|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj ste šle prvič na dalši sprehod
27.8.2009 8:18:23   
Anhelo2
Pozdravljene vse novo pečene mamice!

Prosim če lahko delite z mano izkušnjo kdaj ste šle prvič na daljši sprehod!
Rodila sem pred 8 dnevi ! Bi bil že lahko čas, da gremo ven za daljši čas?

Hvala in uživajte!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj ste šle prvič na dalši sprehod
27.8.2009 8:21:20   
Anonimen
jutro!
mi2 sve sle naslednji dan, ko sve prisle domov malo na zrak, potem pa vsak dan vec. zdaj pa grem z njo tudi za 1 uro ven. stara je pa 8 dniuser posted image
pac ne grem v najhujsi vrocini, pa lepo fajn jo zaprem v vozicek, da ne piha in to je to.

(odgovor članu Anhelo2)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj ste šle prvič na dalši sprehod
27.8.2009 8:22:30   
piko12
Blagor ti, da tako hitro razmišljaš o daljših sprehodih. Predvsem se ne precenjuj in poslušaj svoje telo. Za dolge sprehode bo še čas, če pa misliš it samo na zrak in se ne naprezat, pa šibaj.user posted image

(odgovor članu Anhelo2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
27.8.2009 9:09:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu piko12)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj ste šle prvič na dalši sprehod
27.8.2009 9:25:11   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: piko12

Blagor ti, da tako hitro razmišljaš o daljših sprehodih. Predvsem se ne precenjuj in poslušaj svoje telo. Za dolge sprehode bo še čas, če pa misliš it samo na zrak in se ne naprezat, pa šibaj.user posted image


se strinjam.

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj ste šle prvič na dalši sprehod
27.8.2009 9:32:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: piko12

Blagor ti, da tako hitro razmišljaš o daljših sprehodih. Predvsem se ne precenjuj in poslušaj svoje telo. Za dolge sprehode bo še čas, če pa misliš it samo na zrak in se ne naprezat, pa šibaj.user posted image

Se strinjam ... tudi če bi za bebiko že bil čas za dalši sprehod, pa definitivno še ni čas zate, ker telo je še utrujeno in mora k sebi prit. Res ti polagam na srce da se pusti vsaj prvi mesec malo razvajat in naj ti bota skrb samo tvoja in otrokova higiena ter da je otroček sit. Za ostalo naj pa drugi poskrbijo.
Malo na zrak pa kar pojdita. No mi smo šli sploh na prvi sprehod šele ko je imela tamala 1 mesec, saj je bila zimska in z zelo nizko porodno težo in so nam rekli da dokler ne doseže 3h kilogramov, naj ne hodimo ven.

(odgovor članu piko12)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj ste šle prvič na dalši sprehod
27.8.2009 10:12:22   
Anhelo2
 
Valjda, da je ful pomembno, da se mamica počuti dobro in sposobna za iti na sprehod; jaz recimo nisem bila šivana in nič kaj tako posebnega, tudi čišče je že ful minimalno; se kar počutim za iti na kratek počasen sprehod, recimo max. 1 uro o čem več pa še zaenkrat ne razmišljam!

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj ste šle prvič na dalši sprehod
27.8.2009 10:44:48   
hubi
Na sprehod pojdi do prvega lokalčka in se usedi na sok. Pa boste vsi zunaj in spočiti obenem. user posted image

(odgovor članu Anhelo2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj ste šle prvič na dalši sprehod
27.8.2009 10:46:37   
kaminek
hm, počutiš se lahko super in ok, sam telo še ziher ni pripravljeno na takšen enourni sprehod. polagam ti na srce, da se pazi, ne pretiravat. pejdi ven z user posted image , za kakšne pol urce, ker je zunej lepo. za vozičkanje boš pa imela še dost časa in tud lepih dni. raje se ulezi in miruj, boš kasneje vidla, za kaj je to potrebno.
ne se obremenjevat, pa čeprav se dobro počutiš!

(odgovor članu Anhelo2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj ste šle prvič na dalši sprehod
27.8.2009 10:53:11   
ledenaa
drugi dan sva šla ven za 5 ur

(odgovor članu Anhelo2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj ste šle prvič na dalši sprehod
27.8.2009 11:43:43   
manna
Pri 8 dneh sem bila jaz še lepo cel dan doma v pižami, pa vesela sem bila če sem par minut sedela na balkonu. Res pa je da je bilo slabo vreme.

Pri 4 tednih smo šli pa že za 2 dni ven, na vikend.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj ste šle prvič na dalši sprehod
27.8.2009 13:03:41   
Bojana82
O bog punce, ko vas berem se mi zdi, da sem jaz iz čisto drugega planetauser posted image .....jaz sem po osmih dneh še v postelji ležala ( doma so me pedenali od spredaj in zadaj, nisem smela tega nisem smela onega...pa saj veste no, stara šola pač....meni je ful odgovarjalouser posted image ), kakšen sprehod neki.....v glavnem midva sva šla ven po dveh, treh tednih  pa še to čisto kratek sprehod, res pa da je bil mojuser posted image rojen pozimi!

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj ste šle prvič na dalši sprehod
27.8.2009 16:57:59   
nananaja
Jst pa prvič, ko sem rodila sredi poletja, se nisem tok dobr počutila, sem pa kmalu po prihodu domov dala dete možu, naj jo pelje na sprehod, sama pa v miru zdremala. V drugo sem se počutila mnogo bolje, a sem vseeno dala za nekaj časa otroka drugim, da so ga peljali na sprehod. Šla sem pa na zrak tudi pozimi, a ne hodit, sedet.
Porod je napor, ki posledice pusti dolgoročno. Četudi po porodu ne čutiš utrujenosti, za moje pojme enourni sprehodi prve tri tedne niso ravno primerni. No ni pa treba ravno tri tedne ležat v postelji.

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj ste šle prvič na dalši sprehod
27.8.2009 21:15:46   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: hubi

Na sprehod pojdi do prvega lokalčka in se usedi na sok. Pa boste vsi zunaj in spočiti obenem. user posted image


se podpišem. Jaz sem pretiravala in me je potem kar precej časa medenica bolela.
Zrak da, čimveč, tudi za več ur, sprehodi pa raje krajši.

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj ste šle prvič na dalši sprehod
29.8.2009 8:43:31   
Anhelo2
hvala za odgovore, ljudje smo si res različni.
Mogoče sem se res narobe izrazila, bi mogla vprašat kako dolgo je dete po 8 dneh lahko zunaj oz. ce je lahko že eno uro. Nisem imela v mislih ful sprehod pač park jaz pa sedim na klopci recimo! bolj to kot maratonski sprehod!

lp

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Prvih 60 sekund življenja
video
V prvi minuti po rojstvu se zgodi veliko prelomnih stvari. Katerih? Poglejte si v videu.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?