|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zmanjkalo mleka
22.8.2009 17:42:24   
Lyla
Do zdaj sem ves čas na polno dojila a sedaj ni več mleka. Naš škratek je star skoraj 8 mesecev in noče sprejeti nobenega nadomestka. Kupila sem novalac pa aptamil a nobenega noče. Povleče par krat in ko dobi okus preneha in sploh noče več.
Prosim povejte mi tistke ki imate podobne izkušnje koliko časa bo še zavračal in ali bo sploh sprejel AM user posted image Skrbi me ker bi moral imeti tri mlečne obroke. Poznate kekšne zvijače kako bi ga prenesla okrog?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zmanjkalo mleka
22.8.2009 21:05:08   
smej
Meni je pil samo Milumil, ker je bolj sladek.Ostalih ni niti povohal.

(odgovor članu Lyla)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zmanjkalo mleka
22.8.2009 21:08:53   
Lidy
Pri starejšemu smo imeli enak problem, pil je potem samo 2/3 mleka (navadnega) z 1/3 vode. Ni bilo nič narobe.

(odgovor članu smej)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zmanjkalo mleka
22.8.2009 21:09:04   
scorpiogirl
pa saj mlečni obrok je tudi jogurt, skutka, mlečne kašice ... če ne mara pit mleka, pa tudi brez tega lahko lepo zaspi (naš recimo je moral imet flašo, da je zaspal, tako da to ne bi prišlo v poštev), lahko lepo skombiniraš, da ima tri mlečne obroke, ne pije pa mleka user posted image

če res želiš, da pije AM, ti pa ne preostane drugega kot sprobavanje različnih vrst (pa upam, da kmalu odkriješ, kateri mu paše, ker to ni lih poceni špas) user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu smej)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
22.8.2009 21:50:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu scorpiogirl)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zmanjkalo mleka
22.8.2009 21:51:54   
anika87
Pa probaj še Babylove, maš tudi tukaj odprto temo in punce so ga nahvalile. Imam ga tudi jaz, ampak ne morem primerjat, ker pač polno dojim, Nejc pa je komaj 2 meseca star. Spil ga je, ko se morala na začetku dodat. Je pa tudi cenovno ugoden. Aja- iz DM je. 

_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zmanjkalo mleka
23.8.2009 14:56:28   
Lyla
IZVIRNO SPOROČILO: scorpiogirl

pa saj mlečni obrok je tudi jogurt, skutka, mlečne kašice ..


Hvala za pomoč! Sem mu tud že včeraj dala skutko namesto mleka. Bomo pa tako šli naprej ... brez mleka. Vseeno bom še sprobala od Babylove in upam da mu bo všeč ker res to ni tako poceni user posted image



(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zmanjkalo mleka
23.8.2009 15:04:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lyla

IZVIRNO SPOROČILO: scorpiogirl

pa saj mlečni obrok je tudi jogurt, skutka, mlečne kašice ..


Hvala za pomoč! Sem mu tud že včeraj dala skutko namesto mleka. Bomo pa tako šli naprej ... brez mleka. Vseeno bom še sprobala od Babylove in upam da mu bo všeč ker res to ni tako poceni user posted image





jaz mu dajem zvečer milupino riževo kašico kr na flaško - pač malo bol razredčim, da teče, AM pa tud ne mara

(odgovor članu Lyla)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?