|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kateri keks?
6.8.2009 10:55:42   
soncica01
a mi lahko katera prosim napiše, ali obstaja kakšen keks brez glutena? Rada bi dala punčki stari 6 mesecev za dopoldanski obrok sadje, a ker ji je to premalo bi dodala še kakšen keks.

Ali ve to delate in katere kekse uporabljate?

Zelo vesela bom vaših odgovorov.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kateri keks?
6.8.2009 11:02:05   
hektorina
Soncica 01, dajem mu kekse Plasmon, ki se lahko uporabljajo od 4. meseca dalje. jih pa kupujem v DM in je cena okrog 4 EUR. Upam, da sem ti bila v pomočuser posted image .

(odgovor članu soncica01)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kateri keks?
6.8.2009 11:23:16   
Najaa
Brez glutena so piškoti od Hippa, mislim da prav piše gor. In da so od 4.meseca.user posted image

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kateri keks?
6.8.2009 16:51:38   
naia
jaz ji dam kar drobljene plazma kekse iz špara, dobro žličko v sadje

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kateri keks?
6.8.2009 21:54:23   
krtek 1
Plasmon so najboljši za začetek.Se kar stopijo v ustih...

(odgovor članu naia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
6.8.2009 22:16:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu krtek 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kateri keks?
6.8.2009 22:49:07   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

v DM imajo celo linijo izdelkov brez glutena, prav tako piskote (je posebaj oznaceno). za Plasmon pa nism prepricana, da je brez glutena...


Ne, sej ni...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kateri keks?
7.8.2009 15:10:58   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

v DM imajo celo linijo izdelkov brez glutena, prav tako piskote (je posebaj oznaceno). za Plasmon pa nism prepricana, da je brez glutena...


Ne, sej ni...



Eni plasmon oz plazma piškoti so čist brez glutena. Sem našemu kupovala, ampak se več ne spomnim kako točno so se imenovali. Kupovala sme jih v DM in je gor narisana flaška mleka. Imaš pa tudi take, ko so z glutenom, je treba mal prebrat

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kateri keks?
7.8.2009 22:13:11   
J.L.
plazmon so dvojni. eni Z drugi BREZ glutena. 

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kateri keks?
9.8.2009 8:26:07   
hedviga

IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

plazmon so dvojni. eni Z drugi BREZ glutena. 


Ja, res je. Piše na škatli, je treba bit pozoren. So pa res fajn, sploh za v sadno kašico.

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
9.8.2009 11:01:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu J.L.)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kateri keks?
9.8.2009 15:20:39   
soncica01
hvala vsem za odgovore. Pregledla sem vse mozne trgovine, ki naj bi imele kekse za dojenčke. Povejte mi, kaj pa naredite, ali dati otroku ki ji dopolnil 6 mesecev keks, ki sicer ne vsebuje glutena, vsebuje pa zato sladkor in jajca!?!?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kateri keks?
9.8.2009 15:27:03   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: soncica01

hvala vsem za odgovore. Pregledla sem vse mozne trgovine, ki naj bi imele kekse za dojenčke. Povejte mi, kaj pa naredite, ali dati otroku ki ji dopolnil 6 mesecev keks, ki sicer ne vsebuje glutena, vsebuje pa zato sladkor in jajca!?!?


Ne, zato pa počakaj do 7m, ko vse to že lahko je in ne boš imela problemov z iskanjem. user posted image

(odgovor članu soncica01)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kateri keks?
9.8.2009 15:48:48   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: soncica01

hvala vsem za odgovore. Pregledla sem vse mozne trgovine, ki naj bi imele kekse za dojenčke. Povejte mi, kaj pa naredite, ali dati otroku ki ji dopolnil 6 mesecev keks, ki sicer ne vsebuje glutena, vsebuje pa zato sladkor in jajca!?!?


Ne, zato pa počakaj do 7m, ko vse to že lahko je in ne boš imela problemov z iskanjem. user posted image


Prej ali slej boš morala poskusiti z glutenom. Na vsaki hrani je tudi zaželena starost, nad katero naj bi dojenček le-to užival. Tudi če boš čakala na tistih 7 mes, je lahko alergičen na gluten, jajca itd. ali pa to šele kasneje postane. Jaz nisem komplicirala, ti pa najbolje veš, če je tvoj otrok občutljiv ali ne na hrano. 

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
9.8.2009 18:05:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncica01)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kateri keks?
10.8.2009 6:43:04   
hedviga
Hja...jaz sem jima dala najprej enega (so sorazmerno mali) in čakala če bo reakcija. Je k sreči ni bilo. Vsebujejo pa mleko, jajc pa ne kakor sem uspela videt. Mislim da ne bi smel bit problem, predvidevam da je marsikatera druga hrana še bolj alergena. Sicer pa ja, odvisno kako ocenjuješ otroka.


_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?