|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Morje, toplice
31.5.2005 9:39:19   
**Petra**
Zanima me, pri kateri starosti gre lahko otrok v morje in v bazen (toplice)?

Kdaj ste ve dale vaše otročke v slano oz. v vodo s klorom? Kako se odzove nežna otroška koža na te spremembe?

Moja žabica bo stara 5 mesecev in me zanima, če že gremo lahko z njo v toplice ter če ji lahko na morju v bazenček nalijem morsko vodo.

Vsem hvala za pomoč!!!!!!!!:racka:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Morje, toplice
31.5.2005 9:41:24   
Natas@
V bazenu je bil prvič pri 6 mesecih, na morje gremo pa čez 18 dni.

LP

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Morje, toplice
31.5.2005 9:52:03   
Anonimen
Naš je bil v bazenu prvič pri treh mesecih,v morju pa pri devetih,ko se je začela ponovno kopalna sezona.
Nobenih posledic samo uživancija v vodi9nebesa

(odgovor članu **Petra**)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Morje, toplice
31.5.2005 10:01:33   
afrika
V bazenu prvič pri 4. mesecih:), na morje gremo pa čez 14 dni (ko bo dopolnil 5 mesecev), pa bomo vidli, kako bo voda topla. Po moje je odvisno samo od tega... ali se motim???:zmeden2:

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Morje, toplice
31.5.2005 10:59:34   
**Petra**
Pravijo, da morska voda izšuši otroško kožo. Ima katera kakšne izkušnje s tem? Nimamo nobenih težav s kožo, tudi po kopanju doma je ne mažem z nobeno kremo...

Se koža po kopanju v bazenu kaj izšuši ali niste opazile nobenih sprememb?

Še enkrat hvala.

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Morje, toplice
31.5.2005 11:41:00   
Anonimen
Morska voda še nobenemu ni škodila.Če se po kopanju stušira otroka in namaže z mlekom ali kremo,je glih prav.V bazenu je že možno zaradi klora,ampak zato so pa kreme.

(odgovor članu **Petra**)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Morje, toplice
31.5.2005 11:52:31   
afrika
Jaz ga po kopanju v bazenu namažem z mandeljevim oljem, to naredim tudi po vsakodnevnem večernem kopanju doma - kožo ima zelo lepo, nič izsušeno.

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Spiš med dojenjem? Na to moraš paziti!
Na internetu lahko najdeš veliko napačnih informacij o spanju in dojenju ter o tem, da je to vedno nevarno.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?