|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vročinski flekci
29.5.2005 8:31:24   
ANJA5
pozdravljene
Spet potrebujem pomoč :zmeden2:
Moj mali enomesečni fantek ima ful mozoljčkov po obrazku-največ okoli ust, po vratu in po glavi. Vem da je to od vročine, nevem pa če je kej dobrega za namazat, da vsaj malo omilim to rdečico od vseh teh flekcov....Že ko ga dojim in je prislonjen na mojo roko rata čist moker in flekast - verjetno je res občutljiv??
Hvala,
Anja&Mark

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Vročinski flekci
29.5.2005 8:58:24   
Gina
Če so res od vročine, pomaga samo to, da se shladi. Jaz sem mojega tudi kar umila tam, kjer je imel flekce, ker po moje sol, ki je na koži, ko nam je vroče, stvar še poslabša. Včasih jih je dobil tudi pod obleko, ne le v pregibih, kadar je bilo res toplo. Nekaj časa po tem, ko mu ni več vroče, ti flekci izginejo. No vsaj pri našem so.

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Vročinski flekci
29.5.2005 9:52:49   
eva1
Ja večkrat ga čez dan mal z vatko in vodo po obrazu umij in pod vrtom, za vratom in namaži s hladilnim mazilom! Ful pomaga-preiskušeno!
Lp, Eva in Luka

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Vročinski flekci
29.5.2005 10:28:33   
Anonimen
Če se hočete rešit vročinskih flekcov,jih majn oblačite.Oblečte se ve v plenico pa bodi pa ne vem kaj še..pa boste same občutle kako je otročku...kar poskusite.

(odgovor članu ANJA5)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Vročinski flekci
29.5.2005 10:45:02   
Pilar
Oj Neva, ja kaj pa naj ga poleg pamperske oblečem....

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Vročinski flekci
29.5.2005 10:50:40   
Anonimen
Pilar,logika,da v zgodnjem jutru ima gor še bodi al pa kakšno majčko.Samo opoldne ko pritisne najhujša vročina,ko kar puhti iz tal in je vlaga zraka na višku je najbolje sam v plenički,vsake tolko še te ne,da se prezrači,saj bo rita kar zakuhala.
Kaj imaš ti oblečeno?Ti je vroče?Se potiš?A te ne prime želja,da bi se do nazga slekla?:)-
Če se pa bojiš še zmerom,pol pa gor kakšno tenko majčko brez rokavov.

(odgovor članu ANJA5)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Vročinski flekci
29.5.2005 10:53:51   
eva1
Neva jaz ga mam tut skor nageca-pa ima pod vratom(podbratkom), pa v pregibih pikice-nimam kaj! Iz kože ga pa ne morm dat:)-:)-:)-
Lp, Eva in Luka

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Vročinski flekci
29.5.2005 11:00:22   
Anonimen
Ja vem eva:)-tle pa se ne da pomagat,razen,če večkrat z vlažno krpico obrišeš gubice,al pa da se popoldne namaka v bazenčku,da se ofriša.9nebesa

(odgovor članu ANJA5)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Vročinski flekci
29.5.2005 11:04:05   
Anonimen
Naš Timi,no mal večji pobalin pravkar nag skače okoli.
AAA,pravkar se je polulal na tla v dnevni:)-

(odgovor članu ANJA5)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Vročinski flekci
29.5.2005 11:04:12   
ZARA
Zara je samo v plenici in bodiju brez rokav...pa klobuk!!

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Vročinski flekci
29.5.2005 11:04:57   
Pilar
Ma Neva, če ga oblečem tako malo...v bistvu me je bolj strah, da ga ne bi sonček opekel, pa saj ga ne nastavim soncu, joj pojma nimam kaj je prov, pa včasih malo bolj piha, pa si mislim, da si ne bo ušeska prehladu, ma kr neki...pri ušesih sem čist nerealna, ker sem sama imela velikokrat vnetje in enkrat so mi predozirali antibiotike in sem od takrat malo naglušna in pol sem vsa :zmeden:

Ma, da bi se do nazga slekla me ne prime, bolj me mika, da bi se zabrisala v Dalmacijo, na osamljen zaliv in se namakala...

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Vročinski flekci
29.5.2005 11:06:46   
ZARA
Pilar...sej ne piha mrzlo...ne se ga bat slečt,ker so res bogi če jim je vroče...

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Vročinski flekci
29.5.2005 11:31:26   
piščanc
pri enem mesecu ponavadi vsi dojenčki dobijo mozoljčke, najbolj pomaga bepanthen

pod pazduho in pod vratom pa nam najbolj pomaga, da zvečer fino umijem in osušim, zjutraj pa malo pudra

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Vročinski flekci
29.5.2005 11:38:26   
aleksandra 78
A je tvoj fantek Aleksander ?!
:sloncek:

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Vročinski flekci
29.5.2005 12:14:27   
Anonimen
Pilar bolj ko boš pazla slabše bo.
Za zaščito pred opeklinami so kreme,pa senca.Veter ni hladen,zato ni nevarno,da bo dobil vnetje ušes.Prav nasprotno več ko ga boš navadla na kapico bolj bo nevarno,da bo naslednjič,ko bo brez nje res fasal vnetje,ker bojo ušeska razvajena.
Nikjer ne piše,da bo tudi otrok imel enake bolezni kot mamica.

(odgovor članu ANJA5)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Vročinski flekci
29.5.2005 12:38:05   
Gina
Vnetje ušes dobijo otroci v glavnem zaradi zamašenega noska. Ker sluz ne more nikamor, sploh ker miceni še ne znajo pihnit ven, mora ta sluz nekam in gre pač na ušesa ali na pljuča.

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?