|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kličem spretne v šivanju
26.5.2005 23:24:45   
Aleksandrin
Zanima me, s kakšnim blagom naj oblečem povijalno, kaj PVC ni preveč hladen in trd za naše štručke. Ali se ponavadi da še kaj čez (brisačo,...), ko se previjamo?
Koliko velika mora biti previjalna?

Spužvasto zaščito za na ograjico ob postelji upam, da bom tudi sama naredila.
Ali imate še kakšne ideje kaj se, da naredit še sam doma?

LP :sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kličem spretne v šivanju
27.5.2005 6:29:33   
Lunca1
Živjo!

Moja sestrična je sama oblekla blazino s PVC prtom, pa dobro izgleda. Čez daš tako ali tako plenico ali pa podlogo za previjanje. Je pa PVC boljši kot blago, ker mimogrede kaj uide.:) Blazina naj bo čim večja, odvisno od tega kje jo boš previjala, jaz bi rekla tam nekje 70-80 cm.

Moja teta je sestrični naredila tudi to zaščito, pa je kombinirala različna blaga in naredila patchwork, pa luštno izgleda.

LP Lunca

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kličem spretne v šivanju
27.5.2005 8:50:52   
BARBARA R.
Kaj bi še sama šivala? Hlače, kape, rjuhce, prevleka za prešito odejo, dekice, jaz sem še naredila medvedka napolnjenega s peno za v stajico na trebuščku ima ogledalo, pa medvedka za v avto drži trakec na katerega navežem različne igrače, sedaj me čaka vreča za "sestavljanko" za na tla.

Kaj te zanima?

:muca:

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kličem spretne v šivanju
30.5.2005 12:13:24   
Aleksandrin
Oj punce, šele sedaj sem prišla do časa, da kaj napišem. Če ima katera tak urnik kot jaz me bo razumela (gostinstvo). Vam povem, da sem gotova, v soboto sem delala 12 ur, v nedeljo pa deljeno 9 ur, nog sploh ne čutim, da o kolkih sploh ne govorim, ki me bolijo že vso nosečnost. No pa dovolj pomilovanja, optimizem velja.

Kako je kaj z vami (zdravje, delodajalci...)?
Koliko časa ste še delale, preden ste šle na bolovanje?

S šivanjem je pa tako, ravno sedaj si rišem kroj zase (bluza), na v izrez, navzven krojeno pl pa pas za zavezat pod trbuhom, bomo videli če mi uspe.

Barbara: domnevam, da imaš izkušnje v šivanju, si si naredila kakšne hlače zase in kako?

Deklice uživajte in pazite se nase
LP :sloncek:

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kličem spretne v šivanju
30.5.2005 22:12:46   
BARBARA R.
Na bolniško sem šla v tretjem tednu nosečnosti.Danes sem se pa vrnila na delo.
Nosečniških oblačil zase nisem šivala, me pa blago za tri majice čaka že od aprila.Da bom za v službo nova.....samo kdaj?:zmeden:

Hlače se razlikujejo od klasičnih le po višini pasu.Super zadeva je elastika, ki je na obeh koncih
pritrjena z gumbom.Tako lahko reguliraš njeno moč.

:muca:

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kličem spretne v šivanju
30.5.2005 23:22:13   
Aleksandrin
Tale s hlačmi je pa dobra, za majice se pa nič ne sekiraj bo že prišel čas, ko te bo prijelo samo od sebe.

Jaz sem si danes zrihtala bolniško, pa mi je G povedal, da bom mogla verjetno na komisijo, če bom imela neprekinjeno bolovanje.
Ti si bila na komisiji?

LP :sloncek:

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kličem spretne v šivanju
1.6.2005 7:48:49   
BARBARA R.
Ne. Doma sem ostala v 12. tednu nosečnosti. Rok pa sem imela 02.06.2004. V februarju 2004 mi je bilo rečeno, da grem lahko če želim nazaj v službo. Vendar bi v primeru, da se nebi počutila dobro in zopet ostala doma,izgubila dohodek od socijalne in bi me zopet plačevala služba. Ker pa smo pri nas plačani od mesečnega prometa jaz pa bi bila doma je bolniška borih 74.000. In tako sem lepo ostala doma eno leto in sedem mesecev.

:muca:

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kličem spretne v šivanju
3.6.2005 13:35:52   
soncece24
Jaz sem prijateljici ko je bila noseča zašila posteljnino, 2 odejici, spalno vrečo in obrobo za posteljico. Pa nisem ravno neka super šivilja, ampak to so tako enostavne stvari da ne vem zakaj bi dala 5000 za eno posteljnino, če sem za blago dala 800 sit in imela vse v 1h narejeno. Odejice sem naredila iz flisa, enako obrobo. Za obrobo izmeriš posteljico, kupiš peno in blago in jo enostavno obrobiš z blagom (zašiješ v "tunelček") in potem na pregibih samo s strojem greš čez da se pena ne premika sem in tja.

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?