|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   občina Žalec
28.4.2011 14:46:45   
Aninchy
Pozdravljene!

Zanima me, če katera ve kdaj približno bodo pošiljali odločbe o sprejetju v vrtec za 2011/2012?

Hvala!user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: občina Žalec
28.4.2011 16:11:30   
tix
Odvisno od kraja, mi smo že dobili user posted image

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: občina Žalec
28.4.2011 19:05:57   
modrasmotka
jaz sem šla našo žabo sedajle aprila upisati.pa so mi rekli da začetek junija bodo pošiljali,če bomo sprejeti.
sem pa oddala tudi za vaš konec.bomo videli kje bodo našli prostor če ga bodo

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: občina Žalec
29.4.2011 11:08:18   
Aninchy
Aha, hvala za odgovoreuser posted image

tix - mene zanima za Šempeter. Sem pa misla, da vsem enak čas pošljejo....user posted image

modrasmotka - jst sem še en dan prezgodaj prišla po vlogo, sem menda mal pomešala datume...user posted image Komi že čakam, čeprav sem 99,9999% prepričana, da bomo dobili pozitiven odgovoruser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Aninchy -- 29.4.2011 11:09:00 >


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu modrasmotka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: občina Žalec
29.4.2011 14:48:52   
sonček2009
Mi smo lansko leto dobili odgovor nekje sredi junija. Za Šempeter.

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: občina Žalec
29.4.2011 20:43:37   
Jančika_
Nekje junija bo, prej sigurno ne. Pri nas (Petrovče) bo še sto posto komisija, tak da pred julijem ne računam na končni odgovor.

(odgovor članu sonček2009)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: občina Žalec
2.5.2011 16:06:25   
BIS30
Živio!

Ja nekje junija bodo prišle odločbe, samo kaj, ko jaz pa nisem tak optimist za vrtec. Baje bo letos ful panika!!! Mi je gospa rekla, da pričakujejo cca 250 vpisanih novincev, sprejmejo pa jih lahko 170. Trenutno smo 69. na čakalni listi. Upajmo, da do septembra odprejo enoto v Novem Celju.
Midva greva jutri 1. na uvajanje v privat varstvo ( na drug konec Celja), ki je sicer videt super, samo ker ni subvencionirano, nas bo kar veliko stalo in resnično upam, da jeseni dobimo vrtec...

Držimo pesti!!! LP

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: občina Žalec
12.5.2011 10:55:50   
Aninchy
no, mene je pa že mal skrbel, ker že tok ljudi pravi, da so dobili.... (iz drugih občin)user posted image

uff BIS, to je pa bed....user posted image sam a ni tako, da ti je občina v kateri živiš DOLŽNA priskrbeti varstvo v enem od vrtcev občine??user posted image se mi zdi, da je včasih blo tak??

< Sporočilo je popravil Aninchy -- 12.5.2011 10:56:52 >


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu BIS30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: občina Žalec
13.5.2011 21:34:30   
Jančika_
Mi smo včeraj dobili dopis, da je v Petrovčah preveč vpisanih, priložen je bil list s tabelo in točkovanjem, to moramo do srede vrniti izpolnjeno. Potem bomo pa spet čakali in upali...

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: občina Žalec
13.5.2011 21:36:05   
Jančika_
Na Novo Celje septembra ne bi preveč računala, trenutno so baje v fazi zbiranja ponudbuser posted image .

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: občina Žalec
14.5.2011 9:04:33   
Aninchy
Ojeeeej, a celo Petrovče so polne?? user posted image joj komi že čakam odgovor, da me mine tole spraševanjeuser posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: občina Žalec
3.6.2011 15:28:41   
modrasmotka
aaninchy si že dobila odg? jaz ga še kar čakam

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: občina Žalec
4.6.2011 9:21:32   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: modrasmotka

aaninchy si že dobila odg? jaz ga še kar čakam


neeeeeeeuser posted image tud mi še vedno čakamo.... user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu modrasmotka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: občina Žalec
7.6.2011 17:33:07   
modrasmotka
user posted image user posted image 8 smo v čakalni vrsti,s tem da bodo v novem celju obnovili nek vrtec in obstaja možnost da nas tja uzamejo.sam to mi je ful iz poti. kje bi bil sploh ta vrtec v novem celju,mogoče katera sploh ve???
no se morama z možekom mal dol usesti premisliti in do petka vrniti odg.če bi nam odgovarjala sploh lokacija...

kako pa je potem če bi zavrnili ta vrtec?? smo drugo leto na vrsti al akko je sploh z temi stvarmi potem??

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: občina Žalec
7.6.2011 19:37:19   
Aninchy
jeeeeej!user posted image  mi smo pa dobili pozitiven odgovor!!!user posted image

modrasmotka - user posted image  ahh škoda.... Vrtec bo pa baje prov v graščini! Po moje bo lepo tamuser posted image je pa kr kriza, če ti je  ful spoti... No, enivej, držim pestiuser posted image user posted image

_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu modrasmotka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: občina Žalec
7.7.2011 8:45:33   
Jančika_
Tudi mi nismo dobili v želeni enoti, pač pa v Novem Celju. Vrtec bo v tisti nizki stavbi desno od vhoda pred graščino, obnavljajo na polno. Meni je tudi malo s poti, pa druga dva otroka imam na drugem koncu (enega v OŠ Petrovče, drugega v vrtcu nasproti šole), samo nimaš kaj. V Petrovčah smo 2. na prednostni listi, s tem da me je ženska hotela prepričat, da pademo z liste, če ne sprejmemo ponujenega mesta v drugi enoti - in tudi, če ga sprejmemo! Ja vejšde. Sem šla brat pravilnik in seveda ni tako. Tako da sem sprejela mesto v NC in napisala, da pričakujem, da se bodo glede prednostne liste držali lastnega pravilnika. No, med letom verjetno tako ne bo možnosti prepisa, naslednje leto ga bom pa zagotovo prestavila. Premestitve imajo prednost pred novimi vpisi, tako da če ne prej, bo pa naslednje leto prišel v Petrovče.

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?