|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolezen in spanje
22.12.2009 16:06:13   
nina166
Sin (3,5) ima virozo. Kar precej kašlja, vročina pa mu naraste proti večeru, čez dan ima okoli 37-37,5. Bolan je že od petka, včeraj sva bila pri zdravniku, ki je rekel, da je viroza. Skrbi me to, ker mi danes spi že od 11.00. Sicer se vmes zbudi, vendar ga po petih minutah spet zmanjka...ko je buden zelo kašlja, ko spi veliko manj. Prej ni nikoli tako veliko spal. Tudi ponoči je spal kar vredu.

A vaši otroci tudi tako veliko spijo ko so bolani? A bi me moglo skrbet?

Hvala!

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bolezen in spanje
22.12.2009 16:17:37   
botrca
Pa mu P ni nič dal? Kaj mu pa daješ proti kašlju, vročini? Je res ja, da otroci ko so bolani več spijo.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bolezen in spanje
22.12.2009 16:19:48   
livia
Naši dve spita, ko vročina fejs naraste - nad 39 stopinj. Običajno spita malo dlje, ne pa tolk.
Spanje, pasivnost sta značilni za dehidriranega otroka. Če ugotavljaš, da je kot cunja, pojdi nazaj k pediatri, da mu da infuzijo, ker za to vročino se mi to ne zdi običajno.

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bolezen in spanje
22.12.2009 16:26:13   
ledenaa
premalo ali sploh nič uriniranja,
- urin je gost in temno rumene barve,
- upadle oči,
- pri dojenčkih vdrta mečava,
- vrtoglavica,
- glavobol in slabo počutje.

Znaki dehidriranosti
Samo spanje ni znak dehidriranosti

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bolezen in spanje
22.12.2009 18:13:48   
nina166
Ne nič ni dobil. Pred dobrim tednom je ravno zaključil z antibiotiki, bil par dni zdrav in spet enako. Za kašljanje mu dam zvečer Prospan...p pravi da se mora izkašljat in da naj mu nič ne dajem...razen mogoče zvečer, da ne bi ponoči tako kašljal. Za vročino mi je dala svečke Voltaren in Paracetamol...je rekla, da naj jih malo kombiniramo.

Zbudil se je okoli petih...je spet ful kašljal, luč ni smela bit prižgana ker ga je ful motlo. Zdaj je malo boljše, v dnevni gleda risanko...še vedno pa noče nič kaj hodit, ampak kar sedi, največ pa leži.

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bolezen in spanje
22.12.2009 18:23:31   
ribica.
PO moje ni panike.To je naravna stvar, da se telo malo izklopi, kadar je bolano. V bistvu je dobro, da kadar si bolan čimveč počivaš oziroma spiš. Ko sta moja dva imela v začetku meseca gripo, ali karkoli že pač je bilo da ju je kuhalo ful, sem tudi pustila, da spita kolikor jima paše. KO sta se prebujala sta pila po požirkih in spet spala.

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bolezen in spanje
23.12.2009 11:57:18   
kristinaj
mu je p vzel kri?  ko so otroci bolani in imajo vročino, slabo jejo in več počivajo.. moji ne, ker sta pri 39 še oba skakala po kavču :=))), jaz bi počakala še danes in ga jutri ponovno peljala, da nima kakšne pljučnice....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bolezen in spanje
26.12.2009 12:42:36   
nia5
Moja je en dan cel!! prespala, dajala sem ji Prospan 3x dnevno, za pit sem ji ponujala vse, čeprav je ful malo pila, jedla nič.

Pa obvezno materina dušica po prsih, med lopaticami in po podplatih, zjutraj in zvečer.


< Sporočilo je popravil nia5 -- 26.12.2009 12:43:27 >


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?