|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrtec - prespati drugje
30.9.2009 11:35:24   
livia
Zanimajo me ideje kam vaši malči hodijo z vrtcem za 2 ali več dni? Koliko so takrat stari? Koliko je cena takega aranžmaja? Za koliko dni gredo in če imate link kam gredo?

Pri nas grejo najstarejše skupine za dva dni na kmečki turizem za 50€. Veliki večini staršev se zdi to visoka cena za samo 2 dni, drugi bi si želeli, da otroci že prej prenočijo drugje,itd.... zato zbiram ideje in informacije.

V nekaterih vrtcih vem, da imajo organizirano tudi tako, da otroci enkart prespijo kar v vrtcu in se jim ful dogaja. Tisti, ki imate to v praksi me zanimajo vaše izkušnje, koliko so otroci stari, ko to izvajate, kakšna je cena?

Vsakršne informacije so dobrodošle.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vrtec - prespati drugje
30.9.2009 11:47:27   
ALWAYS LARA
naša je ravno šla dones z vrtcem na tabor - 3 dni / 2x prespijo v snovik...cena okol 110€


so šli pa že lani,  in sicer 3 dni v snoviku jeseni in 3 dni pomladi na eni kmetiji, se pravi v našem vrtcu hodijo 4 in 5 letniki.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vrtec - prespati drugje
30.9.2009 11:59:56   
**Tinkara78**
Naši (letnik 2004) grejo na kmečki turizem v naši okolici za eno nočitev. Cene še ne vem. Se je pa vrtec odločil za eno nočitev prav zaradi stroškov.

Spali bodo na senu, obiskali sušilnico sadja, nabirali bodo jagode, ogled jezera, iskanje škratka,....

< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 30.9.2009 12:02:27 >

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vrtec - prespati drugje
30.9.2009 12:00:38   
Ribica **
V tem vrtcu, v katerega sem jaz hodila in sestra dela obcasno, gredo na Rakitno (Muca Copatarica), v Kranjsko Goro smucat, na Planino pri jezeru (vecji, pa mislim, da gredo tu nekateri starsi zraven), pa na morje poleti. Pa mislim, da zacnejo s tremi leti okrog hodit, nisem pa 100%.

Pri sinu od fanta so pa sli prvic 4-letniki, prespali 2x, cena 95€ - Gorje, Bled in tam okrog so bili. Letos pa ne vem kam gredo.

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vrtec - prespati drugje
30.9.2009 12:20:58   
Nika v službi
Pri nas gredo na 3-dnevni tabor v Gorje, 4-5 let stari. Cene pa zaenkrat še ne vem, ker bo to spomladi drugo leto. Prej v našem vrtcu ne hodijo nikamor, kjer bi se prespalo 1 dan ali več...

Se mi pa zdi dobra ideja, da gredo prej za 1 dan nekam, da se otroci navadijo. Pri naši že zdaj vem, da bo problem, verjetno ne bo hotela iti, čeprav sem prepričana, da bi ji bil tabor všeč, ampak spanje brez mamice in očka... ojej, to bo še zabavno.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vrtec - prespati drugje
30.9.2009 12:28:34   
Naja31
Naši so šli prvič na Rakitno za 3 dni letos junija. Letnik 2005.


(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vrtec - prespati drugje
30.9.2009 12:40:48   
ledenaa
V našem kraju pa to ne "izvajajo"

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
30.9.2009 13:13:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ledenaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
30.9.2009 13:16:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vrtec - prespati drugje
30.9.2009 13:26:36   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Pri nas gredo na 3-dnevni tabor v Gorje, 4-5 let stari. Cene pa zaenkrat še ne vem, ker bo to spomladi drugo leto. Prej v našem vrtcu ne hodijo nikamor, kjer bi se prespalo 1 dan ali več...

Se mi pa zdi dobra ideja, da gredo prej za 1 dan nekam, da se otroci navadijo. Pri naši že zdaj vem, da bo problem, verjetno ne bo hotela iti, čeprav sem prepričana, da bi ji bil tabor všeč, ampak spanje brez mamice in očka... ojej, to bo še zabavno.


A si ti iz našega vrtca, ciciban-pastirčki?



Ciciban, ja, ampak Ajda.user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vrtec - prespati drugje
30.9.2009 13:44:00   
ajataja
pri nas ne hodijo nikamor,gredo pa 1 in 2.razredi

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vrtec - prespati drugje
30.9.2009 16:53:31   
ksenija12
pri nas moram vprašati, kako je...ampak cena 50eur se mi ne zdi draga, ker ta cena zajema praktično 24urno varstvo otroka vsak dan..

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vrtec - prespati drugje
30.9.2009 17:25:43   
Dashenka
Pri nas gredo letniki 2005 in 2006 na kmetijo za 3 dni in 2 noci. Cena je priblizno 100 EUR.

Poleg tega imajo 1x letno pizama party, kar pomeni, da jih pripeljemo en petek ob 6ih popoldan v vrtec, kjer imajo potem zurko. Za vecerjo si narocijo pizzo in nato tam prespijo. Ponje pridemo v soboto dopoldan.

Eno leto starejsi pa se odlocijo za morje ali zimovanje. Kaksna je cena pa ne vem. Mislim pa, da je drazje od kmetije.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vrtec - prespati drugje
30.9.2009 18:32:43   
ČebelicaMaja
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin

naša skupina gre spmladi na eno kmetijo za 2x prespat, cena cca 100€. Moj bo takrat star 4leta in pol. Če bo le zdrav bo šel, bo to ena taka lepa izkušnja,...


pri nas isto-naša bo takrat stara 4 leta

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?