|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   januarčice
30.5.2005 9:21:42   
simonas
Naša tema je pobegnila nekam na drugo stran, tako da bom kar novo odprla, da lahko še me malo poklepetamo.

Jaz imam jutri prvi pregled. Vsa sem že na trnih. Jutri bom konec 6. tedna, pa upam, da se bo že kaj videlo.

Drugače se kar dobro počutim. Malo mi je slabo:(. Trebušček imam napihnjen ko žaba:ups:, pa kaj čem. Prsi me včasih bolijo včasih ne:zmeden:. Na splošno pa sem kar ok:rozica:. Le zadnjič me je dva dni držalo v levem jajčniku - kot krč. Morda zato, ker sem nekaj kopala po njivi ali kaj. Bom jutri G vprašala, če sploh lahko to delam, do tačas pa bolj kot ne počivam;). Zdaj je na srečo že spustilo, dva dni pa sem bila čisto iz sebe, ko nisem vedela kaj mi je:zmeden:.

A ima katera tak rumenkast izcedek?:zmeden:

Simona:nosecka:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   januarčice
30.5.2005 9:38:30   
nejca1
Tudi jaz sem približno v 6. tednu, a žal od petka na bolniški. Ker mi je pred meseci pikica umrla v 12. tednu, sem zdaj vsakič, ko grem na WC, pozorna na razne izcedke. In glej ga zlomka, v petek ga je bilo zelo malo videti na hlačkah. Seveda sem sla takoj h G, dobila dabroston in počitek. Izcedek je po dveh dnevih izginil.:bravo:
Upam, da to pomeni, da je tudi s pikico vse ok, srček pa smo že videli v petek.

Sicer je počutje ok,samo bradavičke imam občutljive, pa malo mi zgaga včasih ponagaja. Tudi jaz imam trebušček malo napihnjen.

Poskusi se čim manj sekirat (vem, kaj boš rekla: lažje je govoriti in svetovati drugim, sama pa paničarim!!!)

lp,:miska: Držim pesti zate in tvojo :angel:

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   januarčice
30.5.2005 9:55:04   
Nannn
o jutro punce,

Jest se pocutim kar ok edino kar me neki boli trebuh pa se vedno imam rdeckast izcedek...jem sicer Buscopan in danes moram poklicati mojo G...tudi jest sem imela tak bolj belkast izcedek pa ga sedaj nimam vec...mene pa tko bolijo prsi da ponoci nisem mogla spat...

Simona niti pod razno ni v redu da kopas po njivah in se naprezas...meni je rekla moja G da ne smem nic delat na vrtu ze zaradi toksoplasmoze....

Lepo se imejte...

Nannn :nosecka:

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   januarčice
30.5.2005 15:04:57   
rija
Jaz sem imela danes prvi UZ pregled, ostala mi je samo ena pikica, kateri pa srček že veselo dela.Ena pikica pa se je na poti do sreče nekje izgubila. :(( Sama sem mislila,da sem neklje v 4 tednu, pa so mi danes povedali, da sem v sedmem?!
Trebuha nimam še nič, razen špeheka, ki pa sem ga imela od prej, shujšala sem za kakšno kilo, saj nimam nobenega apetita. Pa še slabo mi je vsake toliko.

Lep pozdrav,

Rija:nosecka:7t

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   januarčice
30.5.2005 15:06:30   
Anonimen
Dvojčka?

(odgovor članu simonas)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   januarčice
30.5.2005 15:56:45   
pat
:rozica::( žal da je ostala samo ena pikica. bodi vesela, da še ta veselo miglja:bravo:

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   januarčice
30.5.2005 20:15:45   
rija
Saj sem vesela! In to zelo! Ampak vseeno pa sem bila razočarana, ko mi je G povedala, da vidi samo eno pikico. Nisem imela nobenega izcedka, nič, kar bi kazalo, da se je druga poslovila in tako sem bila kar prepričana, da bomo na en šus rešili statistiko!

Sem srečna,srečna,srečna. Naša prva slikica pa že krasi dnevno sobo!

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   januarčice
30.5.2005 22:27:43   
copek
Oglaša se še ena januarčica. Danes sem bila na prvem UZ. Srcek že veselo bije. Sem pa presenečena, da nimam praktično še nobenega znaka, razen, da sem tečna, kot pravi moj ljubi.

Ali že katero matra slabost?

Gremo zmagi na proti!!

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   januarčice
31.5.2005 6:45:16   
Nyah*
Hoj!

Znake imamo pa kar podobne: napihnjen trebuh, povecane, bolece prsi, nobenega apetita (hm...vcasih bi bila tega vesela, da malo shujsaam, zdaj pa me skrbi:(),...

Jaz imam pregled danes teden, upam, da bo vse ok:bravo: ter da zagledam malo pikico na UZ.

Lep dan :nosecka: moje,

Nyah.

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   januarčice
31.5.2005 8:14:33   
Anonimen
Če ni nekaj groznega tole čakanje na UZ. Jaz imam jutri 1. pregled in kooooomaaaj čakam! Pa da končno že poveva najinim staršem, ker mi gredo že malo na živce, ker mi non-stop kavo ponujajo...in hrano, ki mi smrdi...

Drugače so pa pri meni slabosti nekoliko ponehale, odkar ne jem več Tifola.

