|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hujšanje
2.6.2005 12:38:15   
wawa
Sorry punce, danes mam same take malo čudne....

Evo tole je za vse tiste, ki se imate po porodu namen spraviti na kake hude dijete........

Jaz sem po teh slikicah, ki so v mojem albumu, šla na en velik sendvič...........;););)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   hujšanje
2.6.2005 12:39:04   
Anonimen
O, šiiiiiit!

(odgovor članu wawa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   hujšanje
2.6.2005 12:39:26   
TVN
Grozljivo! Imam pa že raje kak kg preveč!

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   hujšanje
2.6.2005 12:43:13   
Lana_s
Kak še sploh stojijo?? Okostnjaki s kožo.:zmeden: Grozno.

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   hujšanje
2.6.2005 12:49:01   
LONA13
Mislm, da mi bo ta velika Milka zelo teknila.

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   hujšanje
2.6.2005 12:50:50   
chips
Ste ja mal nori,da sem taka se grem pa kr .........
Pa kr v eno rjuho so jih ovili:)-:)-:)-:)-:)-:)-
Ne morš bit tak!!!!

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   hujšanje
2.6.2005 13:01:00   
wawa
:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

Hitro vse eno Milko pojest

:):)-:)-:)-:)-:)

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   hujšanje
2.6.2005 13:02:50   
puncica
Zdej pa ne vem al sem sam jst tak butasta. Kake slikce:ups:

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   hujšanje
2.6.2005 13:05:10   
Pia67
Hm, pa si predstavlajte, da je kar nekaj deklet, ki jih učim računalništva zelo blizu tem okostnjačkom. Morda je razlika le v letih. Ženske, čeprav je varjivo koliko so dejansko stare, na teh fotkah bi vseeno morale imeti v glavi pošlihtano.
Punce pa, če si suha si in, priljubljena, pa fantje... Saj se dostikrat pogovarjam z njimi, ampak, po moje bi moral mal doma dorečt, pa mal šolstvo spremenit, da se ne bi vse delalo na uspešnosti, zunanjem videzu.

Upam, da bo moja pikica v trebuščku po meni in da ne bo padla v anoreksijo. Kaj neki bo čez 12 let?

Pia

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   hujšanje
2.6.2005 13:05:27   
bunkica
uf,je že kila sladoleda v meni..........zdej grem pa še po sendvič z majonezo ,klobasami,pa šunko,pa še klobase..........pol pa še čokolado...........

pa to je živa groza.........dobesedno.........:((:((:((

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   hujšanje
2.6.2005 13:05:57   
puncica
Jst pa mislim da je to fotomontaža, ker ne vem kaj bi delale take podhranjenke na modni pisti, pa pri ličenju, ma kaj pa vem:zmeden2:

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   hujšanje
2.6.2005 13:12:13   
Anonimen
wawa sem se ti oglasila na to temo na NV.
pupica sem stoposto,da ni fotomontaža-če pa je so pa za model vzeli taprave anoreksične modele.
Že večkrat sem i ogledala oddaje o tej bolezni in vam povem prav taka so dekleta.:((

(odgovor članu wawa)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   hujšanje
2.6.2005 13:15:49   
bilba
jah no, men se pa tele slikce glih ne zdijo take, da bi jih moral komu v poduk na nosečniškem forumu kazat. gre pač za anoreksijo-motnjo hranjenja, ki jo poznamo zdej pa že skorej vsi.kokerkol, še vedno zlo redko srečaš ženske do te mere shujšane in mislim , da se nam nekak ni za bat, da bi ratale take po porodu al pa da bi se že zdej bale, da bojo naši otroci pršli na to kilažo. če je doma vse pošlihtano , prav tako pa tudi v naših glavah. sicer pa tud že na teh forumih berem , da se je že pojavila ta majhna obsesija s kg,sej se jih velik vaga čist vsak dan in beleži vsak nov dekagram. to pa se mi zdi res bolno.

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   hujšanje
2.6.2005 13:29:35   
wawa
Ohoj bilba. Sem že na NV napisala, da mi je malo žal, da sem slikice gor dala, ampak mogoče ravno zaradi tega zadnjega kar si napisala.

Še med nosečnostjo ti težijo, da full pazi kaj ješ koliko ješ, da se ne boš preveč zredil..........potem ko pa je to mimo pa vse iščemo načine za hujšanje, s tem ko pa hujšaš na tisoč in en način pa si podreš prehranjevalni sistem in je nato še slabše kot je bilo........

Žal je takih primerov ekstremne suhosti in ekstremne anoreksije, kar prcej več kot vsi mislimo, sploh pa ni problematična le taka ekstremana anoreksija ampak tudi njene blažje oblike, razadi duševnih posledic, ki jih pustijo.....

Mogoče pa je ravno tu smiselno to temo omeniti, saj smo me nosečnice, tiste ki bomo najpomembnejši dejanik in faktor pri oblikovanju samopodobe naših hčera!

Strinjam pa se s tabo, da je precej težka tema za ta forum in se kot sem rekla ponovno opravičujem, da sem slikice omenila tukaj!

papa


(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   hujšanje
2.6.2005 13:56:10   
SašaR
Te slikce so mi tako znane!
A nista to kao dve punce, ki sta ble enojajčne dvojčke, in ko sta bili že na smrtni postelji sta hrano odklanjali, ker sta kao predebeli!
Enkrat se je nekje bralo o tem! Nekaj let nazaj!

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   hujšanje
2.6.2005 14:07:21   
Anonimen
Aja, a zdej smo na Nosčenost in porod. Jaz nimam pojma, na keterm foumu je kaj. Sploh ne pogledam. Sploh če je ena tema na večih, potem pač nekam kliknem.

(odgovor članu wawa)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   hujšanje
2.6.2005 14:10:04   
kimi
O bad a to so kao manekenke pa a lahko živijo take:zmeden:

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   hujšanje
2.6.2005 14:29:06   
CIPRESA
Ja saj res ostaneš brez besed!!!

Kaj vse je danes "lepo"?????

Nevem, nimam besed, groza!!!!

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   hujšanje
2.6.2005 14:58:12   
Anonimen
Pa to je fotomontaža punce!
Nobena tako shujšana ne bo imela tako lepega in "polnega" obraza!
Sem imela v SŠ sošolko, ki je bila anorektična in je imela 30 kg (pri 165cm)in verjemite, da je tud v faco zgledala anorektično!

(odgovor članu wawa)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   hujšanje
2.6.2005 14:59:40   
ZARA
Men se tud zdi...

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   hujšanje
2.6.2005 16:12:15   
Anonimen
Ahm, jest sem tudi že na NV kokodakala, da je to fotomontaža. Ko ko ko

(odgovor članu wawa)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   hujšanje
2.6.2005 16:29:21   
AKŠ
kulk sem vesela, da sem malo bolj "okrogla"

:)-

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?