|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vozički – slabosti in priporočila
29.6.2009 13:10:14   
slutnja
mene pa zanimajo slabosti in priporocila za vozicek Otroški Voziček Shopper 6 ker sem se odlocila za nakup novega ker me je sedanji razocaral na celi crti... sedaj a bi prosila uporabnice ce mi svetujejo ali je ta vozicek uporaben od rojstva dalje..., kako je na terenu in z zlaganjem? res nebi tada imela se enega vozicka kateri bi stal doma in delal druzbo sedanjemu, zaradi katerega hcerkico raje nesem s seboj po trgovinah kot pa da bi se matrala z vozickom okoli polic in potem v avto...kot se pri sedanjem. rada bi prakticen vozicek... ze v naprej se ful zahvaljujem

_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vozički – slabosti in priporočila
29.6.2009 13:57:52   
urška
če je govora o hauckovem shhopperju 6, potem ga lahko jaz samo pohvalim. od rojstva naprej sicer ni uporaben, ker se ne poleži čisto, lahko pa gor montiraš hauckovo lupinico in ga tako uporablajš od rojstva naprej.
ne zloži se v marelo, ampak se kljub temu fino zloži. je lahek, jaz sem lahko zloženega nesla v eni roki, v drugi pa otroka starega 11 mesecev, če je bilo treba. spodaj ima veliko košaro, kamor res lahko nadevaš dnevni nakup v trgovini. edina slabost je vožjan po neasfaltiranem terenu, ampak to je po moje z vsakim vozičkom, ki ima majhna kolesa.

(odgovor članu slutnja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vozički – slabosti in priporočila
29.6.2009 14:04:25   
slutnja
kok pa se polozi, ker moja punci je stara 3 mesece in cist lezat sploh noce, razen ko spi.. 

_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vozički – slabosti in priporočila
29.6.2009 15:33:06   
urška
tam zadaj na naslonu je vrvica ki ima gor tako "sponko" tisto sponko potegneš čisto dol, do konca vrvice in potem se naslon poleži. upam, da razumeš kaj mislim.

(odgovor članu slutnja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vozički – slabosti in priporočila
29.6.2009 15:37:58   
slutnja
in kok gre nizko... na prb. stopinje mi povej..ce je vodoravno 180, in navpicno 90? ves kaj hocem?

_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vozički – slabosti in priporočila
29.6.2009 15:41:15   
urška
če je vodoravno 180, potem gre ta, tko od oka, enih 160. kaj ga ti ne moreš tolko spustit? sicer bi jaz mojega sina pri treh mesecih že najbrž kar dala v ta voz, kljub temu da se ne spusti čisto. če pa se ti zdi preveč pa podloži s kako brisačo ali dekico, da ne bo tolk naklona.

(odgovor članu slutnja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




služba po porodniški
Michonne RR

Ali ste/boste po končani porodniški odšle v službo?

Da (96%)

Ne, ostala sem/bom doma (4%)


Število vseh glasov: 28

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!