|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prosim za nasvet: težave s prebavo!
29.5.2005 18:35:17   
cuma
Drage nosečke!
Potrebujem nasvet:((
Skrbi me, ker se mi že en teden pojavljajo prebavne motnje (en dan ja, drugi pa ne...) pa nisem spreminjala jedilnika in prehrane. Slabosti so sicer kar pojenjale, so se pa začele črevesne težave z občasnimi rahlimi črvičenji in blažjo drisko.

Zanima me, ali je lahko to zaradi nosečnosti in ali se naj posvetujem z G?

Med tednom sem imela sicer tudi povišano temperaturo ampak nič hujšega (37,5).
Prosim za vaše odgovore!Me skrbi :zmeden2:

Hvala vsem in pazite nase:rozica:
Lp cuma
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Prosim za nasvet: težave s prebavo!
29.5.2005 18:49:13   
Anonimen
Jz se izogibam "težke hrane", večinoma jem solatke na 1001 način, sadje, pire krompir z zelenjavnimi omakami, juhice, kosmiči...Meso in testenine pa mi precej "zapacajo" prebavo. Vse obroke sem si razdelila na dva dela, tako da npr. za kosilo najprej pojem čisto malo, nato pa čez eno uro še enkrat po malo. Poskusi pred vsakim obrokom spiti kozarec tekočine.
Meni pomaga Donat, spijem pa veliko vode in nesladkanih zeliščnih čajev (mlačnih ali mrzlih).

(odgovor članu cuma)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Prosim za nasvet: težave s prebavo!
29.5.2005 18:53:05   
Anonimen
Aja, sem pa tudi jz prejšnji teden imela drisko in rahlo povišano temp.,(+slabosti in glavoboli) ampak sem ugotovila, da mi Tifol tablete ne odgovarjajo. Zdej jih že ene par dni ne jem in se počutim 80% bolje. (celo toliko bolje, da sem se začela spraševat al sem sploh noseča al ne). Folno kislino dobim s multivitaminskimi šumečimi tabletkami. Mogoče tudi tebi tifol ne odgovarja?

(odgovor članu cuma)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Prosim za nasvet: težave s prebavo!
29.5.2005 21:15:26   
cuma
Jaz se tudi večinoma prehranjujem z "lahko prebavljivo" hrano, tifol pa jemljem že 4 mesece in dvomim,da bi mi ravno zdaj začel škodovati. Sem pa glede prebave zelo zaprtega tipa, zato me je zdaj to prav vrglo iz tira. Hrana je ista kot prej, prej me ni nič matralo, zdaj pa me boli trebuh.
:zmeden2::zmeden2::zmeden2:
Je lahko kriva ta drastična sprememba temperature?

Ima še katera podobne izkušnje iz 12.-13.tedna?


(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Prosim za nasvet: težave s prebavo!
30.5.2005 9:27:22   
Andy13
Cuma, tudi jaz imam kak dan prebavne motnje, noseča sem 13 t, sprehodi in precej tekočine, predvsem vode, pa mi zelo pomagajo. Ko je res hudo, si zvečer namočim suhe slive in jih zjutraj pojem (3 so že dovolj) in popijem vodo, v kateri so se namočile čez noč. Pa Donat mi tudi pomaga.

Lp, Andy

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Prosim za nasvet: težave s prebavo!
30.5.2005 11:01:07   
šnucika
Tudi jaz imam prebavo na hojladri...kot bi se reklo....;)
Jem manj kot sem včasih,napihnjena pa za znoret,tako,da imam trebuh lep in okrogel,čeprav sem komaj v 12 tednu.Pa na srečo nisem zaprta,včasih celo driskam.Sploh ne vem več,kaj naj jem,da ne bom že čez 5 minut polna kot balon!?

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?