|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   govor pri 3 letih
8.12.2009 15:55:11   
suzy 1
zanima me če ima katera izkušnje da njen otroček pri 3 letih še skoraj nič ni govoril?midva s sinom sva bila na sistematskem in je psihologinja zagnala paniko ker mali govori le nekaj besed in nič več.Poslala naju je v razvojno ambulanto,tam so rekli da je vse o.k in naju poslali k logopedinji,čeprav ne vem kaj bo tam ker ji ne bo kaj povedal.mali pove le nekaj besed in malo oponaša živali,razume pa vse kar mu rečeš.v vrtec še ne hodi pa ga bom najbrž mogla vpisat da bo malo z vrstniki.kaj pa vi menite?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: govor pri 3 letih
8.12.2009 16:24:12   
TRIŠ
Moj starejši ni govoril do treh let potem pa neko jutro rekel:mami jaz bi piluser posted image ,nas je skoraj kap

(odgovor članu suzy 1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: govor pri 3 letih
8.12.2009 17:30:45   
suzy 1
no pol še mam upanje.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: govor pri 3 letih
8.12.2009 17:44:08   
anajmad
Isto je bilo pri nas. Padale so takšne diagnoze od avtizma in nevemkajše. Začela je hoditi,oz. dobila je logopeda v vrtcu. je manjši napredek. Največ se je naučila ob pesmicah in zloženkah govoriti. Je pa sedaj stara 4 leta in še nima čisto razvit govor. v vednost-gornja meja je 4 leta in pol,da te potolažim.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu suzy 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: govor pri 3 letih
8.12.2009 18:53:36   
janapan
Jaz se spomnim mojega nečaka je ful mal govoril, še pri 6h preden je šel v šolo je bil bolj redkobeseden....pa ni bilo prav nič narobe...zdej je pa brblja.... Vsak otrok je drugačen. Moja je govorila skoraj vse pri 14 mesecih....pa se ji je začelo sedaj zatikati....pri 2,5 letih, je postala pravi mali jecljavček....sem se tudi ustrašila pa sem pol na koncu ugotovila da je to razvojna faza. Jaz pri taki starosti ne bi peljala še k logopedu, vsaj še pol leta ali eno leto bi počakala ....se mi zdi da otroka sam še bolj sfrustriraš ker si misli da je z njim kaj narobe...

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: govor pri 3 letih
8.12.2009 19:00:36   
ada2
naš Adam za svoj tretji Rd ni znal nič kaj dosti povedat, par besed, mogoče, da je povezal po 2 krajši besedi, npr. pil bi... to je bilo novembra, potem je pa za božič, kot da se mu je utrgalo začel govoriti, vedno več... po novem letu je govoril cele stavke in od takrat še ni utihnil... še celo v spanju govoriuser posted image , imamo že vsi polna uha, pa zgleda, da ga imajo tudi že v vrtcu, ker mi je v ponedeljek rekla ena vzgojiteljica, da je postal prava čveka, da se ga spomni prvo leto, ko ni znal povedat drugega kot aammm in pokazati s prstomuser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
8.12.2009 19:10:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ada2)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: govor pri 3 letih
9.12.2009 11:17:51   
kristinaj
od sestrične sin do 4 leta ni spregovori besede, je samo kazal s prstom in delal m, m, potem pa kot da bi se mu utrgalo, brez se ustavit...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu suzy 1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: govor pri 3 letih
9.12.2009 16:00:28   
suzy 1
hvala za odgovore ,ste me mal pomirili.


(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?