|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   brez ovulacije
7.9.2009 19:23:56   
cestnidrikač
Pozdravljene...
Pišem v imenu kolegice, stara je 31 let, ki ima milo rečeno resne težave...
Ima 6-letno hčerko, pred 3 leti je rodila mrtvorojenko, pred 4meseci, pa je morala iti na čiščenje, saj je otročku nehal biti srček. Pri samem čiščenju pa so zdravniki zaj... Po čiščenju je šla na pregled k svojemu G, kjer na UZ ugotovil, da ji niso vredu ščistili maternice in da je še vedno v njej nekaj večjih kosov hrbtenice, kateri se ne bi mogli izluščiti ob M. Šla je na ponovno čiščenje, kjer so ji dobesedno izsesali vse ven. Tudi sluz. Od takrat sploh ni vlažna, in O od nikoder, M so redne na 28 dni. Njen G ji samo reče, dajte času čas. Zato se je sama odločla za samplačniške preglede še drugje. Tam so ji rekli, da so jo že totalno zašuštrali in da zakaj ji njen G ne pomaga... Odkrili so ji neprehodni levi jajcevod-pred čiščenjem je bil ok, saj je imela že preglede, ker v tretje ni in ni mogla zanosit. Dali so ji Klomifen...in zraven zelo skope napotke... Ve, samo kdaj jih naj bi jemala...na UZ, da ji ni treba hodit, če se O sploh pojavi... Kako naj torej sploh ve, če ji te tablete pomagajo?
Ali mi lahko katera, ki mogoče več ve o tej zadevi razjasni to težko situacijo...

Vsem hvala....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: brez ovulacije
7.9.2009 21:40:20   
golobica82
user posted image user posted image user posted image
meni so kontrolirali O z UZ, ko sem bila na klomifenu. ker vseeno ni prišlo do O, sem dobila inekcijo Pregnila. user posted image pa tud po tem ni bilo....

naj poskusi malo vztrajatpri tem, da bi morala imeti UZ

(odgovor članu cestnidrikač)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?