Ej, a še kateri ni do seksa?! Meni kar slabo pride, če samo pomislim na penis...Moj :love: bil kar užaljen, in ne more verjet, da mi ni..:)-:)-

(odgovor članu simonas)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   januarčice
31.5.2005 8:26:48   
pat
midva pa kr kot :zajcek:;)

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   januarčice
31.5.2005 10:19:57   
Nyah*
Meni pa ravno obratno, :sloncek::sloncek: ful pase!

Tudi jaz komaj cakam, da svojim poveva, ker me ze malo cudno gledajo, ko nocem kave, pa soka,..., nic mi ne pase!

Saj bomo kmalu jamrale ena drugi, kolk nas trebuh moti, pa noge zatekajo,...pa cl vste bo itak vedel, da smo :nosecka:!


(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   januarčice
31.5.2005 21:08:07   
LE&TA
Caffee jutri obvezno poročaj vse o pregledu ker me ful zanima kako je tvoj :duda: in kako bo potekalo!? V petek sem jst na vrsti.
Kar se pa sexa tiče, midva sva v tem času ( od tistega datuma ko se je prjelo) sam enkrat pa še to ful na mehko, nisem mela filinga, pa tud pašalo mi ni preveč, mal mi je blo čudno k sem vedla da mam neki not -:duda:. Zdej pa itak da mi ne paše k me trebuh boli in mi slabi. Bom še mal počakala, pol pa bo treba kej. Je pa moj :love: čist razumevajoč. Ja kaj mu pa druzga preostane, sej nosm njegovga :duda:, se mora tudi on mal zadržat! Nč se ne sekiri, boš že!

A da ti Tifol škodi.? Jst ga jem že od februarja, pa mi takrat ni blo nč, zdej ga pa kar naprej jem!

Si pišemo!:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   januarčice
31.5.2005 21:15:54   
Jančika_
U, meni tudi ful paše:sloncek:. Pa še precej močnejši občutki so pri tem8). V prvi nosečnosti mi na začetku tudi ni bilo kaj ekstra do seksa (zaradi slabosti), drugič in zdaj tretjič pa - juhej:bravo:!

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   januarčice
1.6.2005 10:18:40   
Anonimen
No evo mene, jz sem iz pregleda. Vse je ok. Pikica je toliko velika, kolikor sem računala, da sem noseča. Srček bije (čeprav nisem videla nobenega žmrkanja), ampak g. pravi da bije. Pa že, če ona tko reče. Dobila sem slikco na kateri je en "fižolček" :)-:)- morala pa sem slikco plačat:zmeden2: materinsko knjižico pa sem dobila zastonj.
Kar se tifol tablet tiče, me je tudi g. debelo pogledala, ko sem rekla da mi je slabo po njih. Zdej pa ne vem, al sem jz čudna..

Seksamo pa še vedno nič :)-:)-


(odgovor članu simonas)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   januarčice
1.6.2005 10:19:59   
Jančika_
Jaz pa nimam dobrih novic. Da ne bom še enkrat vsega pisala:

http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?pogled=1&id=43202&msg=438913&idk=101

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   januarčice
1.6.2005 10:32:55   
Anonimen
O pismo mater, Jančika!! Jz sicer nimam izkušenj, ampak kolikor berem in sem obveščena, to ni vsekakor ni v redu.

Jz samo upam, da ni tolk hudo. Držim pesti, da bo pri g. ok. :angel: Če te pa slučajno čaka najhujše, pa se nič preveč ne sekiraj, narava že ve kaj dela. Sporoči, kako bo.

:angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel: pa 7 angelčkov za srečo!

(odgovor članu simonas)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   januarčice
1.6.2005 14:25:42   
Jančika_
Hvala za lepe želje. Bom napisala še tu, kar sem napisala na NV.

Žal se ni dobro izteklo. Najprej mi je sestra naredila test, ki je bil prepričljivo pozitiven. Med vaginalnim pregledom sem začutila, kako mi je nekaj priteklo iz nožnice in slišala, da je padlo v tisto kovinsko posodico spodaj. To je bil še zadnji kos tkiva, ki se je izločil.

UZ je pokazal, da je bil popoln splav in da je maternica čista, tako da ni bilo potrebe po tabletah ali abraziji.

Ginekolog mi je zagotovil, da je spet šlo za napačno delitev celic, na kar nimamo nobenega vpliva, in da ni pri meni nič narobe. Natančno me je pregledal, prebral celo mojo kartoteko in rekel, da je vse OK z mano in maternico.

Bolj zaradi živcev kot česa drugega naj zdaj počakava 3 mesece, če bi se pa spet ponovilo, me čaka genetska posvetovalnica. Vendar je rekel, da je malo verjetno, ker imam že enega zdravega otroka.

Kar težko je verjeti, kako to gre....res nisem pričakovala takega razvoja dogodkov. Nekako se mi je zdelo, da dvakrat zapored se mi pa to res ne bo naredilo. Ampak, kot je rekel G, nesrečno naključje, in tako bom zadevo tudi vzela, kaj pa naj drugega. Jeseni pa dalje...

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   januarčice
1.6.2005 21:35:04   
Anonimen
Jančika, žal mi je :((

:rozica:

V tretje ti bo pa uspelo, boš videla! :bravo:

(odgovor članu simonas)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?