|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   noče mleka
14.7.2009 16:31:30   
Anonimen
naša4 mesece stara baba noče mleka..spije okrog 10tih 60ml,potem ob 12 60+gh in šele ob 3 kakih 60ml+za pol ure gh ker menim da premalo poje,in tako naprej vsake 3-4ure mleko,samo 60ml..do sedaj je pila 120ml...ponoči še spije20ml okrog 3ure..večinoma pa spi od 21 pa do pol 8in še do 10..v tem času je 1krat ali če smo sreče 2krat..kaj menite?poje dovolj?ker se csamo sekiram in gledam na urouser posted image ..ravnokar je pojedla pol banane..gh z užitkom papa,mleko noče z užitkom pituser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: noče mleka
14.7.2009 20:01:58   
pomar*ANČA*
zakaj ji pa daješ gh+mleko?poskus cel obrok gh, kolkr bo pojedla bo pač pojedla, ko bo lačna se bo že oglasila... zvečer pa mleko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: noče mleka
14.7.2009 20:35:05   
Anonimen
će spije samo 30ml mleka ji dam še gh...da je potem sita..gh dobisamo 2krat in je sita 2ure,,pa potem šele dobi mleko-2obroka in potem spet ghuser posted image ...banano je jedla ob 5tih mleko pa potem ob 7mih in zdaj pije ko gre spat..samo se mi zdi da premalo mlekeca spijeuser posted image ...

(odgovor članu pomar*ANČA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: noče mleka
15.7.2009 10:19:53   
srček2007
pri štirih mesecih ti poje pol banane? a se ti ne zdi to dovolj, naš je star 21 mes. in proje prav toliko in ima dost za 3ure a pa še to velik je 92cm in tehta 14,5kg. pri 4 mesecih se mi zdi da dovolj poje, zato ker ji že dodajaš gh. mi smo začeli pri 5.5mes. pri starosti 4 mesecev je pil tam okoli 150ml na 4 ure, ponoči pa samo enktat in to 120ml. mislim da se te nima kaj skrbet če dovolj pridobiva na teži.

_____________________________

Če se ničesar ne bojiš, tudi ne ljubiš nič.
In če nič ne ljubiš, kakšno radost
imaš v življenju?
(S.C.)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: noče mleka
15.7.2009 11:28:52   
sabina1345
Meni se zdi tudi malo preveč razdrobljeno hranjenje. Ko daš GH, ni treba še mleka zraven.  Naša je stara 6,5 mesecev, pa pije mleko le zjutraj in zvečer, preden gre spat. Ima še en mlečni obrok (kakšna mlečno žitna kašica) za večerjo. Malice so sadne, kosilo je zelenjava+OH+malo meska. Zraven ji ne dajem mleka. Mogoče pa probaj zamenjat znamko mleka, saj se je mogoče naveličala enakega okusa mleka. Glede količine: naša poje naenkrat kašico iz cele banane in manjšega jabolčka! Debela pa ni, saj ima pri 68 cm 7200 gr.

(odgovor članu srček2007)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: noče mleka
17.7.2009 21:45:23   
Anonimen
menjali smo mleko...s hippa na bebimil..in dodajamo frutolino,po nasvetu patronažne...imela je skoraj 4obroke gh ker ni hotela mleka ....no zdaj pije,tako da ostajamo na 2-3obrokih gh..hvala in lpuser posted image ja ima pa 5120gr in okrog 64cm..

< Sporočilo je popravil leo#tia -- 17.7.2009 21:46:16 >

(odgovor članu sabina1345)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?