|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plesna šola 2 letniki
25.8.2009 15:17:35   
Nefretiti
Zanima me, kje je možno v Celju ali okolici vpisati 2 letnico v plesno šolo.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plesna šola 2 letniki
25.8.2009 17:08:02   
Anonimen
A 2 letniki že ubogajo in ponavljajo?
Ne predstavljam si mojega škrata da ubogauser posted image

(odgovor članu Nefretiti)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plesna šola 2 letniki
25.8.2009 17:22:31   
ksenija12
mislim da v plesne šole (plesne vrtce) tako malih ne vpisujejo, bolje je kakšna telovadba za malčke itd...

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plesna šola 2 letniki
25.8.2009 18:36:28   
Nefretiti
Naša piška ob gledanju videospotov ponavlja kakšne gibe. Prav naštudira si, da lahko ponovi. Mislim, da je sedaj že zelo primerna za plesno šolo.
Vem, da je v MB Zapleši.si, kje vpisujejo 2-letnike in je zelo zabavno, saj plešejo na otroške pesmice v stilu: če si srečen mački stopi kar na rep (oni potem z nogo udarjajo ob tla),...... no to pesmico naša puža že obvlada, meni pa počasi zmanjkuje idej.


(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plesna šola 2 letniki
25.8.2009 18:44:29   
Pingvinčica
Vprašaj v plesni šoli Igen.

(odgovor članu Nefretiti)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plesna šola 2 letniki
25.8.2009 23:30:42   
ona
Pred 3 letom starosti ne vpisujejo po mojih izkušnjahuser posted image

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plesna šola 2 letniki
25.8.2009 23:40:29   
Najaa
Po moje tudi pred 3. letom ne vpisujejo. Je pa naša tavečja tudi take sorte, ki rada plaše in vem, da bi kar ubogala. Je tak tip, zato komaj čakam, da bo dosti stara, da jo vpišem nekam.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plesna šola 2 letniki
26.8.2009 8:24:22   
timoteja
Dandanes bi ljudje za denar odpirali že 3 mesečnike, samo da bi kasiral. Po mojem tudi pred 3 leti ne jemljejo malčkov v plesno šolo, po mojem je čisto ok, da ima doma muziko in kakšne take stvari

(odgovor članu Nefretiti)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Plesna šola 2 letniki
31.8.2009 22:19:59   
pajek
V Celju s tremi leti Plesni forum !
Mi smo zelo, zelo zadovoljni, se pa dogaja, da dostikrat otroci nehajo ali nočejo hodit, kljub temu, da jih doma ples zelo zanima in da radi plešejo.

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?