|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroška vozila na baterije
6.7.2009 22:17:43   
srček2007
Pozdravljeni
Zanima me če ima kdo izkušnje z motorčki zo. avtički na baterije. Namreč naš 21 mesečni otroček je nor na take stvari. Radi bi mu ga kupili pa me zanima kakšne izkušnje s temi vozili imajo drugi.
Lp S2007

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroška vozila na baterije
6.7.2009 22:21:26   
babylove
Naš je imel policijski motor na baterije. Zelo mu je bil v veselje. Nam je pa paral ušesa, ker je to kar hrupna stvar. Poleg tega razen zadovoljstva otroku ne doprinese ničesar, po moje je bolj koristno in otroku prijazno kakšno vozilo na pedala, da sodeluje in poganja, ne pa da samo na gumbe pritiska.

_____________________________






(odgovor članu srček2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroška vozila na baterije
6.7.2009 22:26:40   
yaris
Naš ma tudi motorček na baterije in mi je žal ker smo ga kupili.
Ker od kar ga ima, se sploh več noče vozit z kolesom in traktorjem.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroška vozila na baterije
6.7.2009 22:29:42   
Marelica
Našima je obema nezanimiv motor na baterije. Lahko na prste obeh rok preštejem, koliko sta se sploh vozila. Ga bodo zgleda obiski drugih otrok prej zdelali, ker njim je pa vsem zanimivo. Še sama sreča, da sta ga dobila od babi in dedija, meni bi bilo škoda vsakega centa za nakup. Pa še vedno se tolažim, da ju bo enkrat prijelo in se bosta malo več vozila.user posted image

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroška vozila na baterije
6.7.2009 22:34:37   
Anonimen
meni osebno je to bedarija. totalna bedarija. res glupo mi je videt, ko gre po pločniku starš, zraven se pa enem takem sranju pelje mulcuser posted image pa po možnosti še kak bolj zavaljen...

kaj vse si še naumo zmisliliuser posted image

(odgovor članu Marelica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroška vozila na baterije
6.7.2009 22:35:28   
srček2007
Ja to da je bolj koristno vozilo na pedala se definitivno strinjam, zanima me zgolj varnost in koliko velikega ste nabavile za začetek.
Lp

user posted image

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroška vozila na baterije
6.7.2009 22:43:15   
Raho
Mi imamo traktor na akumulator - in je po domačem terenu ful v uporabi. Z njim se vozi pokšena trava, nacepana drva... Ma ni, da ni. In na tak način lahko našega mulčka fajn vključimo v vsakodnevna opravila. Mi pripravimo, on naloži, odpelje in pospravi.

Vem,da je otroškod elo prepovedano, pa vseeno...user posted image

(odgovor članu srček2007)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroška vozila na baterije
6.7.2009 22:53:50   
rija
mi pa imamo motor na baterije in je ena najbolj brezveznih stvari pri hiši. mulči se je niti ne dotakne. je zaljubljen v navadno kolo.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu srček2007)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otroška vozila na baterije
6.7.2009 22:56:25   
Anonimen
Radi bi mu ga kupili pa me zanima kakšne izkušnje s temi vozili imajo drugi.


Peljemo jo na tiste steze za otrosko dirkanje. Po dveh zetonih ima dost user posted image .

(odgovor članu srček2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otroška vozila na baterije
6.7.2009 23:02:19   
melanija
Moja ima motor na baterije, pri nas zelo dober nakup, se zelo zamoti z njim. Zelo rada rola in vozi kolo, tako da je vsakega malo.

Zanimivo pa je da druga hči  ne pogleda ne motorja, ne rolarjev ne kolesa -  je pešakinja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: otroška vozila na baterije
6.7.2009 23:03:29   
Raho
Drugače pa - vsaka igrača, še tako didaktična, je brezvezna, če otrok v njej ne vidi ali ne najde smisla.

