|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   služba in dojenje
23.8.2009 17:18:48   
gloria
Začnem delati čez en mesec in me zelo skrbi kaj narditi z dojenjem.Predvsem tiste mamice ko imate še popoldanski šiht,a otrok se pred spanjem še doji.Ali je bolje prenehat,ali se bo otrok sam navadil da mame ni in ne pogrešal dojenje?Ponoči se še dojimo 2krat.


_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: služba in dojenje
23.8.2009 18:38:26   
*Naja
Delam na 3 izmene, torej tudi ponoči, pa glede dojenja nikoli ni bil problem. Tudi mene je skrbelo, kako bo z našo malčico, ko me ne bo. Ampak otroci hitro ugotovijo, da ko mamice ni, tudi zize ni:) in vsaj pri nas, se je čisto ok obneslo, tako da se pri 18tih mesecih še vedno veselo dojivauser posted image .

_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
23.8.2009 21:38:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *Naja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: služba in dojenje
24.8.2009 13:49:05   
gloria
...punce hvala vam....ful lepo je prebrat kak dolgo ste ali še dojite user posted image user posted image user posted image .....

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: služba in dojenje
25.8.2009 10:53:19   
annie
Nič se ne sekiraj...jaz sem sedaj 9 mesecev hodila delat oz. sem opravljala pripravništvo, pa je sin točno vedel, da ko me ni, pač tudi dojenja ni, ko pa sem prišla domov, pa je itak za nazaj nadoknadil user posted image Bo pa kmalu star 2 leti in se še vedno dojiva...

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: služba in dojenje
25.8.2009 13:56:47   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: annie

Nič se ne sekiraj...jaz sem sedaj 9 mesecev hodila delat oz. sem opravljala pripravništvo, pa je sin točno vedel, da ko me ni, pač tudi dojenja ni, ko pa sem prišla domov, pa je itak za nazaj nadoknadil user posted image Bo pa kmalu star 2 leti in se še vedno dojiva...


user posted image user posted image user posted image user posted image ....vau 2 leti.....sem že pomirjena da se bo vse dober izteklouser posted image

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: služba in dojenje
25.8.2009 14:17:54   
Raho
Brez panike. Otrok se bo hitro navadil novega ritma. Jaz dojim našo palčico že 20 mesecev, vmes sem dostikrat cel dan na službeni poti in ne kaže nobene potrebe po dojenju, dokler ne vidi mene. Tudi pri babici zna prespati, pa je enako. Ko ima možnost, pa seveda, da se doji! Sin je bil glede tega zelo zahteven. Sem ga morala vedno s sabo na službene poti jemati (moža pa si je ejmal tiste neplačane očetovske dneve), dojil pa se je do treh let (pa še nekaj mesecev). V glavnem, jaz dojim že 56 mesecev brez enega dneva pavze pa se je doslej še vse izšlo. In nič ne kaže, da bom kmalu nehala.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: služba in dojenje
27.8.2009 13:59:56   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Brez panike. Otrok se bo hitro navadil novega ritma. Jaz dojim našo palčico že 20 mesecev, vmes sem dostikrat cel dan na službeni poti in ne kaže nobene potrebe po dojenju, dokler ne vidi mene. Tudi pri babici zna prespati, pa je enako. Ko ima možnost, pa seveda, da se doji! Sin je bil glede tega zelo zahteven. Sem ga morala vedno s sabo na službene poti jemati (moža pa si je ejmal tiste neplačane očetovske dneve), dojil pa se je do treh let (pa še nekaj mesecev). V glavnem, jaz dojim že 56 mesecev brez enega dneva pavze pa se je doslej še vse izšlo. In nič ne kaže, da bom kmalu nehala.


...o hvala tudi tebi....imaš pa res dolgo dobo dojenja....bravo mami....

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Naravno in sočutno odvajanje od plenic
Pri odvajanju od plenic ne gre toliko za to, kdaj so otroci razvojno pripravljeni biti brez plenic, ampak bolj za to, kd...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?