|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kje praznovati RD?
18.8.2009 15:26:23   
barni
Kje lahko praznujemo RD pozimi?

Rabimo ogrevam prostor, ki je primeren za vecje stevilo razlicno starih otrok (od dojencka naprej), da bi lahko imeli kaj za pojest in popit. Starsi bi bili seveda zraven.

Prvo leto smo praznovali v krasni "telovadnici"-prodajnem salonu otroskih igrac in opreme, vendar letos ni vec na voljo.

Ko malo gledam, je vecina stvari namenjena vecjim otrokom z animatorji brez starsev. Mi se pa radi dobimo in kaksno recemo, otroci pa okol laufajo, eni so pa itak premajhni, da bi bili lahko brez starsev.

Ali kdo pozna kaksen lokal, kjer se da dogovoriti za kaksno vecjo sobo, magari tam vzamem pijaco, torto pa s seboj prinesem?  Pozimi je prav bedno, ko ne mores piknika narediti, doma pa je premalo prostora za cca. 14 nadebudnezev + vsi starsi.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kje praznovati RD?
18.8.2009 21:18:30   
K_a_t_i
Mogoče ti bo lahko katera pomagala, če boš napisala iz kje si user posted image .
Sicer pa - mi imamo praznovanje kar doma, v 3s stanovanju - običajno je enih 14 otrok in približno toliko staršev. Malo se stiskamo, ampak se imamo prima!


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kje praznovati RD?
19.8.2009 9:27:35   
barni
Lokacija je lahko recimo v okolici LJ, kar pomeni, da je lahko v Centru LJ ali na relaciji do Kamnika, Kranja, Brezovice, Grosuplja...

Pac nekje v tem krogu ce je kaj pametnega.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kje praznovati RD?
20.8.2009 10:35:05   
Tisana
Moji prijatelji imajo navado najeti kakšno telovadnico. Ponavadi je to na kakšni osnovni šoli ali pa v športni dvorani. Obstaja tudi možnost, da za otroke poskrbijo "hostese", tako da so lahko starši v sosednjem prostoru in žurajo user posted image . Otroci so npr. v telovadnici, kjer se grejo razne igre, se plazijo skozi tunele, žogajo, skačejo po blazinah, premagujejo ovir ipd., potem pa je v sosednjem prostoru kakšen prigrizek in seveda torta.

Če te zanima, mi javi (lahko tudi na zs), pa se bom podrobneje pozanimala.


_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kje praznovati RD?
20.8.2009 11:16:34   
tinkatonka
Mi smo februarja najeli telovadnico v Trzinu. Samo prostor. Dobiš še dve gasilski mizi in 4 klopi, kjer sedijo starši, otroci lavfajo po telovadnici. Vzeli smo s sabo par žog, drugače so imeli pa veliko dela s tistimi penastimi blazinami, ki se "lepijo" med sabo in je bilo super. Otroci so se zlavfali, starši pa načvekali.

hrano in pijačo in torto seveda smo imeli s sabo.

LP Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kje praznovati RD?
20.8.2009 17:18:57   
lenika
Sem vesela, da sta moja otroka rojena maja in junija in imamo lahko piknik na vrtu.user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kje praznovati RD?
24.8.2009 12:54:35   
barni
Tinkatonka!

Kje pa ste se pozanimali za najem telovadnice v Trzinu? Jaz bi tocno nekaj takega zelela. Starsi smo zraven, lahko prinesem vso hrano in pijaco, torto, samo ogrevan prostor rabim.

Mi lahko zaupas ceno?

Jaz sem ze razmisljala o telovadnici, samo se mi je zdel zelo zelo velik prostor (v spominu imam naso solsko veliko telovadnico).

Ce ti ni odvec, mi napisi kaj vec podatkov, prosim.

Lp, Tanja

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?