|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
1.9.2009 9:40:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prvi dan
1.9.2009 11:53:15   
lukec
Naš sicer ni menjal vzgojiteljic user posted image , je pa menjal kar nekaj prijateljev in ostal brez treh s katerimi so bili največ skupaj. do zdej je bil tud pri mlajših, letos je pa najstarejši (7.1.).

Ampak zjutraj je kar šel ... še adijo je pozabil ... in zato mi ni tko hudo. Priden, je na mamico mislil, da ji bo čim lažje!


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prvi dan
1.9.2009 12:38:45   
Majabo
nas mali tudi prvic v vrtec in ker nimam moznosti da ga uvajam sama (presneta sluzba) je to opravil moz, ...se mi zdi kot da sem necesa oropana, hkrati se pa zavedam da je bolje tako saj jok izredno slabo prenasam

ce bo tak kot je bil starejsi bratec sem nam obeta cel mesec jokanja user posted image


starejsemu - stiriletniku so pa tudi skupino spremenili in je ostal brez svojih 4ih dobrih prijateljev, sedaj noce vec v vrtec in se punta.... tako da imamo veselje na potenco doma

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prvi dan
1.9.2009 12:54:51   
CatJa
Moram pohvalit našega malčka, da je 1. dan preživel brez problemov, celo zaspal jim je kot angelček user posted image  Predvidevam, da se bo žur začel, ko bo doumel, da bo zdaj tam vsak dan. Al pa tud ne, bomo vidli.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
1.9.2009 14:09:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prvi dan
1.9.2009 14:27:59   
Žaži
Jaz grem kmalu po mojega, ki je samo igralnico menjal, par prijateljev za seboj pustil in par novih dobil, upam da ne bo preveč zatraumiral, spremembe niso ravno njegova vrlinauser posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
1.9.2009 22:54:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Žaži)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prvi dan
2.9.2009 8:32:09   
Anonimen
Nas pa je star ze 2,5leti in je po enem mesecu pocitnic vceraj menjal skupino in vzgojiteljici. Vceraj je bil akr pogumen,sam sel v igralnico, se posloviti se ni imel casa.Ko sva prisla po njega je povedala, da je bil amlo zalosten in malo pojakal vmes. Danes pa, da noce k tem tetam,da on gre k teti yyyyy (iz prejsnje skupine) in taksen jokuser posted image .

Tako,da sem kar zalostna zdaj. Zalostna zaradi tega, da joka, na morju je pa tako pogresal otroke...Vceraj popoldan pa ,ko sva se pogovorjala je rekel,da se gre igrat v vrtec danes.

Morala sem se malo olajsati user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
2.9.2009 9:55:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
3.9.2009 9:45:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
3.9.2009 10:03:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
3.9.2009 10:28:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prvi dan
3.9.2009 14:29:06   
Anonimen
Pri nas je se vedno kriza zjutraj,jok,zelja po prejsnjih vzgojiteljicah... Mi je pa pomocnica vceraj povedala,da je ena puncka vmes jokala in medtem,ko jo je cartala je prisel najin skrat k njej in rekel "se mene pocartaj".

Lani je jokal cca 14dni potem pa z veseljem hodil v vrtec.Res pa je,da zaupam tudi letosnjim vzgojiteljicam in verjamem, da bo cez teden ali dva sel brez problema med njih.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?