|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dabroston
8.9.2009 7:52:43   
Anjuša
Pozdravljene!
Odprla sem novo temo, ker nisem nikjer zasledila teme na tablete Dabroston! Po prvi neuspeli nosečosti(v 10. tednu ni bilo vidnega srčka in sem morala na abrazijo), sem sedaj noseča drugič. Včeraj sem imela močne krče in paničar kot sem sem šla takoj h G, čeprav imam prvi pregled šele konec meseca. Vse je na mestu sicer je seveda samo ena mala senca....je vse tam k mora bit!!Rekel je še da naj vzamem Lekadol ali kaj podobnega če bom mela krče...pa da bom jemala ene hormonske tablee (darboston).
Zanima me ali je katera jemala te tablete, kakšne izkušnje imate z njimi? Za vse odgovore bom zelo hvaležna!
Lep pozdravček


< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 11.9.2009 18:04:35 >


_____________________________

Anjuška
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: DABROSTON
8.9.2009 8:00:00   
7lina7
oj!
jaz sem jemala utrogestan - mislim,da je to nekaj podobnega le pod drugim imenom..
jemala sem jih od icsi postopka naprej  vse do 12 tedna. pa sem pristala v bolnici,ker sem dobila alergično reakcijo na tablete. stanje se je začelo izboljševati,ko sem prekinila terapijo.
mislim,da kolk pač pomagajo,so tud stranski učinki na telo ogromni....


_____________________________

Lin@


(odgovor članu Anjuša)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: DABROSTON
8.9.2009 8:00:34   
valentinčica30
Sama sem dbila te teblete, ko mi je v 9 tednu odstopila posteljica. Lepo sem jih jemala, veliko ležala in zadeva se je v veliki večini prijela nazaj razen 1,5 cm, ki pa pravijo, da niso več kritični. Jemala sem ih do 15 tedna cca ni se pa pokazal noben vpliv na plod..
Za krče pa raje namesto Lekadola uporabi magnesol in buscopan, ki so jih meni predpisali za krče in bolečine, pomagajo če ne pa vsaj omilijo zadevo pa niso škodljivi za plod, sem jih jemala v obeh prejšnih nosečnostih enako kot sedaj. To je najboljši nasvet, ki ti ga lahko dam.

(odgovor članu Anjuša)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: DABROSTON
8.9.2009 8:10:40   
MAŠKA
Jaz sem Dabroston jemala preventivno, ker sem prej imela 2 x ss. Zdaj sem v 22 tednu, tako da upam, da nam tokrat uspe.

Dabroston se dobi v Avstriji in tudi na Hrvaškem, lekarna je kar takoj čez mejo. Mi smo hodili na Hrvaško, ker nam je bliže, jemala sem ga pa do 13. tedna - dokler posteljica ne začne opravljati svoje funkcije.

Je pa dabroston hormonska podpora nosečnosti, baje le v 2% prepreči ss, ampak če ga jemlješ škodi sigurno ne. Tako da na tvojem mestu bi ga jaz kar nabavila.

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu Anjuša)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: DABROSTON
11.9.2009 11:24:58   
Claire2010
IZVIRNO SPOROČILO: MAŠKA

Dabroston se dobi v Avstriji in tudi na Hrvaškem, lekarna je kar takoj čez mejo. Mi smo hodili na Hrvaško, ker nam je bliže, jemala sem ga pa do 13. tedna - dokler posteljica ne začne opravljati svoje funkcije.



Jaz sem ga dobila na recept, v lekarni v Sloveniji brez problema.

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: DABROSTON
11.9.2009 18:14:35   
Anjuša
Ojla!
Jaz sem ga tudi dobila v lekarni v Slo., sicer bolj težko, ampak sem ga in ga pridno jemljem! 2 na dan - zjutraj/zvečer!Sicer moram biti previdna zaradi slabosti, da ne konča tam kjer ni treba...user posted image
Moram pa priznati, da me je tako strah naslednjega pregleda....da ne bo spet..."Ni srčka"
Uh, ne smemo na slabo mislit...ampak ko te kača piči se še štrika bojiš!!



_____________________________

Anjuška

(odgovor članu Claire2010)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?