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: otroška vozila na baterije
6.7.2009 23:04:19   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Drugače pa - vsaka igrača, še tako didaktična, je brezvezna, če otrok v njej ne vidi ali ne najde smisla.


user posted image

po moje je še največ didaktike v kuhinjskih elementih user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: otroška vozila na baterije
6.7.2009 23:04:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Drugače pa - vsaka igrača, še tako didaktična, je brezvezna, če otrok v njej ne vidi ali ne najde smisla.


važn da ga staršuser posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: otroška vozila na baterije
6.7.2009 23:05:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Drugače pa - vsaka igrača, še tako didaktična, je brezvezna, če otrok v njej ne vidi ali ne najde smisla.


važn da ga staršuser posted image



Kje jih pobiras danes?

A mas novo baterijo user posted image user posted image ?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: otroška vozila na baterije
6.7.2009 23:06:23   
rija
ja, a nisi brala: nove duracelke končno premagale energizer user posted image user posted image user posted image

ulla testira....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: otroška vozila na baterije
6.7.2009 23:06:26   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Drugače pa - vsaka igrača, še tako didaktična, je brezvezna, če otrok v njej ne vidi ali ne najde smisla.


važn da ga staršuser posted image



Kje jih pobiras danes?

A mas novo baterijo user posted image user posted image ?


Je duracelke dobilauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: otroška vozila na baterije
6.7.2009 23:07:02   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: rija

ja, a nisi brala: nove duracelke končno premagale energizer user posted image user posted image user posted image

ulla testira....


Ti mi pa nehaj brat misliuser posted image . Čarovnica

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: otroška vozila na baterije
6.7.2009 23:07:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

ja, a nisi brala: nove duracelke končno premagale energizer user posted image user posted image user posted image

ulla testira....


user posted image user posted image

Mi ne potegne, mam neke navadne rumene user posted image  pa se te samo za uro rabim...mi gre bol pocas user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: otroška vozila na baterije
6.7.2009 23:10:24   
Anonimen
ma drek, pa duracelke, to morš posebne tečaje obiskovat + bit naravno na/ob/u/darjenuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: otroška vozila na baterije
6.7.2009 23:10:25   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: rija

ja, a nisi brala: nove duracelke končno premagale energizer user posted image user posted image user posted image

ulla testira....


Ti mi pa nehaj brat misliuser posted image . Čarovnica




user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: otroška vozila na baterije
6.7.2009 23:11:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

ma drek, pa duracelke, to morš posebne tečaje obiskovat + bit naravno na/ob/u/darjenuser posted image


Men se zdi, da je mal kisa primesanega. Male skrivnosti velikih kuharskih mojstrov.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: otroška vozila na baterije
7.7.2009 8:58:22   
ksenija12
našemu starejšemu je oči kupil motor na baterije, ampak se je dvakrat vsedel gor in potem ga je raje potiskal kot da bi se peljal..smo ga prodali in kupili poganjalca..

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: otroška vozila na baterije
7.7.2009 9:35:40   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: srček2007

Pozdravljeni
Zanima me če ima kdo izkušnje z motorčki zo. avtički na baterije. Namreč naš 21 mesečni otroček je nor na take stvari. Radi bi mu ga kupili pa me zanima kakšne izkušnje s temi vozili imajo drugi.
Lp S2007






Moj je tud nor na te stvari in vedno ko gremo v kakšno otroško trgovino hoče, da mu kakšnega kupim. Ampak jaz sem bolj za to, da miga, tako da raje vložim denar v kolo, like-a-bike, žoge,..., loparje, drage družabne igre,.....

Pa še spomnim se pri nečaku, ki je imel džipa od Peg Perega, kakšna žalost je bila, ko je bil akumulator kr naprej prazen in se je moral filat, pa kako hitro potem taka zadeva crkne, ker se tolikokrat fila.   

samo moje skromno mnenje user posted image



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu srček2007)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?