|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pitje po slamici
4.9.2009 17:57:42   
blemma
Imam vprašanje: Kako naučiti 16 mesečnico pitja po slamici? Pije že iz kozarca in skodelice, mleko pa še po flaški.
Za avto ali voziček smo imeli  razne magične lončke in lončke z nastavki, ki pa vsi puščajo. našla sem kozarček s slamico, ki se lahko zapre, vendar mala ne zna vpihnit. Namesto tega piha (kot se pihajo balončki in mehurčki).
Probala sem s sokom in čokoladnim mlekom s slamico, pa kljub temu da sem stisnila ni šlo.
Imate kak nasvet?
Hvala

_____________________________

... in končno je prišla moja princeska Emma, 8.5.2008 ob 16.43.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pitje po slamici
4.9.2009 18:42:58   
Anonimen
Imam nasvet, ja. Da nikamor ne hitiš. Še vsi so se tega naučili. Dajaj ji slamico in kmalu bo pogruntala.

(odgovor članu blemma)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pitje po slamici
4.9.2009 18:49:57   
Dajadada
Naš je imel tisto flašo s slamco. Se je mal igral z njo, najprej mu ni šlo, pol je pa naenkrat pogruntal. Po moje je tudi ne moreš naučiti...lahko ji pokažeš, kaj več pa ne moreš naresti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pitje po slamici
4.9.2009 18:51:34   
enea
Sama imam tudi punci, ena ima 7 let, druga pa ima točno danes 2 leti. se pa tako malo spomnem kako je bilo pri prvi, pri drugi sem ji pa dala enkrat slamico (ne vem ali sok ali mleko) pa je kar potegnila in pila, ne vem mogoče so jo pa v vrtcu kaj naučili, ali imam pa jaz tako pametne otroke, hehehe( malo smeha mora bit). user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pitje po slamici
4.9.2009 18:53:46   
zvesta
Jaz sem enkrat kupila Fructalov sok v tetrapaku, sem vstavila slamico v tetrapak, drug konc v usta in tetrapak stisnila. Ko je ugotovil, da iz slamice teče sok, je v sekundi pogruntal kako naj vleče in od takrat naprej obvlada.

(odgovor članu blemma)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
4.9.2009 18:56:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pitje po slamici
4.9.2009 19:11:38   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Jaz sem enkrat kupila Fructalov sok v tetrapaku, sem vstavila slamico v tetrapak, drug konc v usta in tetrapak stisnila. Ko je ugotovil, da iz slamice teče sok, je v sekundi pogruntal kako naj vleče in od takrat naprej obvlada.



Točno to sem hotela tudi sama napisat. user posted image Tako je bilo tudi pri nas, ja.

_____________________________



(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pitje po slamici
4.9.2009 20:07:39   
glen
Naš 6 mes. že pije s slamico.
Kako sem ga naučila?Nisem ga,gledal je sestrico kako pije in začel jamrati,pa smo mu za hec ponudili in je povlekel,zdaj pa kr pijeuser posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pitje po slamici
4.9.2009 22:11:12   
*piškotek*
IZVIRNO SPOROČILO: pety78


IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Jaz sem enkrat kupila Fructalov sok v tetrapaku, sem vstavila slamico v tetrapak, drug konc v usta in tetrapak stisnila. Ko je ugotovil, da iz slamice teče sok, je v sekundi pogruntal kako naj vleče in od takrat naprej obvlada.



Točno to sem hotela tudi sama napisat. user posted image Tako je bilo tudi pri nas, ja.




Tudi pri nas se je tako začelo user posted image

_____________________________

------------------------------------
Če sončka ni, sonček bodi ti!
------------------------------------

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pitje po slamici
5.9.2009 1:22:43   
nananaja
Naša je že precej časa znala pit po slamc, ko smo ji dali flaško od nubyja, ki ima not slamco. Sploh ni znala pit iz nje, zato jo je vedno vrgla stran user posted image fora je bla pa ta, da je po slamici iz kozarca znala pit, flašo je pa vedno obrnila na glavo kot navadno, pa valda ni ven tekl. Sva se trudla in jo ji dajala kar nekej časa, pol sva pa obupala.

(odgovor članu *piškotek*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pitje po slamici
6.9.2009 13:55:46   
ellie
Jaz sem jo tud hotela naučit pit po slamici...pa ni in ni šlouser posted image  sem ji pa vedno nastavila kozarec s slamico kam na mizico...in se je tak dolgo matrala s tistim, da je pogruntala. Kar naenkrat. Je pa takoj pokapirala sistem pri tistih lončkih s slamicami...ko je pri nekaterih treba celo stisnit z zobki, da kaj priteče.

No...s tem več ni problemov...ampak pitje iz kozarca pa še vedno povzroča težave, se vedno polijeuser posted image

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pitje po slamici
6.9.2009 23:02:04   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Jaz sem enkrat kupila Fructalov sok v tetrapaku, sem vstavila slamico v tetrapak, drug konc v usta in tetrapak stisnila. Ko je ugotovil, da iz slamice teče sok, je v sekundi pogruntal kako naj vleče in od takrat naprej obvlada.


Tako se je tudi moja naučila pit s slamico nekje pri enem letu.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
8.9.2009 21:59:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?