|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jedilnik
25.6.2009 7:07:48   
fujdo
pozdravljene a mi lahko katera napise urnik hranjenja 9m user posted image ?hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jedilnik
25.6.2009 10:21:26   
botrca
tukaj

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu fujdo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jedilnik
26.6.2009 8:57:28   
botrca
tukaj

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jedilnik
18.9.2009 20:40:40   
frulica
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

tukaj


A,lahko meni katera svetuje,za uvajanje goste hrane.Sonček je star 5.5.. Probala sem dat korenček-ki ga ni maral.po sem mu dala jabolko,jabolko s korenčkom tudi ni maral.in banano mljask-mljask.
Zvečer pa sem mu probala dat novalac in riževo kašico od novalaca,pa je enih dvakrat blo vredu,zdaj pa noče več..
Se drugače dojima,ampak se mi zdi da mu včasih ne zadostuje,ker je na uro in pol-maksimalno dve uri.
Zelo bi bila vesela vsakega nasveta in kakega jedilnika,kaj vse mu lahko skuham.od sadja do zelenjave.......user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 21.9.2009 15:50:08 >

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jedilnik
18.9.2009 22:01:47   
dana
frulica - na začetku skoraj vsak ven meče, ker je pač čisto drug okus kot mleko. Počasi se bo privadil novih okusov in bo lepo jedel. Pri našem je trajalo skoraj en mesec, da se je privadil. Zdaj že lepo je. 

(odgovor članu frulica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: jedilnik
19.9.2009 8:53:34   
frulica
to,je res.ampak jaz nimam več mleka dovolj.sonček pa bi še kar jedo.user posted image prej je prespal ponoči 5-7ur.zdaj pa spi največ 4ure,pa še to ko se zbudi je huda lakota.user posted image user posted image

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?