto neučakana...

pozdravček z :morje:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Majčice?!
26.5.2005 6:38:55   
Amoss
Tudi jaz sem danes spala zelo slabo.Pa še to mi je manjkalo, zdaj ko bi se še lahko naspala pa ne morem.Vroče je bilo ponoči in vse me je bolelo, pa lulat sem hodila, pa kakat tudi.Mogoče pa je to znak da bo kaj,...:)-:)-:)-:)-:)-
Eh nič več ne verjamem.:(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Majčice?!
26.5.2005 10:30:09   
Anonimen
Men je danes ginekolog rekel, da bom preživela še miren vikend.Torej popadkov še ni:):zmeden2:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?