|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spol otroka
29.6.2009 19:33:24   
power girl
Mi zna katera povedati kdaj lahko G vidi po ultrazvoku kakšen spol otroka je?Se lahko to že vidi na NS pri 12T?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spol otroka
29.6.2009 19:37:01   
BUŠICA
lahko, ampak zelo težko. spol ugotavljajo na morfologiji, tam nekje po 20.tednu.

(odgovor članu power girl)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spol otroka
29.6.2009 19:41:09   
SaaS
Meni je pri prvem otroku videl že na NS pri 12 tednih. Lepo se je videl lulček med nogicami. Je pa sicer rekel, da naj čisto 100% ne zapalim, ker bi lahko bil prstek ali popkovnica. No in imam sina zdaj.
Pri drugem se na NS ni videlo, pri morfologiji pa spet dobro.
Zdaj pri tretjem, smo spet šele na morfologiji ugotovili spol, pri 12 tednih ni videl. Zdaj je rekel, da ne more biti pomote. Še jaz sem razločno videla lulčka. 

(odgovor članu power girl)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spol otroka
29.6.2009 20:22:11   
nincrli
Meni se na ns ni videlo, se pa marsikateremu vidi ampak je gin. rekla, da še takrat reče da je verjetno user posted image ali user posted image
Bo treba mal počakat user posted image


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spol otroka
29.6.2009 20:49:33   
Nogavica
Meni je na NS rekel, da lahko reče z 80% gotovostjo, zdaj mi je pa na MF 100% potrdil.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spol otroka
29.6.2009 21:54:18   
power girl
Ne vem ali sem nevedna,pa vseeno bom vprašala:kaj je to morfologija?Imam 2 otroka pa res ne vem kaj je to!

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spol otroka
29.6.2009 22:17:58   
Noseckica
Morfologija ploda


To je glavna ultrazvočna preiskava, s katero naredimo meritve pri plodu in sistematično pregledamo vse organe: glavico z intrakranialnimi strukturami (IKS) in profilom obraza, hrbtenico, srce, trebušno prepono, trebušno steno, želodec, ledvici, mehur, vse štiri ude. Ocenjujemo tudi posteljico, plodovnico in lego ploda. Morfologijo ploda opravljamo med 21. in 24. tednom nosečnosti.

(odgovor članu power girl)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spol otroka
29.6.2009 22:19:32   
Noseckica

IZVIRNO SPOROČILO: Nogavica
Meni je na NS rekel, da lahko reče z 80% gotovostjo, zdaj mi je pa na MF 100% potrdil.


To je bil sigurno dr. Mujezinović. user posted image Pri meni je bilo čisto isto. user posted image

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spol otroka
29.6.2009 22:42:00   
čipka
Mene so pa na suh nat.eg...so in na NS in na morfologiji rekli da bo verjetno fantek. No, pri rojstvu je  lulček čudežno odpadel in se je rodila punčka.user posted image

_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: spol otroka
29.6.2009 23:57:53   
De Facto
Meni je ze na nuhalni dr.Pusenjak rekel, da je fantek. Na morfologiji tudi. In ja, dobili smo fantka.

user posted image


_____________________________

Teoretski ljubav lepo zvuci... malcice je drukcije u praksi...

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: spol otroka
30.6.2009 7:32:08   
Mateja4
pri meni se na NS ni videlo, na morfologiji je pa rekla da pričakujemo user posted image , če je to res bomo pa čez dober mesec vidliuser posted image user posted image

(odgovor članu De Facto)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: spol otroka
30.6.2009 7:57:54   
mamica2009
meni je na NS rekla G da bo fantek, sem vprašala še 3 druge G, ki so mi delali preglede pa so vsi rekli da bo fantek, ampak jaz še zdaj nisem 100 % in bom raje še slabe 3 tedne počakala, pa bom vidla na svoje oči.

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu Mateja4)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: spol otroka
30.6.2009 8:07:47   
Nogavica
IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica


IZVIRNO SPOROČILO: Nogavica
Meni je na NS rekel, da lahko reče z 80% gotovostjo, zdaj mi je pa na MF 100% potrdil.


To je bil sigurno dr. Mujezinović. user posted image Pri meni je bilo čisto isto. user posted image


Ja, res je bil on. user posted image

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: spol otroka
30.6.2009 11:59:23   
majči22
Že na nuhalni so rekli, da bo punčka in je res bila!user posted image

_____________________________

Sploh ni težko doseči, kar si želiš,
samo želeti si moraš dovolj močno!!!

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: spol otroka
30.6.2009 12:09:07   
Žaži
Na nuhalni povedali da je lulček, ampak naj to ne jemljem za suho zlato, potem je pa moja G tudi na vsakem naslednjem pregledu videla luleka, tako da ni več bilo dvomauser posted image .


Sedaj imam pa NS jutri in tudi upam, da se bo že kaj videlouser posted image user posted image

(odgovor članu majči22)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?