|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pravilna napoved spola na UZ
13.1.2011 12:44:33   
Anonimen
Mene pa zanima,koliko je vas, ki ste rodile fantka, napoved je bila pa punčka
ali pa obratno, da ste rodile punčko napovedan je bil pa fant. Sprašujem čisto iz radovednostiuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pravilna napoved spola na UZ
13.1.2011 13:13:36   
dory
No naš fantek je bil samo pri nekje 25 tednih še punčka, potem je bilo jasno,da je fant :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pravilna napoved spola na UZ
13.1.2011 14:41:21   
Katy78
Naš fantek je bil pa nekje pri 16. tednih punčka ampak se na ta UZ nisem zanašala ker sem slišala, da se velikokrat zmotijo. No, na morfologiji pa se je jasno videlo lulčka in, kot je rekel G, "vse pritikline, ki pašejo zraven". user posted image

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pravilna napoved spola na UZ
13.1.2011 15:19:39   
emma83
Meni je Strahova že na nuhalni napovedala fantka, na morfologiji je bilo potrjeno ampak se nisem zanašala 100% na to, je pa na koncu res bil fantek.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pravilna napoved spola na UZ
13.1.2011 23:28:10   
glen
V 1.noseč.so mi na nuhalni napovedali user posted image in imamo 6 letnouser posted image .
in
v 2.noseč.so mi na nuhalni napovedali user posted image in imamo skoraj 2 letnegauser posted image .
Tako da meni so obakrat zelo zgodaj zadeli

(odgovor članu emma83)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pravilna napoved spola na UZ
13.1.2011 23:30:18   
eva1
Meni so vedno prav napovedali
v 1 nosečnosti že  na NS user posted image
v drugi nosečnosti v 21 tednu user posted image
v tretji nosečnosti v 21 tednuuser posted image

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pravilna napoved spola na UZ
14.1.2011 9:20:44   
Anonimen
Ona pa sprašuje, kdaj NI bila napoved pravilna.

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pravilna napoved spola na UZ
16.1.2011 18:50:00   
Anonimen
meni pa so v 1.nosecnosti napovedali fanta,pa sem rodila puncko!je pa res,da ginekologinja ni bila povsem prepricana

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pravilna napoved spola na UZ
16.1.2011 19:03:49   
hijenca
Jaz sem že taka. Od morfologije so govorili, da bo punčka. En dan pred napovedanim CR pa so nam povedali, da bo fantek. In sedaj imamo Vida.

Tokrat pa so nam napovedali 2 user posted image in to se je tudi zelo prepričljivo videlo. Kako pa bo na koncu, pa še bomo malo počakali.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pravilna napoved spola na UZ
17.1.2011 12:49:41   
Anonimen
In kakšni so bili občutki ,ko zveš da je dete drugega spola,meni so tudi rekli spol ampak jaz rajši počakam do rojstva ,se bojim da se bom navezala in potem bo šok,čeprav prijeten ampak vseeno.
Mi je kar žal da sem vprašala ker se nekak opredeliš za spol,a to mogoče ni to,kupujem vse v nevtralni barvi,ravno zato ker se je kolegici zgodilo to kar se je tebi hijenca.Kako pa da je videla punčko je skrivala nogice ali vam je pokazala tiste tri črte????Sem tak firbec,a ne?user posted image  Ni mi jasno da kar naenkrat postane iz punčke -fantekuser posted image  se jim spustijo moda tudi kasneje pred porodom???

(odgovor članu hijenca)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pravilna napoved spola na UZ
17.1.2011 18:52:33   
mucica2
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mene pa zanima,koliko je vas, ki ste rodile fantka, napoved je bila pa punčka
ali pa obratno, da ste rodile punčko napovedan je bil pa fant. Sprašujem čisto iz radovednostiuser posted image


Meni je G v 17. tednu rekla da bo fantek, na morfologiji se ni videlo, potem pa mi je kontroli rasti v 32. tednu rekla da zgleda bolj punčka, potem v 36. tednu pa je to še potrdila....in res je bila punčka user posted image
Me je pa kr šokiralo ob tej novički....res sm si najprej želela punčko, ampak ko sem zvedela da je fantek sem bla tud vesela in sm ga mela za fantka, pol pa šok punčka....ampak itak je na koncu vseeno....imaš ga/jo najrajši na svetu....jaz jo imam


_____________________________

20.02.2010 - Manja
rojstvo: 3300g - 51cm
22.3: 4180g - 55cm
22.4.:5110g - 58,5cm
28.5: 6040g - 62cm
17.6.:6810g - 64cm
20.7.:7470g - 68,5cm
25.8.:8120g - 70,5 cm
22.11.: 9060g - 75 cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?